Προς το περιεχόμενο

Σοκολατολογία-Σοκολατογνωσία


evabb

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ το κάνω χωρίς θερμόμετρο με το μάτι και την υφή. Μέχρι τώρα τα έχω καταφέρει μια χαρά. Βασικά θα ήθελα να πάρω θερμόμετρο value for money αλλά δεν το έχω ψάξει πολύ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

thermapen και τιποτα αλλο

 

αυτο ειναι πραγματικα πανευκολο και εντυπωσιαζει

Εχω κανει αλλα οχι ακριβως νομισματα, ειχα δει μια γαματη συνταγη με μπεικον καραμελα και σοκολατα τα οποια εκανε ενας τυπας και τα μοσχοπουλουσε.

 

Πολυ θα ηθελα να τα δοκιμαζα αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο my market εχει μια δεν θυμαμαι ονομα με γευση μοκα και μπισκοτο αρκετα καλη.  

 

Θα τη δοκιμάσω φίλε  αλλά κάτι μου λέει πως και με το μπισκότο μαζί δε θα είναι αρκετά δυνατή η γεύση του καφέ για να ''την ακούσω''. Θυμάται κανείς τη nestle με καφέ (νομίζω ήταν nestle) που είχε βγει πριν μερικά χρόνια. Γιατί τη σταμάτησαν οι άμπαλοι ρεε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τη δοκιμάσω φίλε  αλλά κάτι μου λέει πως και με το μπισκότο μαζί δε θα είναι αρκετά δυνατή η γεύση του καφέ για να ''την ακούσω''. Θυμάται κανείς τη nestle με καφέ (νομίζω ήταν nestle) που είχε βγει πριν μερικά χρόνια. Γιατί τη σταμάτησαν οι άμπαλοι ρεε??

Ναι ειναι αρκετα δυνατη δηλαδη δεν την ολη με τιποτα ενα δυο κομματια να φας και "φτιαχνεσαι"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

refurbished

Απο την ιδια την εταιρια. Εχω το δικο μου 2μιση χρονια στην δουλεια και δεν εχω αλλαξει ουτε μπαταρια. Αλλα οκ, ξερεις πιο καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την ιδια την εταιρια. Εχω το δικο μου 2μιση χρονια στην δουλεια και δεν εχω αλλαξει ουτε μπαταρια. Αλλα οκ, ξερεις πιο καλα.

 

Όχι ξέρεις εσυ που πήρες ένα θερμόμετρο και έβγαλες άποψη για όλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...