Προς το περιεχόμενο

Διμηνη Μετατροπη Σωματος


buzzad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχουμε μπει στον μήνα Μάιο και τι καλύτερη περίοδος από το να ξεκινήσουμε κάτι να κάνουμε για το κορμί μας...Ο συγκεκριμένος σκοπός του θρεντ είναι να κινητοποιήσει όσους και όσες θέλουν να κάνουν κάτι με το σώμα τους μαζί με εμένα...

 

Καθημερινά θα ποσταρω το διατροφολογιο μου της ασκησεις που εκτελώ και διάφορες συμβουλές...Όσοι λοιπόν είστε σε φάση σωματικής αλλαγής ας το κάνουμε μαζί...

 

 

img017v.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 235
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Και γω ειμαι σε φαση σωματικης αλλαγης. Μετα τα μεσημεριανα ψαρονεφρια χτυπησα και δυο πιτογυρα για βραδυ. Αν επιζησω αποψε,υποσχομαι να συνεχισω ακαθεκτος τη σωματικη μου αλλαγη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΓΟΡΑΡΕ!

Πες μου σε ποιό γυμναστήριο μένεις να έρθω τώρα. =ρ

 

Αν τον θυμώσεις, μην περιμένεις να μπούμε στην μέση. Να ξέρεις θα τις φας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε σεις εγω εχω αρχισει διαιτα που μου εφτιαξε φιλη διαιτολογος και ειναι πολυ καλη ουτε πειναω ουτε τπτ και σημερα παω να κανω ενα ιδιαιτερο και μου εδωσε 3 κομματια κεικ η γιαγια του παιδιου, γτ ρε θεε. και η θεικη ατακα της γιαγιας " αδυνατη εισαι δεν εχεις αναγκη"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή την περίοδο γυμνάζομαι στο Πολύγωνο στο γυμναστήριο του Γιάννη Βασάλου..

 

 

p1010193i.jpg

 

 

Το ψαρονέφρι είναι +1 ωραίος...Τα πιτογυρα είναι -1... για δυο μήνες θα τα ξεχάσουμε αυτά ίσως μόνο την κυριακη και τότε με αλάδωτη πίτα,κοτόπουλο και χωρίς πατάτες...Ελπιζω να βγαλεις την νυχτα...

 

Το δικό μου βραδινό αποτελείται από 2 πατάτες βραστές και 2 τόνους σε νερό. Οι πατάτες έχουν μια μικρή κουταλιά λάδι καθόλου αλάτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δικό μου βραδινό αποτελείται από 2 πατάτες βραστές και 2 τόνους σε νερό. Οι πατάτες έχουν μια μικρή κουταλιά λάδι καθόλου αλάτι...

 

Μμμμ, μου τρέχουν τα σάλια... Και παρήγγειλα πίτσα ο χαζός...

 

 

Κάτσε να βάλω και καμιά φατσούλα να υπάρχει:

 

 

:-)

 

Ωραία...

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίαιτα. έπιασα ιστορικό υψηλό. 78 κιλά ο σαπιοκοιλιάς.10 κιλά σε ένα χρόνο. Αλλα άντε να κάνεις δίαιτα και να δουλεύεις απογευματινή βάρδια..

Αρχίζει και με πιάνει η λιγούρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν είμαι κάνας μαλάκας που τον βλέπεις τούμπανο και του λες....

 

- ωραίος ρε φίλε τι κάνεις και είσαι έτσι...?

- τίποτα τίποτα πίνω γάλα,πολύ πρωτεΐνη και γυμνάζομαι..

 

Κατα καιρους και σε περιοδο αγωνων εχω χρισιμοποιησει διαφορα σκευασματα. ΩΣ ΕΚΕΙ και τελειωνουμε με αυτο.

 

Το θεμα ειναι αλλο, εδω οτι μπορει ο καθενας θα κανει, θα αλληλοστηριζομαστε στις δυσκολες στιγμες και θα βοηθαμε ο ενας τον αλλον ετσι ωστε στο τελος αυτης της διμηνης προσπαθειας να εχουμε ενα καλο οπτικο και οχι μονο αποτελεσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...