Προς το περιεχόμενο

θελω την γνωμη σας για μια εταιρεια


mitsos8

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αγορι μου τι ακριβως θες ρε?ναι ειπα να μπω και να απαντησω σε θεμα του '12..σε πειραζει?σε χαλαει???μηπως πρεπει να παρω και αδεια απο καποιον για να απαντησω???αν θες πολυ απλα μην απαντας και μην ασχολεισαι...!αντε κανε μου την χαρη,,,,!

 

ntalika.jpg

 

banned παρεμπιπτόντως, μην ασχολείστε άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 127
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εεεεεε female user που δε ντρέπεται να παραδεχτεί την αλήθεια, ότι ασχολείται με κατσαρόλες δηλαδή κι εσείς πρέπει να την banάρετε... :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα και γω μια 3αδα απο αυτες τις κατσαρολες.μου τις αφησε 800 ευρω γιατι πληρωσα μετρητοις.αλλο πραγμα.βαζω φακη μεσα στο τσουκαλι και μου βγαζει αρνακι φρικασε

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις διαβασα την τιμη το βλεμα μου πηγε κατευθειαν στην ημερομηνια του ποστ...

Ευτυχως το Γεναρη του 2013 κανενας δεν θα αγοραζε κατσαρολες με 910 ευρω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δει ακριβές κατσαρόλες μιας (φαντάζομαι παρόμοιας) εταιρείας, και όντως αυτά που λέει για τη γεύση και την ταχύτητα δεν μου φαίνονται παράλογα.

 

Αυτά όμως προορίζονται για πλούσια νοικοκυριά, και δεν έχω ακούσει για πλασιέ που μπαίνουν στα νοιοκυριά και αποσπάνε τις τελευταίες αποταμιεύσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

καλησπερα σας! ηρθαν στο σπιτι μας 2 ντιλερ για μια παρουσιαση με κατσαρολες! ειναι απο αυτην την εταιρεια thermo forte και πουλησαν στην μητερα μου 3 κατσαρολες στην τιμη των 910 ευρω! λεει οτι ειναι ιταλικη και συνεργαζεται με inoxia

οτι και να πουμε ειναι παρα πολλα τα λεφτα!αν γνωριζει καποιος κατι η μια γνωμη θα ειμουν υποχρεος! ευχαριστω

Καλησπέρα, σημερα αγορασα μια κατσαρολα της εταιρειας που αναφερετε και καθως δεν την γνωριζω εκανα κατοπιν αγορας μια ερευνα στο ιντερνετ και βρηκα ελαχιστες πληροφοριες. Θα με βοηθουσε να μου λεγατε τελικα αν αξιζει το μεγαλο κοστος (390 ευρω) γιατι φοβαμαι οτι μαλλον προκειται για απατη. Αν γνωριζετε κατι παρακαλω απαντηστε. Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, σημερα αγορασα μια κατσαρολα της εταιρειας που αναφερετε και καθως δεν την γνωριζω εκανα κατοπιν αγορας μια ερευνα στο ιντερνετ και βρηκα ελαχιστες πληροφοριες. Θα με βοηθουσε να μου λεγατε τελικα αν αξιζει το μεγαλο κοστος (390 ευρω) γιατι φοβαμαι οτι μαλλον προκειται για απατη. Αν γνωριζετε κατι παρακαλω απαντηστε. Ευχαριστω.

 

Πώς ακριβώς θα σε ...βοηθούσαμε(!), από τη στιγμή που πρώτα σκας το 400άρι και κατόπιν ρωτάς τη γνώμη μας; Για να μην το ξανακάνεις, ας πούμε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε κανε το τεστ που εκανα και γω.θα πεταξεις μεσα νερο,φακη,λαδι και αλατακι.μετα απο 1 ωρα αν η φακη εχει γευση απο αρνακι φρικασε σημαινει οτι πηρες απο τις καλες κατσαρολες.αν δεν εχει σε εξαπατησαν

 

Πώς ακριβώς θα σε ...βοηθούσαμε(!), από τη στιγμή που πρώτα σκας το 400άρι και κατόπιν ρωτάς τη γνώμη μας; Για να μην το ξανακάνεις, ας πούμε;

στο συμφωνητικο αναφερει οτι εχω δικαιωμα επιστροφης εντος 10 εργασιμων ημερων, αν καποιος γνωριζει την εταιρεια thermoforte και μπορει εκφερει καποια αποψη για τα προιοντα της ας μου απαντησει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, σημερα αγορασα μια κατσαρολα της εταιρειας που αναφερετε και καθως δεν την γνωριζω εκανα κατοπιν αγορας μια ερευνα στο ιντερνετ και βρηκα ελαχιστες πληροφοριες. Θα με βοηθουσε να μου λεγατε τελικα αν αξιζει το μεγαλο κοστος (390 ευρω) γιατι φοβαμαι οτι μαλλον προκειται για απατη. Αν γνωριζετε κατι παρακαλω απαντηστε. Ευχαριστω.

