Προς το περιεχόμενο

Nexbox A95X Amlogic S905X 2G DDR3 RAM 16G - 29€ - Banggood [ΤΕΛΟΣ]


IcemanGr71

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άρα έχουν γίνει shipp μερικά πακέτα από ότι διαβάζω εμένα έχει κολλήσει στο order processing και λέει σαν ημερομηνία αποστολής 23 Σεπτεμβρίου η παραγγελία έγινε 9/9.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 237
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το mele αν εξαιρέσεις το πρόβλημα με Panasonic/denin στο ir learning τα πάει καλά και το βασικό ειναι ότι έχει οδηγίες και κατα συνέπεια αρκετά πλήκτρα σε σχέση με το rikomagik.

Απλά το το τελευταίο έχει καλύτερο πάτημα για κάποιους και ίσως αυτο που σου έλειπε στο mele

 

Στο άλλο που αναφέρεις το Viboton Full qwerty με touchpad,με έχεις ψήσει να το πάρω αν και ήθελα να δοκιμάσω ενα με μικρόφωνο κλπ.

 

Ειναι θέμα αυτο που αναφέρεις (με τα mele κλπ παρόμοια air mouse) με το πληκτρολόγιο γιατί το μάτι είναι μπροστά και ναι χάνουμε πολλά πατήματα.

 

Έχεις βολευτεί με άλλα λόγια?

Απο που το παίρνουμε, το έχει το gear που συνηθίζει να έχει τα air mouse φτηνά?

 

Ειναι και κατι ακομα που δεν εχω γραψει στο προηγουμενο post.

Wake up δεν μου κανει στο Nexbox με windows με τιποτα το mele το Viboton κανονικα.

Το X3 το ειχα παρει απο το Gearbest αλλωστε εκει στο 10$+-3$ παιζει σε ολα.

 

Γενικα πολυ ικανοποιημενος και μετεφερα το Viboton ξανα στο Tv Box που χρησιμοποιω περισσοτερο.

 

Δεν ειναι για πεταμα το Mele,βολευει αν εχεις πολλες συσκευες επειδη εχει κουμπι για στερεο tv box κλπ με το IR εχει το Gyro για καποιον που παιζει παιχνιδια αλλα οταν στα ιδια λεφτα επαιρνα 2 Viboton με χαλαει :) 

 

Θα μεταφερω τις εμπειριες μου και στο αλλο Thread

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι και κατι ακομα που δεν εχω γραψει στο προηγουμενο post.

Wake up δεν μου κανει στο Nexbox με windows με τιποτα το mele το Viboton κανονικα.

Το X3 το ειχα παρει απο το Gearbest αλλωστε εκει στο 10$+-3$ παιζει σε ολα.

Γενικα πολυ ικανοποιημενος και μετεφερα το Viboton ξανα στο Tv Box που χρησιμοποιω περισσοτερο.

Δεν ειναι για πεταμα το Mele,βολευει αν εχεις πολλες συσκευες επειδη εχει κουμπι για στερεο tv box κλπ με το IR εχει το Gyro για καποιον που παιζει παιχνιδια αλλα οταν στα ιδια λεφτα επαιρνα 2 Viboton με χαλαει :) 

Θα μεταφερω τις εμπειριες μου και στο αλλο Thread

Εμένα με ενδιαφέρει να μπορω με το κοντρόλ να εχω έλεγχο sleep/wake του tv box, ετσι ώστε να μπορω να καταργήσω τελείως το δικό του τηλεκοντρόλ. Ξέρεις αν γίνεται με το viboton, γιατί με τα περισσότερα ΔΕΝ γίνεται και το εχω καταφέρει μόνο με το mele που έχει λειτουργία learn και βολεύει? Αν τυχόν γίνεται, θα τσιμπήσω ένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα κι εγω ένα να το δοκιμάσω, να ευχαριστήσω τον icemangr για την ενημέρωση. Θέλω να δω πως τα πάει με h265/hevc που το minix x7 που έχω δε τα σηκώνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έριξα μια παραγγελία στις 7/9 και 9/9 μου ήρθε mail οτι το έστειλαν. Παρ' ότι στα αρχικά μηνύματα έλεγε untracked, το 2ο email περιλάμβανε και tracking number, το οποίο εμφανίζεται κανονικά στο 17track με την πορεία του πακέτου. Να σημειώσω ότι πλήρωσα $0.63 για ασφάλεια του δέματος, που υποτίθεται ότι κάνει πιο εύκολη την αποζημίωση σε περίπτωση απώλειας. Δεν ξέρω αν γι αυτό το λόγο έχω tracking ή είναι τελείως άσχετο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιά από τα ίδια... Έβαλα κ εγώ insurance κ μου το έστειλαν με tracking china post.

Παραγγελία 8/9

Αποστολή 9/9

Εμφανίστηκε στο 17track σήμερα 12/9

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά μου έστειλαν mail πριν λίγο ότι όντως άλλαξαν την παραγγελία μου με το 8core...για να δούμε τι θα παραλάβω...

Κάποιος άλλος φίλος που να του στάλθηκε το 8core υπάρχει??? Στο site τους έγραφαν ότι θα είναι σε stock στις 13/9,πως έγινε κ στάλθηκε χθες το πρωι... Θα μας τρελάνουν οι Κινεζοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά μου έστειλαν mail πριν λίγο ότι όντως άλλαξαν την παραγγελία μου με το 8core...για να δούμε τι θα παραλάβω...

Κάποιος άλλος φίλος που να του στάλθηκε το 8core υπάρχει??? Στο site τους έγραφαν ότι θα είναι σε stock στις 13/9,πως έγινε κ στάλθηκε χθες το πρωι... Θα μας τρελάνουν οι Κινεζοι.

κι εμενα φιλε απο προχθες το στειλανε!!! το 8core

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...