Προς το περιεχόμενο

Νέο iPhone 7 Plus από την Apple με διπλή κύρια κάμερα!


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν χρειάζομαι τίποτα άλλο.Εχω ολες τις απαντήσεις που χρειάζομαι, το είπα και παραπάνω. Δε θα τα έβαζα άλλωστε με κάποιον που κάνει καθημερινά τη βόλτα του στο XDA. 

Τιμή μου που διαβάζεις τους οδηγούς μου.

 

Υπάρχει τρόπος να το κάνεις Edit. Να πάρεις Android και οχι κάτι που γράφει android. Η "να μαζέψεις λεφτά να πάρεις αιφον εφτά πλας" . Ξεκίνησαν οι προπαραγγελίες. Μην αργείς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζομαι τίποτα άλλο.Εχω ολες τις απαντήσεις που χρειάζομαι,

 

Και γω.

 

 

 

Δεν έχω iPhone, δεν θα πάρω ποτέ iPhone , δεν κρίνω iPhone. Δεν έχεις Android(έχεις ένα βδελυγμα της Samsung που βασίζεται στο Android), δεν είχες ποτέ Android και κρίνεις το Android.

 

szCQZTR.png

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε τι; διαφωνείς οτι είναι εξαιρετική επιλογή; Εσύ γιατι το πήρες; Αν έπαιρνα κινητό απο μέσα, Galaxy S7 θα έπαιρνα γιατι έχει το μέγεθος και τις δυνατότητε που με βολεύουν και φυσικά, γιατι είναι εξαιρετική συσκευή.

 

Παρόλα αυτά δεν θα είχα απαίτηση να λειτουργεί οπως το Nexus 6P. Το παίρνω και το προτείνω ως ένα Samsung κινητό. Επίσης ξέχασες να κάνει bold το "περιμενε να κυκλοφορήσουν τα νέα Nexus" αυτό δε σε απασχόλησε ε; Μάλλον όχι.

 

Αν εσυ δεν ξέρεις πως να χρησιμοποιήσεις το Android, και ρίχνεις θέματα του στυλ "αναβει η οθόνη μόνη της" αλλαζει οτι το Galaxy είναι καλό κινητό. Όχι καθαρό Android αλλα καλό κινητό.

 

Είχα Nexus, είχα, LG, είχα Samsung, είχα και HTC. Για αυτό ξέρω τι να περιμένω απο μια συσκευή. Εσυ απλά "κρίνεις".

Με τις υγείες σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε τι; διαφωνείς οτι είναι εξαιρετική επιλογή;

Όχι, εντάξει. Συμφωνώ. Είναι εξαιρετικό βδέλυγμα. :-D

 

Σοβαρά τώρα, καλή επιτυχία στο site. Έχει κάποια ορθογραφικά λάθη, ρίξε μια ματιά. Κατά τα άλλα, είναι good looking. Καλό βράδυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς απο πάνω θα έβρισκες την απάντηση σου 

 

 

b6f5f0d038584652a58eada0afe60049.png

 

f7006762e5b742159ac2f423a88f3149.png

 

 

 
Προφανώς δεν είναι αυτή που έψαχνες όμως έτσι δεν είναι; Ναι το S7 είναι μια εξαιρετική συσκευή. Με βδέλυγμα Software. Που είναι το παράξενο;
 
To Βδελυμα της Samsung που αναφέρω παραπάνω είναι το Touchwiz, όχι το Galaxy S7, του οποίου οι δυνατότητες είναι πάρα πολύ καλές. 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και δεν τα καταργουν ?Αν υπαρχει διαθεσιμη καλυτερη τεχνολογια και σε λογικο κοστος .Ετσι γινεται πρεπει να υπαρχει προοδος .

Δεν μπορει παντα η apple να πρωτοπορει πρεπει και οι αλλες εταιρειες να τολμησουν και η υλοποιηση τους να ειναι αψογη οχι για  τα πανηγυρια ως συνηθως ...

Αυτό που έκανε η Apple, ούτε διαθέσιμο είναι, ούτε καλύτερο είναι, ούτε έχει λογικό κόστος.

 

Δηλαδή πρωτοπορία είναι να καταργείς ένα "στρογγυλό" ενσύρματο βύσμα, με ένα μακρόστενο;

ή μήπως πρωτοπορία είναι να καταργείς ένα βύσμα που είναι "ανοιχτό" σε όλους, με ένα που έχει αποκλειστικά δικαιώματα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που έκανε η Apple, ούτε διαθέσιμο είναι, ούτε καλύτερο είναι, ούτε έχει λογικό κόστος.

