Προς το περιεχόμενο

Nexbox A95X Amlogic S905X 2G DDR3 RAM 16G - 29€ - Banggood [ΤΕΛΟΣ]


IcemanGr71

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 237
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Οκ, να πουμε για οποιον δεν ξερει οτι θα κανει 2-3-4 εβδομαδες. Σε αυτα τα πλαισια θα κυμανθει.

 

Συνεχιζεται το θεμα...

 

 

...αν και ισως θα ηταν καλυτερα μεχρι να αρχιζουν οι αναφορες για παραλαβες να κλειδωνουν τα "ληγμενα" θεματα Κινας ωστε να μην ειναι συνεχως ψηλα και γεμιζουν χωρις προσφορα την πρωτη σελιδα της ενοτητας.

 

add (ο πρωτος που θα παραλαβει & οταν, μου στελνει πμ για το εκαστοτε θεμα να το ξεκλειδωσω)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τι το λες και δεν το κάνεις;

 

Καλό γ όλους θα ηταν

 

Οκ, ας το ξεκινησουμε. (υπαρχει και καλυτερος πιστευω τροπος αλλα δεν ετυχε αποδοχης πριν 3 χρονια που τον προτεινα πανω :) )

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα σημερα το μηχανηματακι.Πολυ μικρο και διακριτικο.Γρηγορο μενου κτλ αλλα χωρις airmouse δεν παλευεται.Αναγνωρισε αμέσως πληκτρολογιο και ποντικι ασυρματο αλλα αν και ειναι ανεκτος ο launcher που εχει προτιμησα να βαλω nova που ειναι πιο οικίος σε μενα.

Με το wifi λιγο που δοκιμασα δεν ειχα κανενα θεμα και ας εχω το router στον πανω οροφο.

Αν παραλαβει κανενας αλλος και γνωριζει πως να το κανουμε ροοτ ας πει.

Ο kodi αν και εχει απειρες επιλογες μου φαινεται λιγο δυσχρηστος για αρχάριο χρηστη που δεν εχει ξαναδουλεψει τετοιο προγραμμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου εχει ερθει εδω και μερες..σχετικαγρηγορα δηλαδη.. Το μηχανηματακι ειναι καλο..Το Kodi δουλευει καλα, αν και μου κανε ενα κολλημα αυτες τις μερες και ηθελε να κλεισω το μηχανημα για να ξαναανοιξω kodi..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου ήρθε και μένα το άλλο με τον 912. Δε το έχω ανοίξει ακόμα. Πάντως έφτασε απρόσμενα γρήγορα!

 

http://www.banggood.com/NEXBOX-A3-Amlogic-S912-2GB-RAM-16GB-ROM-TV-BOX-p-1079100.html

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθε και σε μενα εδω και 4 μερες. Φαινεται καλο μηχανηματακι. Επειδη με ενδιαφερει και χρηση otego και novago αλλα και τα 2 που δοκιμασα οταν πανε να φορτωσουν τα καναλια εν τελει δε παιζουν τιποτα. Μπορει να δοκιμασει και καποιος αλλος να επιβεβαιωσει οτι δεν παιζουν? ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου ήρθε και μένα το άλλο με τον 912. Δε το έχω ανοίξει ακόμα. Πάντως έφτασε απρόσμενα γρήγορα!

 

http://www.banggood.com/NEXBOX-A3-Amlogic-S912-2GB-RAM-16GB-ROM-TV-BOX-p-1079100.html

Αν το δοκιμάσεις πες μας εντυπώσεις. Ενδιαφέρομαι να το τσιμπήσω όταν ξαναβγεί σε προσφορά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το δοκιμάσεις πες μας εντυπώσεις. Ενδιαφέρομαι να το τσιμπήσω όταν ξαναβγεί σε προσφορά :)

Αυτή η προσφορά δεν κάνει; http://www.insomnia.gr/topic/621143-tv-box-nexbox-a95x-s905x-2gb-16gb-gearbest-3016%E2%82%AC/page-1?do=findComment&comment=55123038

 

HTHPQDz.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθε και σε μενα εδω και 4 μερες. Φαινεται καλο μηχανηματακι. Επειδη με ενδιαφερει και χρηση otego και novago αλλα και τα 2 που δοκιμασα οταν πανε να φορτωσουν τα καναλια εν τελει δε παιζουν τιποτα. Μπορει να δοκιμασει και καποιος αλλος να επιβεβαιωσει οτι δεν παιζουν? ευχαριστω

 

Φίλε μου τελευταία φορά που είχα ασχοληθεί, και οι 2 εφαρμογές ήθελαν αρουτάριστη ρομ για να παίξουν. Από 1-2 reviews που είδα, η ρομ με την οποία έρχεται είναι rooted. Άρα ή πρέπει να βάλεις νέα ρομ, ή να σβήσεις 3-4 αρχεία ώστε να "κρύψεις" το root

 

ΥΓ: Λογικά όμως το σφάλμα λόγω root θα έπρεπε να στο αναφέρει συγκεκριμένα όταν δεν φορτώνει στο μήνυμα που βγάζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@@ rooted είναι η rom του δυστυχώς. Έχει κάποια αρχεία τα οποία χρειάζονται για root access, αλλά ως εκεί. Δεν δουλεύει, δεν έχει root manager και καμία εφαρμογή δε μπορεί να ζητήσει/πάρει δικαιώματα root. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...