Από τη στιγμή που έχεις 400 ευρώ μετρητά να τα πετάξεις μια τυχαία μέρα σε μια τυχαία κατσαρόλα, όλα αξίζουν, μην ανησυχείς :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοιξείδωτο ατσάλι είναι αυτό.

Κοίτα εδώ τιμές:

http://www.skroutz.gr/c/1081/xitres.html?price_/minγεις=300.0

η κατσαρολα ειναι απο ανοξειδωτο ατσαλι 18/10 και ειναι made in italy. Σαν ποιοτητα φαινεται πολυ καλη, ειναι στιβαρή και βαρια. Εχει πατο που διαχεει ομοιομορφα την θερμοτητα και μπορει να μαγειρεψει χωρις λαδι και νερο σε χαμηλη θερμοκρασια. Στο καπακι εχει θερμομετρο απο οπου ελεγχεται η θερμοκρασια ωστε να μην χρειαζεται να ανοιγεις το καπακι ενω ειναι αντικολλητικη. Ολα τα παραπανω τα ειδα σε επιδειξη μαγειρεματος που μου εκανε ο πλασιε και ομολογω οτι το φαγητο μεσα σε  20 λεπτα ηταν αριστα μαγειρεμενο. Παρολα αυτα τα 390 ευρω μου φαινονται πολλα...

 

η κατσαρολα ειναι απο ανοξειδωτο ατσαλι 18/10 και ειναι made in italy. Σαν ποιοτητα φαινεται πολυ καλη, ειναι στιβαρή και βαρια. Εχει πατο που διαχεει ομοιομορφα την θερμοτητα και μπορει να μαγειρεψει χωρις λαδι και νερο σε χαμηλη θερμοκρασια. Στο καπακι εχει θερμομετρο απο οπου ελεγχεται η θερμοκρασια ωστε να μην χρειαζεται να ανοιγεις το καπακι ενω ειναι αντικολλητικη. Ολα τα παραπανω τα ειδα σε επιδειξη μαγειρεματος που μου εκανε ο πλασιε και ομολογω οτι το φαγητο μεσα σε  λεπτα ηταν αριστα μαγειρεμενο. Παρολα αυτα τα 390 ευρω μου φαινονται πολλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ακριβές όπως έχω ξαναγράψει γιατί τις έχεις μια ζωή και τις δίνεις και στα παιδιά σου.Δεν έχουν πόρους ώστε να σκουριάσουν και να μαυρίσουν κάποια στιγμή.Κι έτσι μαγειρεύουν και γρήγορα.

Και στην τελική όσοι σχολίασαν με ειρωνεία ας πάρουν κατσαρόλες από τα ΙΚΕΑ. Κανείς δεν τους υποχρεώνει να πάρουν ακριβές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • 1 μήνα μετά...

η εταιρία αυτή είναι εφάμιλλη με την amc. είναι νόμιμη και σοβαρή εταιρεία. τα σκευη είναι πολύ καλής ποιότητος "γιαυτο" και είναι ακριβά,ότι πληρώνεις παίρνεις!! δεν έχει καμια σχέση η οδός χιονάτης 3 με την εταιρία. οι άνθρωποι που κάνουν αγορές υπογραφουν και παίρνουν απόδειξη ΝΟΜΙΜΗ!!! αν δεν γνωρίζετε μια εταιρία να μην την κρίνετε. αν η μητέρα του ανθρώπου που αγόρασε κατσαρόλες δεν πήρε απόδειξη και δεν υπέγραψε έπεσε θύμα απάτης από μιμητές που παρουσιάζουν σκάρτα είδη και μιμούνται νόμιμες εταιρίες,έχω πείρα από το θέμα αυτό. αν η μητέρα σου δεν ήθελε να κάνει την αγορά και δεν είχε πείρα από σκευη να μην "ταγοραζε". κανεις δεν τις έβαλε το μαχαίρι στο λαιμό να τα πάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...