Προς το περιεχόμενο

εργασια για φοιτητες


averel01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • Απαντ. 90
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα,

είμαι και εγώ τελειόφοιτη φοιτήτρια στην Αθήνα.

Εάν υπάρχει κάτι στην περιοχή της Αθήνας θα το εκτιμούσα.

(είμαι ελέυθερη όλες τις μέρες της εβδομάδας και άμεσα διαθέσιμη)

επικοινωνία μέσω προσωπικών μυνημάτων.

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίδες από περιέργεια και μόνο, βρήκε κανείς δουλειά από εδώ? :huh:
Γιατί μου φαίνεται τελείως απίθανο, κυρίως δέιτε τι σας αρέσει(οτιδήποτε κι αν είναι)και εστιάστε εκεί.

Τώρα αν κάποιος θέλει δουλειά ο,τι να 'ναι και μόνο και μόνο για τα λεφτά, μάλλον θα καταλήξει σε κάνα τηλεφωνικό κέντρο,έχει γεμίσει από τέτοια εξάλλου η Ελλάδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίδες από περιέργεια και μόνο, βρήκε κανείς δουλειά από εδώ? :huh:

Γιατί μου φαίνεται τελείως απίθανο, κυρίως δέιτε τι σας αρέσει(οτιδήποτε κι αν είναι)και εστιάστε εκεί.=

Τώρα αν κάποιος θέλει δουλειά ο,τι να 'ναι και μόνο και μόνο για τα λεφτά, μάλλον θα καταλήξει σε κάνα τηλεφωνικό κέντρο,έχει γεμίσει από τέτοια εξάλλου η Ελλάδα.

στα οποία τηλεφωνικά κέντρα παίρνουν άτομα μόνο για δοκιμαστικά συνέχεια,υπόσχονται πρόσληψη αν πιάσουν ένα στόχο χ συνδέσεων κλπ κλπ.

κάθε βδομάδα ίδιες αγγελίες και εκμεταλλεύονται τον κόσμο. 3 μέρες δοκιμαστικά και μετά ξαφνικά δεν τους κάνεις και έρχεται νέα φουρνια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Καλησπέρα παιδιά, είμαι και εγω καινούργια στο site και ψάχνω και εγω μια δουλειά Σ/Κ  στη Θεσσαλονίκη προτιμότερο σε κανένα γυμναστήριο ( φοιτήτρια ΤΕΦΑΑ) αλιώς είμαι ανοιχτή σε άλλους κλάδους , αν εχει κανείς κονέ για είσοδο ή κάποια άλλη θέση εργασίας εκτός σερβιτόρα θα το εχτιμούσα αν μου στέλνατε ενα Pm. Σας ευχαριστώ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, είμαι και εγω καινούργια στο site και ψάχνω και εγω μια δουλειά Σ/Κ  στη Θεσσαλονίκη προτιμότερο σε κανένα γυμναστήριο ( φοιτήτρια ΤΕΦΑΑ) αλιώς είμαι ανοιχτή σε άλλους κλάδους , αν εχει κανείς κονέ για είσοδο ή κάποια άλλη θέση εργασίας εκτός σερβιτόρα θα το εχτιμούσα αν μου στέλνατε ενα Pm. Σας ευχαριστώ !

χαχα εβαλες και φωτο

Και μεις ψαχνουμε αλλα δεν γραφομαστε σε φορουμ για να βρουμε.. :P

What-do-you-think.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, είμαι και εγω καινούργια στο site και ψάχνω και εγω μια δουλειά Σ/Κ  στη Θεσσαλονίκη προτιμότερο σε κανένα γυμναστήριο ( φοιτήτρια ΤΕΦΑΑ) αλιώς είμαι ανοιχτή σε άλλους κλάδους , αν εχει κανείς κονέ για είσοδο ή κάποια άλλη θέση εργασίας εκτός σερβιτόρα θα το εχτιμούσα αν μου στέλνατε ενα Pm. Σας ευχαριστώ !

 

Για σερβιτόρα μια χαρά είσαι πάντως  P:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για σερβιτόρα μια χαρά είσαι πάντως  P:

Ειναι δυσκολη δουλεια να εισαι σερβιτορος. Ενω το να καθεσαι ολη την ωρα ορθιος και να σε χαζευουν οι περαστικοι ειναι και ευκολο και σου ανεβαζει και την αυτοπεποιθηση. Μια απο τις πιο ευκολες δουλειες ειναι το να εισαι σεκιουριτι. Ουτε στρες ουτε συναναστροφη με πολλα ατομα. Εισαι σε ενα χωρο, περπατας που και που, περναει η ωρα, χαζευεις τους περαστικους, και η ορθοσταστια.. παλευεται, σε σχεση με αλλα επαγγελματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα εβαλες και φωτο

Και μεις ψαχνουμε αλλα δεν γραφομαστε σε φορουμ για να βρουμε.. :P

 

εμ φαντασου που καταλήξαμε. Μαλλον δεν εχεις τόση ανάγκη εσυ εγω ξέρω πως δεν χάνω τιποτα να δοκιμάσω

χαχα εβαλες και φωτο

Και μεις ψαχνουμε αλλα δεν γραφομαστε σε φορουμ για να βρουμε.. :P

What-do-you-think.gif

επίσης δες πόσοι γράφονται γι αυτό το λόγο..

