Προς το περιεχόμενο

lumia 930 και Xbox one 599Ε στον Γερμανό


fylatos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν τα θες ΚΑΙ τα 2, αξιζει, γλιτωνεις ενα 100ρικο και παιρνεις και ελληνικης αντιπροσωπιας απο μεγαλη αλυσιδα.

Αλλα σε καμια περιπτωση δεν ειναι αρκετα δελεαστικο ωστε αν θες κυριως το ενα απο τα 2 να ψηθεις με κατι παραπανω να παρεις και το αλλο...και αυτο γιατι βασιζεται στην τραγικη τιμη του 930 απο την ελληνικη αντιπροσωπια, τα 599 που στο skroutz εχουν γινει 350...και στις αγγελιες ~300 για σφραγισμενα...

 

Αλλα σιγουρα οι πολυ λιγοι που μπορει να τα ειχαν και τα 2 στο ματι μπορει να επωφεληθουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα ειδικά αν έχεις επιδότηση ή ήθελες το Xbox one και θες και κινητό το παίρνεις. Εγώ δεν θέλω κινητό οπότε... Αλλά είναι καλό το κινητό έτσι κι αλλιώς και τα 599 είναι καλή τιμή για τα δύο μαζί. Μου θυμίζει εκείνες τις προσφορές τύπου galaxy note με galaxy tab

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το Χ1  εχει πεσει στα 350 εξω και με τις προσφορες που βγαζουνε σιγουρα θα πεσει και εδω , το ps4 bundle σημερα ακολουθει και αυτο με 420 στα 3 παιχνιδια και 399 με το Destiny . Οπότε αν θες κονσολα περιμενεις για κάτι καλυτερο . Το 930 δεν αξιζει κατα την ταπεινη μου γνωμη ουτε 300 το έχω αλλα δεν με βολεψε ποτε .

 Και κάτι ακόμα , πάλι καποιους κωδικους προσφορων του φυλλαδιου δεν  τους ξέρουν στα υποκαταστηματα , πχ είχα παραγγείλει το WoD και χρειαστηκαν 2 φορες παραγγελια ηλεκτρονικα και   3 φορες παραγγελια απο το υποκαταστημα  για να βρεθει ....

Επεξ/σία από dimyok
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει σε ξεχωριστό τόπικ

Πάντως τρέχει από 12/12 και πχ σε εσένα τώρα ήρθε το μην.

Μάλλον έχουν βάλει κάποιον να το πληκτρολογεί ξεχωριστά για κάθε πελάτη... :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...