Προς το περιεχόμενο

tv Samsung UE32H6200, 3D, smart, 200hz - 319€ -Κοτσόβολος 24άτοκες


mourtias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δε σε ενδιαφέρει το 3D έχει πέσει στα 369 η Sony 705 32" η οποια έχει πολύ καλή εικόνα και επειδή την έχω δει έχει καλύτερο τηλεοπτικό σήμα από την 6200 η οποια στο τηλεοπτικό δεν είναι καλή.

επειδη με ενδιαφερει πολυ να υποστηριζει πολλα ο player ταινιων μεσο  usb, η sony υποστηριζει τοσο πολλα format ταινιων χωρίς ενσωμάτωση υποτιτλων, όπως η Samsung????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

επειδη με ενδιαφερει πολυ να υποστηριζει πολλα ο player ταινιων μεσο usb, η sony υποστηριζει τοσο πολλα format ταινιων χωρίς ενσωμάτωση υποτιτλων, όπως η Samsung????

Προσωπικά πιστεύω ότι η Sony είναι λίγο πιο ολοκληρωμένη τν. Είναι καλύτερη στα games, καλύτερη στο τηλεοπτικό (όπου η 6200 δεν τα πάει καθόλου καλά)έχει δορυφορικό δέκτη,24p true cinema,και πιο όμορφη. Πριν μια βδομάδα δεν μπορούσε να συγκριθεί με την 6200 γιατί είχε 399€. Στα 369€ όμως (+50)πιστεύω ότι είναι καλύτερη πρόταση αν κάποιον δεν τον ενδιαφέρει το 3D.

https://www.avforums.com/review/sony-w706-w705-kdl-32w706-led-lcd-tv-full-hd-television-review.10458

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

παιδια η ue32h6200 εχει προσβαση στο internet με browser κανονικα ή μονο σε καποιες εφαρμογες?δλδ μπαινω κανονικα σερφαρω?και αν γινεται καποιος κατοχος να μου πει αν αξιζει η αγορα αν ειναι καλη η tv η να προτιμησω καποια αλλη φθηνοτερη 

​ευχαριστω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια η ue32h6200 εχει προσβαση στο internet με browser κανονικα ή μονο σε καποιες εφαρμογες?δλδ μπαινω κανονικα σερφαρω?και αν γινεται καποιος κατοχος να μου πει αν αξιζει η αγορα αν ειναι καλη η tv η να προτιμησω καποια αλλη φθηνοτερη 

 

​ευχαριστω!!

Θα βαλω τα κλαμματα, σε παρακαλω μη ξεθαψεις ολες τις προσφορες με τηλεορασεις του τελευταιου ετους....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα βαλω τα κλαμματα, σε παρακαλω μη ξεθαψεις ολες τις προσφορες με τηλεορασεις του τελευταιου ετους....

ερωτηση για την Tv κανω δεν λεω για προσφορες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...