μηπως υπαρχει κατι για την πατρα για τον φλεβρη πυ τελειωνει η εξεταστικη μου?

μπα μη ρωτάς εδω θα βρεις και τον μπελα σου.. Α ρε Ελλαδα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι μονο το οτι ψαχνεις δουλεια.....

 

..Εβαλες και μια πολυ κολλακευτικη φωτογραφια σου (δεν ξερω βεβαια αν ειναι και ψευτικη αλλα δεν εχει σημασια) για να αυξησεις τις πιθανοτητες. Ειναι δικαιο; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι μονο το οτι ψαχνεις δουλεια.....

 

..Εβαλες και μια πολυ κολλακευτικη φωτογραφια σου (δεν ξερω βεβαια αν ειναι και ψευτικη αλλα δεν εχει σημασια) για να αυξησεις τις πιθανοτητες. Ειναι δικαιο; :P

Αφού το δηλώνει ότι είναι ανοιχτή για άλλους κλάδους, γουρούνι στο σακί να πάρουμε;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι μονο το οτι ψαχνεις δουλεια.....

 

..Εβαλες και μια πολυ κολλακευτικη φωτογραφια σου (δεν ξερω βεβαια αν ειναι και ψευτικη αλλα δεν εχει σημασια) για να αυξησεις τις πιθανοτητες. Ειναι δικαιο; :P

Καλά εντάξει άραξε, τι θα πει είναι δίκαιο? Λες και σου πήρε τη θέση.Ας κάνει ότι θέλει...

Εξάλλου κανένας εργοδότης δεν ψάχνει στο ίντερνετ να βρει εργαζομένους, αν δε χτυπήσεις εσύ την πόρτα δεν...

Το θέμα είναι έχει νόημα η ύπαρξη του συγκεκριμένου τόπικ?

Θέλω να πω, πιο σημαντικό δε θα ήταν να δίνονται στοχευμένες απαντήσης για συγγραφή CV παρά αυτό?

Επομένως Emma έχεις ψαχτεί ώστε να φτιάξεις το βιογραφικό σου ή απλά πας στο έτσι κι ό,τι κάτσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά εντάξει άραξε, τι θα πει είναι δίκαιο? Λες και σου πήρε τη θέση.Ας κάνει ότι θέλει...

Εξάλλου κανένας εργοδότης δεν ψάχνει στο ίντερνετ να βρει εργαζομένους, αν δε χτυπήσεις εσύ την πόρτα δεν...

Το θέμα είναι έχει νόημα η ύπαρξη του συγκεκριμένου τόπικ?

Θέλω να πω, πιο σημαντικό δε θα ήταν να δίνονται στοχευμένες απαντήσης για συγγραφή CV παρά αυτό?

Επομένως Emma έχεις ψαχτεί ώστε να φτιάξεις το βιογραφικό σου ή απλά πας στο έτσι κι ό,τι κάτσει?

Νομίζω το νόημα του θέματος είναι πιο πολύ να αναφερθούν κάποιες δουλειές που να είναι πιο εύκολο να τις κάνουν φοιτητές, δηλαδή να μη θέλουν ιδιαίτερη προϋπηρεσία και ιδιαίτερο χρόνο. (part time, βράδια κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού το δηλώνει ότι είναι ανοιχτή για άλλους κλάδους, γουρούνι στο σακί να πάρουμε;

 

Νομίζω το νόημα του θέματος είναι πιο πολύ να αναφερθούν κάποιες δουλειές που να είναι πιο εύκολο να τις κάνουν φοιτητές, δηλαδή να μη θέλουν ιδιαίτερη προϋπηρεσία και ιδιαίτερο χρόνο. (part time, βράδια κλπ)

ετσι ειναι ακριβώ όπως το λέει ο zio  το θέμα είναι οτι έψαχνα τις αγγελίες και βρέθηκα σε αυτό το site  - forum στο οποίο έψαχνε ο ένας δουλειά και όντως από κάτω τα επόμενα σχόλια ανταποκρίθηκαν. οπόταν πέρα απο τα τηλέφωνα και βιογραφικά που έχω στείλει και πάρει είπα να κάνω και μια ερώτηση ποτέ δεν ξέρεις. Και λέγοντας άλλους κλάδους ενοούμε πράγραμτα που αρμόζουν στην εκπαίδευση και ηθική αρχή και όχι εκεί που πάει ο νους πολλών ανώμαλων!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτό που λες όμως πότε έγινε? Πλέον δουλειές δεν υπάρχουν οπότε τα κονέ πάνε περίπατο. Κοίταξε πάντως και σε κανα νετκαφε. 'Οσα έχουν μείνει τουλάχιστον...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...