Προς το περιεχόμενο

εργασια για φοιτητες


averel01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 90
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ζητείται μπαμπάς με αποδοχές μεγαλύτερες από 50 χιλιάρικα το χρόνο να γηροκομίσει όμορφο, έξυπνο και δραστήριο 25αρη. Αισθηματικές σχέσεις απορρίπονται. Μόνο σοβαρές προτάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...

Παιδιά είμαι φοιτητής στη λάρισα και είμαι 20 χρονών...αν μπορούσατε να κάνετε κάτι οτιδήποτε εκτός καφετέρια η bar...μπορώ όλες τις ημέρες αλλά δουλειά μερικής απασχόλησης...ευχαριστώ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και πανω που νομιζα οτι δεν υπηρχε τετοιο θεμα εδω περα κ ειχα απογοηυευτει. Κ εγω σαν φοιτητης 21 χρονων π ειμαι κ ψαχνω δουλεια οσο εψαξα κυριως δουλειες με ποσοστα βρηκα κ προμοσιον. Κ γω ψαχνω τπτ για εποπτης προμοτιον αλλα δν βρηκα τπτ προς τ παρων. Μονο σ μια εταιρεια αφησα τ στοιχεια μ. Δυσκολοι καιροι κ για τς φοιτητες φαινεται. Οποιος μπορει να βοηθησει κ μενα δν θ λεγα οχι, εδιτ, αθηνα μενω! :D

Επεξ/σία από nikos7690
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλεον παντου ζηταν πωλητες με ποσοστα, λογικο βεβαια μιας και η αγορα ειναι πεσμενη, οι πρωην πωλητες που ειχαν τρελα ποσοστα πλεον απλα γυρνανε απο δω και απο κει χωρις αποτελεσμα οποτε εχουν μεινει πολλες αδειες θεσεις οι οποιες φυσικα δεν αξιζουν.

Και γω εδω και κανα μηνα παντως ανεργος ειμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια σημερα με πηραν τηλεφωνο απο μια διαφημιστικη εταιρια ,ποθ ειχα παρει τηλεφωνο πριν καποιες μερες, τη sans creation, τη ξερει κανεις; σαν σιτε εχει απλα μια σελιδα που λεει τα στοιχεια της

Linkκ βρηκα μια παλια ομαδα στο facebook που λεγανε κατι για το ποτε θα πληρωθουν και τετοια Link. λετε να ειναι μουφα? εχει δουλεψει κανεις εκει; ή εχει ακουσει τιποτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Δυστυχώς η εν λόγω εταιρία όπως και αρκετές εκμεταλλεύονται την ανάγκη του κόσμου για εργασία.τα ημερομίσθια είναι πολύ χαμηλά 16 ευρώ για διανομή φυλλαδίων το τετράωρο αν και μιλάμε για καθαρό 6-7 ώρο λένε και για ένσημα στην αρχή,ούτε λόγος στην συνέχεια΄.Σαν επόπτης δηλαδή ο επιβλέπων τους διανομείς δίνουν κάτι παραπάνω 22 μεροκάματο +13 ευρώ βενζίνη

σημειωτέον με την αμόλυβδη στα 1.75-1.80 δεν αξίζει.Τώρα όσον αφορά για τα promotion σε super market τα μεροκάματα είναι εξίσου χαμηλά ίσως και τα χαμηλότερα 23 ευρώ το 8 ώρο.Το μόνο θετικό είναι ότι σε πληρώνουν κάθε δεύτερη εβδομάδα για την προηγούμενη.Κατέθεσα την εμπειρία έχοντας δουλέψει σε όλα τα πόστα πού ανέφερα.η επιλογή είναι δική σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Από τις λίγες δουλειές που μπορείς να κάνεις το ΠΣΚ πρωινές ώρες, είναι να μοιράζεις διαφημιστικά φυλλάδια. Μην περιμένεις πολλά φράγκα. Μόνο την νύχτα θα μαζέψεις λεφτά. Αν σου κάνει, δοκίμασε τους πίνακες ανακοινώσεων σε διάφορες σχολές.

 

Αυτο με τα φυλλάδια ενδιαφέρον ακούγεται..εγώ που μένω στον βόλο που μπορώ να ψαχτώ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ευρώ το 8 ώρο promotion..τρέξτε κορίτσια!!!!!!σε ένα μήνα θα φτάσουμε να τους πληρώνουμε για να δουλεύουμε...

 

470 είναι ο μισθός της ΕΓΣΕΕ και σε λίγο καιρό ακόμα πιο κάτω θα πάει... :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Παιδιά είμαι πρωτοετής φοιτητής στη θεσσαλονίκη και ψάχνω δουλειά (οτιδήποτε) ακόμα και για ημιαπασχόληση. Όποιος έχει την ικανότητα και τη διάθεση να βοηθήσει ας μου στείλει. Ευχαριστώ. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

γεια σας! ειμαι φοιτητης! και οπως ολοι χρειαζομαι οικονομικη ενισχυση! ψαχνω εργασια λοιπον! οτιδηποτε! αν εχετε κατι κατα νου και μπορειτε να βοηθησετε στειλτε μου ενα e-mail! ευχαριστω προκαταβολικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας! ειμαι φοιτητης! και οπως ολοι χρειαζομαι οικονομικη ενισχυση! ψαχνω εργασια λοιπον! οτιδηποτε! αν εχετε κατι κατα νου και μπορειτε να βοηθησετε στειλτε μου ενα e-mail! ευχαριστω προκαταβολικα!

Αν και πολύ αμφιβάλλω για το αν θα λάβεις κάποια απάντηση, καλό θα ήταν να έγραφες προκαταβολικά που μένεις, όπως και το email σου. Εκτός αν εννοούσες pm..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...