Προς το περιεχόμενο

pisteua edo mesa oti boithane exo anoiksei ena thema kai den iparxei antapokrisi


jim2033

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χωρίς να χρειάζεται να σπαμάρεις,κ χωρίς να θέλω να σε προσβάλω τα άτομα που απαντάνε καταρχάς το κάνουν αφιλοκερδώς οπότε μην απαιτείς απάντηση.Ακόμα σ απάντησαν σε κάποια ερωτήματα .Και τέλος αν γράφεις κάτι λάθος δλδ το σκοτώνεις στην ορθογραφία μπορείς να κάνεις δεξί κλικ πάνω του όταν βλέπεις την λέξη σου να υπογραμμίζεται κ να την διορθώσεις.Δεν θα βγάλει κανείς τα μάτια του για να διαβάσει ένα κατεβατό που γράφεις.  

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην εχεις την απαιτηση να απαντησει καποιος με αυτο το συνονθυλευμα λεξεων που εχεις πεταξει εδω και κει,

 

στο post με το προβλημα σου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά άμα κάνεις έτσι δεν πρόκετε να σε βοηθίσουμε και να παρακαλάς.Σε δευτερη φάση στο θέμα που έχεις δεν παιζει ουτε εσυ να καταλαβαινεις τη ακριβως γραφεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οριστε  για να δεις ποσο καλογραμμενο εινε΄΄..

 

Γεια σας επειδι σε μερικες μερες θα παω να παρω τα νεα ηχεια  5.1  EDIFIER C6XD BLACK  σκεφτομε να τα συνδεσω με την καρτα ηχου που εχω  εδω και 1 χρονο αλλα  ποτε δεν την χρησιμοποισα  

εχω την  SOUND CARD ASUS XONAR ESSENCE STX

 

 Απλα  πριν  1 χρονο ειχα κανει ενα μεγαλο λαθος και ειχα παρει τοτε την asus  SOUND CARD ASUS XONAR ESSENCE STX 

και οταν την εβαλα τοτε οταν ειχα ta  z 906 δεν  υποστηριζε  5,1  ηχεια αλλα  μου ειχανε πει οτι  υποστηριζε μονο ακουστικα  και απο τοτε ειμουνα με  την καρτα ηχου της μητρικις μου......

 

 

θελω να ρωτησω  η   ASUS XONAR ESSENCE STX  που εχω  μπορει να συνδεθει σε  τα με  τα νεα ηχεια  5.1  EDIFIER C6XD BLACK  που  θα παρω;;;;  για  να παιζω παιχνιδια μουσικι και ταινιες;;;

εμενα  γιατι μου ειπανε τοτε  οτι  η   ASUS XONAR ESSENCE STX  παιζει μονο με ακουστικα;;;;

και οχι με  5,1  ηχεια;;;;

περα απο αυτο  οταν κατεβασα  τους drivers τιν  βλεπανε μονο σαν  2.1

μπορει καπιος να με βοιθησει πανο σε αυτο;;;

οποτε  αν παρω τα  νεα ηχεια  5.1  EDIFIER C6XD BLACK    η καρτα που εχω θα  μπορει να παιζει τα  παιχνιδια και μουσικι και ταινιες;;;;

χορις ακουστικα εννοω

  

Περα απο αυτο εχο και ενα αλλο προβλημα εχω χασει ενα μαυρο οπτικο  βυσμα    

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οριστε  για να δεις ποσο καλογραμμενο εινε΄΄..

 

Γεια σας επειδι σε μερικες μερες θα παω να παρω τα νεα ηχεια  5.1  EDIFIER C6XD BLACK  σκεφτομε να τα συνδεσω με την καρτα ηχου που εχω  εδω και 1 χρονο αλλα  ποτε δεν την χρησιμοποισα  

εχω την  SOUND CARD ASUS XONAR ESSENCE STX

 

 Απλα  πριν  1 χρονο ειχα κανει ενα μεγαλο λαθος και ειχα παρει τοτε την asus  SOUND CARD ASUS XONAR ESSENCE STX 

και οταν την εβαλα τοτε οταν ειχα ta  z 906 δεν  υποστηριζε  5,1  ηχεια αλλα  μου ειχανε πει οτι  υποστηριζε μονο ακουστικα  και απο τοτε ειμουνα με  την καρτα ηχου της μητρικις μου......

 

 

θελω να ρωτησω  η   ASUS XONAR ESSENCE STX  που εχω  μπορει να συνδεθει σε  τα με  τα νεα ηχεια  5.1  EDIFIER C6XD BLACK  που  θα παρω;;;;  για  να παιζω παιχνιδια μουσικι και ταινιες;;;

εμενα  γιατι μου ειπανε τοτε  οτι  η   ASUS XONAR ESSENCE STX  παιζει μονο με ακουστικα;;;;

και οχι με  5,1  ηχεια;;;;

περα απο αυτο  οταν κατεβασα  τους drivers τιν  βλεπανε μονο σαν  2.1

μπορει καπιος να με βοιθησει πανο σε αυτο;;;

οποτε  αν παρω τα  νεα ηχεια  5.1  EDIFIER C6XD BLACK    η καρτα που εχω θα  μπορει να παιζει τα  παιχνιδια και μουσικι και ταινιες;;;;

χορις ακουστικα εννοω

  

Περα απο αυτο εχο και ενα αλλο προβλημα εχω χασει ενα μαυρο οπτικο  βυσμα    

 

λάθη: -επειδι -σκεφτομε -χρησιμοποισα -ειμουνα -μητρικις -μουσικι -καπιος -βοιθησει -μουσικι -χορις -εχο

 

άπειρα λάθη στο νόημα

0 στοίχιση ωστέ να είναι δομημένο και κατανοητό το θέμα

απαιτείς βοήθεια

 

Αυτά τα λάθη παρατηρώ εγω στο "μια χαρά" κειμενο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπως το γράφεις.

Μεγαλο λάθος η αγορά της συγκεκριμένης κάρτας.

Στην πρότεινε κάποιος την συγκεκριμένη; δεν σε ικανοποιούσε ο ήχος της μητρικής και την πήρες;;

η συγκεκριμένη κάρτα ήχου έιναι για ακουστικά και συναφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...