Προς το περιεχόμενο

Ερωτηση!


Noex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειναι αρκετα καλος και αξιολογη εταιρια!


αν δεν εχεις ηδη και δεν μπορεις ν φτασεις στο budget τον samsung τοτε ειναι πολυ καλη λυση και θα δεις μεγαλη διαφορα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι αρκετα καλος και αξιολογη εταιρια!

αν δεν εχεις ηδη και δεν μπορεις ν φτασεις στο budget τον samsung τοτε ειναι πολυ καλη λυση και θα δεις μεγαλη διαφορα!

μπορω να φτασω σε αυτην την στιγμη ενα τετοιο samsung αλλα μονο αν εχει αισθητη κ μεγαλη διαφορα..αν δν εχει να μν δωσω τσαμπα 150 ευρα!!! (Για GameS τν θελω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα για games 120gb ειναι λιγα...οταν τα καινουρια παιχνιδια ειναι 30gb και βαλε...μονο για mmorpg συμφερει για fast load NPC και κοσμου!στα single διαφορα θα δεις ελαχιστη...αντι να κανεις loading 10 sec θα κανει 4...και?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα για games 120gb ειναι λιγα...οταν τα καινουρια παιχνιδια ειναι 30gb και βαλε...μονο για mmorpg συμφερει για fast load NPC και κοσμου!στα single διαφορα θα δεις ελαχιστη...αντι να κανεις loading 10 sec θα κανει 4...και?

Αρα επειδη παιζω online games παω για τον Samsung?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάζετε και έναν περιγραφικό τίτλο...Με SSD θα δεις διαφορά σε οτι έχει μεγάλο loading,παιχνίδι και μη.Για τους OCZ θα ακούσεις και άσχημα αλλά έτσι όπως έχουν γίνει τα πράγματα οι περισσότερες εταιρίες έχουν τα στραβοπατήματα τους.Κοίτα για 250αρη καλύτερα σε όποιον και αν καταλήξεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο 250GB 850 samsung κορυφαίος για τα λεφτά 110ευρώ αλλιώς αν θες φθηνότερο κοίτα για

 

SSD SANDISK SDSSDA-240G

 

που τον έχει προσφορά το eshop στα 84.90 (τα αξίζει τα λεφτά του)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο 250GB 850 samsung κορυφαίος για τα λεφτά 110ευρώ αλλιώς αν θες φθηνότερο κοίτα για

 

SSD SANDISK SDSSDA-240G

 

που τον έχει προσφορά το eshop στα 84.90 (τα αξίζει τα λεφτά του)

τ' αξίζει αν έχεις μητρική που δεν υποστηρίζει sata 6Gbps, αλλιώς όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι sata3!!! και η πραγματική ταχύτητα του ξεπερνάει το 90% του καλύτερου samsung.

τον πρότεινα για το συγκεκριμένο επίπεδο τιμής. εσύ ξέρεις κάποιον καλύτερο σε αυτή την τιμή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είσαι γκαβός; τι μου λες ότι είναι σατα3; εγώ αυτό είπα; είπα για την μητρική να χει σατα3. και δεν είναι καλύτερος του samsung, έχει 350 εγγραφή (θεωρητική, αν πας userbenchmarks θα δεις πιο κάτω). οπότε για μένα πχ που χω 775 σοκετ G31 chipset αξίζει και με το παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα πέσω στο επίπεδο σου να σε χαρακτηρίσω όπως σου αξίζει αλλά προσωπικά τον έχω μετρήσει και στα μετροπρογράμματα παίζει 5..15% διαφορά από τον EVO 850 που τον έχω δοκιμάσει και αυτόν. Στην πραγματική χρήση η διαφορά είναι ακόμη μικρότερη.

 

Ολα είναι θέμα τιμής γι'αυτό και στο μνμ του είπα αν δώσει 110 να πάει στον κορυφαίο , αν θέλει να πάρει φθηνό να πάρει αυτόν με έναν  ΜΙΚΡΟ συμβιβασμό στην ταχύτητα.

 

βέβαια εγώ δεν είμαι τόσο έξυπνος όσο εσύ ώστε να μην έχω δοκιμάσει ποτέ τίποτε και να κάνω τον πανεπιστήμονα επειδή γκουγκλαρα και αφιέρωσα 1 λεπτο να διαβάσω τον κάθε τυχάρπαστο και μιλάω ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ. Αν εννοείς τον εαυτό σου μη γκαβό .... τότε συμφωνώ , σίγουρα είμαι το αντίθετο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...