Προς το περιεχόμενο

[cloud storage/Google Drive] 2 GB δωρεάν


Perfect

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

  • Moderators

Το ειχα ξανακανει και εγω (πριν κανενα χρονο; ) και ειχα παρει το τοτε μπονους. Τωρα στο τελος της διαδικασιας λεει : "Για να σας βοηθήσουμε να γιορτάσετε την Ημέρα Ασφαλούς Διαδικτύου 2016, προσθέσαμε 2 GB δωρεάν χώρου αποθήκευσης στο Drive στο λογαριασμό σας Google, επειδή ολοκληρώσατε τον Έλεγχο ασφαλείας."

 

Για την ωρα δεν βλεπω να εδωσε αλλα 2, ενημερωνω και αργοτερα. Παλιοτερα παντως αν θυμαμαι καλα, ειχε 10-20 μερες περιθωριο να τα δωσει, δεν τα εδινε αμμεσα, οποτε λογικα θα τα ξαναδωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει τα δίνει ξανά, αν πάτε να πατήσετε διαχείριση χώρο (με σκοπό και καλά να βάλετε μεγαλύτερο πρόγραμμα) θα δείτε τα παρακάτω

post-368527-0-84507800-1454953797_thumb.png

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το εμπιστεύομαι το Drive. Έχω Mega που δίνει 50gb στην εγγραφή και προσωπικό encryption key. Btw στο Drive από τα κινητά που έχω αγοράσει έχω 145gb. και δεν έχω τίποτα μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ωραιος! Μονο εκει το δειχνει, ουτε log-out log-in μου εδειξε κατι νεο, ουτε τιποτα. Παντου λεει ακομα 17, αλλα στο παραπανω λεει και σε μενα 19.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλικαρια να σας πω...

στις συσκευες μου βλεπω μια συσκευη που φαινεται οτι ειναι δηλωμενη με το μειλ μου και δεν την ειχα ποτε...

 

ποσο μαλλον που γραφει\ P4K9dsn.png , δεν γινεται να ξεχασα πριν ενα μηνα καινουργια συσκευη...

 

τι κανω μαστορες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλικαρια να σας πω...

στις συσκευες μου βλεπω μια συσκευη που φαινεται οτι ειναι δηλωμενη με το μειλ μου και δεν την ειχα ποτε...

 

ποσο μαλλον που γραφει\ P4K9dsn.png , δεν γινεται να ξεχασα πριν ενα μηνα καινουργια συσκευη...

 

τι κανω μαστορες?

Υπάρχει περίπτωση να μπήκες να δεις τπτ mails η κάποια υπηρεσια google από κινητό φίλου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...