Προς το περιεχόμενο

Μερη να φας στο κεντρο της Αθηνας.


louben

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 89
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

@ Kaizer

 

Ειναι περίπου στο στυλ που ψάχνεις αν κατάλαβα καλά. Και λίγο πιο κυριλέ απο την ταβέρνα "Κυρα Σούλα" αλλά οχι και τελείως μπαστουνοκαταπιωτήρι ;)

 

ριξε μια ματιά εδω.. http://www.xblog.gr/?p=753 και στην δική τους ..http://www.agora-restaurant.gr.

Δεν έχω πάει στου Χαλανδρίου που προφανώς σε βολεύει καλύτερα αλλά για τα άλλα δυο έχω καλά δείγματα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επρεπε να μας πεις οτι γουσταρεις βρωμικο :-)

Θα σου ειχαμε βγαλει μια λιστα με βρωμικαδικα που θα τα θυμωσουν για πολυ καιρο :lol:

 

Ε ναι ειπαμε κυριλε κυριλε αλλα και το βρωμικο εχει τη χαρη του.Αφου τη βραδια εκεινη ειχαμε φαει του σκασμου δεν αντεξαμε ομως βαγαμε και το βρωμικο μας και μας αρεσε πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαβιλη λεει ο φιλος ρε σεις,ε?Εμενα δεν με ενθουσιαζει

 

Αφου ησουν Χιλτον περνα απο πισω ρε αρχοντα να φχαριστηθεις εκει περα να δεις βρωμικο...

 

Λοιπον το ειχα υποψη μου πηγαινα εκει στα mid 90s και ηταν αποθεωση ομως ριχνοντας μια προχειρη ματια κανα δυο φορες τωρα δεν ειδα κατι.Υπαρχει ακομη η λογω χριστουγεννων ειχε αργια????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να παιρνουμε ιδεες για τα βραδια που θελουμε να φαμε καλα και να περασουμε ωραια! τελευταια μου "καλη" βραδια SESTO SENSO στο χαλανδρι.απιστευτο φαγητο,αψογο σερβις,ταξιδιαρικη μουσικη....δωστε ιδεες!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dalluz cafe-club-restaurant στο χαλανδρι επισης.απιστευτο δεσιμο!κοσμοπολιτικη ατμοσφαιρα,ομορφη μουσικη και απιστευτα πιατα(μεγαλα και γευστικοτατα...οι γευσεις ευδιακριτες σε καθε μπουκια!).βεβαιως εξηπηρετηση a la hilton!αξιζει και μονο ο συνδυασμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tώρα τελευταία έχω ανακαλύψει ένα μέρος στην Ν.Αρτάκη, "Το πηγάδι". Μέρος που δεν αξίζει να πάρεις ένα κύριο πιάτο, αρκεί να παραγγείλεις 100 διάφορα και να τσιμπολογάς απ' όλα. Τεράστια ποικιλία κυρίως από φαγητά που δεν είχα ξαναφάει. Ούτε ο χώρος ούτε και η μουσική είναι τίποτα ιδιαίτερο, αλλά το φαγητό είναι ΑΑΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Τηλέμαχος στην κ Κηφισια ειναι ενα απο τα καλύτερα εστιατόρια.Νοστημοτατο φαγητο ,καλό σέρβις,καλη μουσικη ,πολυ καλο design δεν αγκαλιαζεσαι με τον διπλανο σου...ολα αυτα τα πληρώνεις βεβαίως αλλά σε νορμάλ επίπεδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου φαίνεται θα καθιερώσω το βάρβαρο-μεν-λιγότερο-πρόσφορο-για-λάθη-δε "by the way" :o

 

by the way λοιπόν, που στο διάολο είναι το Κιούπι? Το έψαχνα την Παρασκευή αλλά κάπου κρύφτηκε το άτιμο ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
by the way λοιπόν, που στο διάολο είναι το Κιούπι? Το έψαχνα την Παρασκευή αλλά κάπου κρύφτηκε το άτιμο ...

 

"Το Κιούπι" είναι, όχι Το Πιθάρι τελικά.

Ιδού και το σχετικό post διόρθωσης:

http://www.insomnia.gr/forum/showpost.php?p=1940364&postcount=40

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρώωωτα διαβάζουμε το κουότ που κάναμε και μετάαα το ποστάρουμε γιατί χα ο κοινός χρήστης έχει το edit στα χέρια του (νιερ νιερ :P)

 

για πες τωρα που είναι, δωσε ενα hint κάτι γιατί έπηξα στο Κολωνάκι και Κιούπι δεν είδα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • 4 μήνες μετά...

Γεια χαρά.

 

Είμαστε παρέα φοιτητών και θα θέλαμε να πάμε για φαί κάπου στην Αθήνα.

Έχετε υπόψιν σας κάτι? Βέβαια ποιότητα φαγητού καλή και καλές τιμές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρά.

 

Είμαστε παρέα φοιτητών και θα θέλαμε να πάμε για φαί κάπου στην Αθήνα.

Έχετε υπόψιν σας κάτι? Βέβαια ποιότητα φαγητού καλή και καλές τιμές

 

Στο Ribas πανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...