Προς το περιεχόμενο

Smartphone μέχρι 400 ευρώ (Oneplus 3 ή ZTE Axon 7)


TasosRS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά είμαι ανάμεσα σε αυτά τα δύο Oneplus 3 ή ZTE Axon 7 ποιο λέτε είναι καλύτερο?
Διαθέτω μέχρι 400 ευρώ αν μου προτείνεται και κανα άλλο κανένα πρόβλημα...smile.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

χτυπά το 1+3 λόγω που είναι πιο εμπορικό μοντέλο και ότι με αυτό συνεπάγεται θα χει καλύτερή υποστήριξή από soft, θα βρίσκεις πιο ευκολία αξεσουάρ κτλ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ζτε έβγαλε ενα καταπληκτικό κινητό αλλά το πρόβλημα είναι ότι το έβγαλε η ζτε που όπως ειπώθηκε την περσινή ναυαρχίδα την παρατησε χωρίς 1 update

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι πρόσφατος κάτοχος του 1+1, και μπορώ να πω ότι είναι πάρα πολύ καλά κινητά. Έχω δει και το 1+3 από κοντά και είναι και αυτό φοβερό κινητό, σίγουρα το επόμενό μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μπαταρία είναι πιο μεγάλη στα χαρτιά λόγο της 2κ.Η οθόνη όντως είναι καλύτερη όπως και ο ήχος.πιο γρήγορη φόρτιση αυτή την στιγμή απο το 1+3 δεν υπάρχει.Η κάμερα με τίποτα, παραπονιούνται πάρα πολλοί για την κάμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μέχρι στιγμής η ΖΤΕ δείχνει να υποστηρίζει το κινητό. Επίσης το καλό νέο ότι η ΖΤΕ συζητά ώστε να υπάρξει επίσημη υποστήριξη από την cyanogenmod,οπότε τουλάχιστον σε σχέση με το παρελθόν φαίνεται να έχει διάθεση να υποστηρίξει το κινητό https://9to5google.com/2016/09/19/zte-is-working-to-bring-an-official-cyanogenmod-rom-to-the-axon-7/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...