 

Δηλαδή πρωτοπορία είναι να καταργείς ένα "στρογγυλό" ενσύρματο βύσμα, με ένα μακρόστενο;

ή μήπως πρωτοπορία είναι να καταργείς ένα βύσμα που είναι "ανοιχτό" σε όλους, με ένα που έχει αποκλειστικά δικαιώματα;

Μην ανησυχεις θα αργησει να ερθει στην δικη σου συσκευη ,πρωτα θα το κανουν οι κατασκευαστες στα premium  μοντελα τους  .

Οποτε μεχρι να φτασει και στις πιο κατω κατηγοριες εχεις καιρο να χαρεις και το jack  σου και οτι  αλλο θες απο την τεχνολογια του 1950.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ανησυχεις θα αργησει να ερθει στην δικη σου συσκευη ,πρωτα θα το κανουν οι κατασκευαστες στα premium  μοντελα τους  .

Οποτε μεχρι να φτασει και στις πιο κατω κατηγοριες εχεις καιρο να χαρεις και το jack  σου και οτι  αλλο θες απο την τεχνολογια του 1950.

Εδώ το μικρόφωνο που έχω της Blue Microphones και έχει USB βύσμα σύνδεσης για ηχογράφηση. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Για να σας επαναφέρω λίγο στην πραγματικότητα και τον τίτλο του topic:

 

Τα βλέπω σκούρα τα πράγματα για την Παρασκευή. Θα έρθουν λίγα μοντέλα και τα περισσότερα θα είναι 32gb και κυρίως ασημένια και χρυσά. Τα plus θα είναι λιγότερα με τα μαύρα λιγότερα, τα jet black ακόμη λιγότερα και τα 128 & 256 ακόμη ακόμη λιγότερα...

 

Νομίζω πως πρέπει απο τώρα να ζητήσω ρεπό για την επόμενη Παρασκευή γιατί το βλέπω το safari στην Αθήνα...

 

:P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να σας επαναφέρω λίγο στην πραγματικότητα και τον τίτλο του topic:

 

Τα βλέπω σκούρα τα πράγματα για την Παρασκευή. Θα έρθουν λίγα μοντέλα και τα περισσότερα θα είναι 32gb και κυρίως ασημένια και χρυσά. Τα plus θα είναι λιγότερα με τα μαύρα λιγότερα, τα jet black ακόμη λιγότερα και τα 128 & 256 ακόμη ακόμη λιγότερα...

 

Νομίζω πως πρέπει απο τώρα να ζητήσω ρεπό για την επόμενη Παρασκευή γιατί το βλέπω το safari στην Αθήνα...

 

:P

Περιμενω να δω φωτογραφιες χρηστων,κι ειδικα απο το plus.

Οποτε μιας και θα το εχεις day one μην το παιξεις κουρασμενος μετα κι εξαφανιστεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, συνήθως πότε βγαίνει η σειρά "s" των νέων μοντέλων; Κατά τον Μάρτη;;;

 

Και τελικά τί γίνεται με τα iPad; Δεν θα βγουν φέτος νέα Air;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, συνήθως πότε βγαίνει η σειρά "s" των νέων μοντέλων; Κατά τον Μάρτη;;;Π

 

Και τελικά τί γίνεται με τα iPad; Δεν θα βγουν φέτος νέα Air;

Σεπτέμβριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάποιους αυτά τα ακουστικά των 20 ευρώ,
16006183

είναι πρόοδος της τεχνολογίας, διότι συνδέονται με το ψηφιακό USB, άρα είναι "ψηφιακά" ακουστικά.



Ενώ αυτά των 600 ευρώ, είναι παρωχημένα...

product_detail_x1_desktop_square_louped_

Χρησιμοποιούν τεχνολογία του '50.
Μάλλον ακούγονται και χειρότερα από τα άλλα που είναι και ψηφιακά.



Τι να πω... Ίσως να υπάρχουν άνθρωποι, ανάμεσά μας, που έχουν ψηφιακά αυτιά ή/και ψηφιακή ομιλία...
οπότε βολεύονται καλύτερα με τις ψηφιακές διασυνδέσεις.
 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να σας επαναφέρω λίγο στην πραγματικότητα και τον τίτλο του topic:

 

Τα βλέπω σκούρα τα πράγματα για την Παρασκευή. Θα έρθουν λίγα μοντέλα και τα περισσότερα θα είναι 32gb και κυρίως ασημένια και χρυσά. Τα plus θα είναι λιγότερα με τα μαύρα λιγότερα, τα jet black ακόμη λιγότερα και τα 128 & 256 ακόμη ακόμη λιγότερα...

 

Νομίζω πως πρέπει απο τώρα να ζητήσω ρεπό για την επόμενη Παρασκευή γιατί το βλέπω το safari στην Αθήνα...

 

:P

Καλυτερα να μας εριχνες μαχαιρι στην καρδια .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...