Προς το περιεχόμενο

HTC Titan Παρουσίαση


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα από τα αποτελέσματα της οικονομικής κρίσης που πλήττει την Ελλάδα είναι οι αποφάσεις μερικών εταιρειών να μην λανσάρουν στη χώρα μας ακριβά μοντέλα κινητών τηλεφώνων εξαιτίας πιθανού περιορισμένου ενδιαφέροντος.
 

Μια τέτοια απόφαση είχε πάρει και η επίσημη αντιπροσωπεία της HTC στην Ελλάδα σχετικά με το Titan. Το συγκεκριμένο μοντέλο είναι ένα από τα δύο μοντέλα που παρουσίασε πρόσφατα η HTC και στηρίζεται στην πλατφόρμα Windows Phone Mango όπως και το HTC Radar το οποίο παρουσιάσαμε πρόσφατα.

Ευτυχώς η HTC ανακάλεσε αυτή την απόφαση και έτσι είμαστε σε θέση να παρουσιάσουμε αναλυτικά το HTC Titan, το «μεγαλύτερο» Windows Phone Mango της αγοράς.
 

http://www.youtube.com/watch?v=uL9ynTFHCH0

 

Link.png Site: Αναλυτική Παρουσίαση HTC Titan

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο πλήρες wp7 κινητό. Και με πολύ καλή κάμερα. Στο βιντεο μου φαίνεται καλύτερη από αυτή του iphone4s η οποία θεωρείται ως η δεύτερη καλύτερη κάμερα σε κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα χρώματα της κάμερας του 4S πολύ ψεύτικα φαίνονται. Είναι αρκετά πιο φυσικό το αποτέλεσμα του Titan. Όσο για τον επεξεργαστή θα μπορούσε να υπάρχει κάποιος διπύρηνος πιο πολύ για ψυχολογικούς λόγους και καλύτερη υποστήριξη σε μελλοντικές αναβαθμίσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το HTC Titan είναι ενα από τα καλύτερα smartphones της αγοράς και συγκεκριμένα στην πλατφόρμα windows phone 7.5 mango, αλλά η τιμή του το κάνει να μην είναι και τόσο καλό απέναντι στον σκληρό ανταγωνισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω οτι χρειαζεται να σταθουμε τοσο πολυ στην καμερα. Οι φωτογραφιες δειχνουν πολυ καλες, δεν ειναι χαλια. Το αν το iPhone εχει καλυτερη, λιγη σημασια εχει.

 

Προκειται για ακομα ενα φοβερο HTC με ενα πανεμορφο και προτοτυπο λειτουργικο που το μονο που μενει η υποστηριξη του σε Apps.

Εχει οτι χρειαζεται, χωρις τετραπλες εξατμισει,ς SCART, HDMI, τουρμπο και διπλο ιντερκουλερ.

 

Μπραβο στην HTC!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραία παρουσίαση! :-D

 

Έχω να κάνω μία ερώτηση. Οι φωτογραφίες που δέιχνουν π.χ. το site του insomnia και των ny times, με τι είναι τραβηγμένες;

Θέλω να πω, υπάρχει κάποιο app για printscreen σε wp7;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραία παρουσίαση! :-D

 

Έχω να κάνω μία ερώτηση. Οι φωτογραφίες που δέιχνουν π.χ. το site του insomnia και των ny times, με τι είναι τραβηγμένες;

Θέλω να πω, υπάρχει κάποιο app για printscreen σε wp7;

 

Υπάρχει αλλά πρέπει να κάνεις unlock τη συσκευή πρώτα για να το περάσεις. Το utility είναι αυτό

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1316199

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...