Προς το περιεχόμενο

Nexbox A95X Amlogic S905X 2G DDR3 RAM 16G - 29€ - Banggood [ΤΕΛΟΣ]


IcemanGr71

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 237
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμενα παντως το δικο μου Mini M8S II δεν μπορει να παιξει χωρις κολληματα το 4k bluray rip του batman vs superman που κυκλοφορει στα γνωστα "μαγαζια" ουτε με το προεγκατεστημενο kodi ουτε με mx player.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα μου ήρθε mail ότι το έκαναν ship, παρόλο που προχθές μου είχαν πει αν έχω πρόβλημα να περιμένω μέχρι τις 23/9 λόγω back-order και τους είχα απαντήσει ευγενικά ότι δεν έχω πρόβλημα να περιμένω μέχρι τότε.

Αποστολή έγινε registered με China Post και το αντίστοιχο tracking.

 

Να δούμε τώρα πόσες μέρες θα κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9/9, το τελευταίο Α95 της 1ης 2.000άδας και αμέσως μετά ενώ είχε εξαντληθεί έβαλαν και 2η 2.000άδα για πούλημα.

Αγόρασα μαζί και έναν blitz φορτιστή της προσφοράς. Δεν ξέρω αν έπαιξε αυτό ρόλο για να μην καθυστερήσουν όλο το πακέτο 13-14 μέρες.


 

Δοκίμασα την αλλαγή ρύθμισης στο paypal, το γύρισα σε currency του πωλητή αντί για conversion by Paypal, το έσωσα, το τσέκαρα ότι σώθηκε.

Κάνω αγορά μικροποσού σε δολλάρια μέσω ebay και η χρέωση εξακολουθεί να γίνεται σε ευρώ και όχι στο νόμισμα πώλησης του εμπόρου.

Εικάζω ότι λογω των capital controls μπορεί να απελευθερώθηκε η αγορα με πιστωτικές κάρτες από το εξωτερικό αλλά μόνο για αγορές σε νόμισμα αναφοράς Euro γιατί οτιδήποτε άλλο εξακολουθεί να θεωρείται συνάλλαγμα, η κινήσεις του οποίου προς τα έξω εξακολουθούν να απαγορεύονται.

Είχα αντιμετωπίσει και το ίδιο θέμα με το Sportsdirect, 2 φορές εντός του 1ου εξαμήνου, που με άλλη κάρτα που πέρναγε και δεν την σταμάταγε το ημερήσιο όριο συναλλαγών των τραπεζών, εντούτοις όταν δοκίμαζα πληρωμή σε λίρες μου πέταγε την κάρτα το σύστημα της sportsdirect. Όταν δοκίμασα ως τελευταία λύση πληρωμή σε ευρώ (με την μετατροπή από το Sportsdirect ώστε η τράπεζα να δει απευθείας συναλλαγή σε ευρώ, αυτή πέρασε κανονικά.

 

Έχει αντιμετωπίσει κανείς την ιδιαιτερότητα αυτή τελευταία με paypal και πιστωτική συστημικής τράπεζας (όχι revolut)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...