Προς το περιεχόμενο

Το σύστημα με τα Χ στο Euro 2012


Mototechnic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λέω φέτος να δοκιμάσω το σύστημα με τα Χ στο Euro 2012.

 

Για όσους δεν το ξέρουν είναι σαν την ρουλέτα. Ποντάρεις μόνο Χ σε όλους τους αγώνες (έναν αγώνα κάθε φορά) ξεκινώντας από πολύ χαμηλά και διπλασιάζεις το ποντάρισμα στον επόμενο αγώνα όσο χάνεις. Μόλις κερδίσεις επιστρέφεις στο αρχικό ποντάρισμα.

 

Δεν ξέρω με ποια εταιρεία να το ξεκινήσω όμως.

 

Θέλω να επιτρέπει τα μονά αποδεκτά και το ελάχιστο ποντάρισμα 1 ευρώ για να μην ξεφύγουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 476
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στατιστικά θα βγεις κερδισμένος λογικά , αλλά θέλει @@ όταν φτάσεις σε ψηλό ποντάρισμα να το παίξεις όποιο και να ειναι το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολες οι εταιρειες δεχονται μονα και 1 ευρω πονταρισμα.

Στις πιο πολλες μπορεις και 50 λεπτα.

 

Αν αρχισεις με 1 ευρω δεν θα εχεις κανενα αξιοπρεπες κερδος,εκτος αν το κανεις για την πλακα σου οποτε παω πασο.

 

Βεβαια αν αρχισεις πχ με 20 ευρω μπορει να παθεις και ολοκληρωτικη καταστροφη μετα απο 5-6 ματς.

 

Τη μονη περιπτωση που ξερω να εχει παιξει κατι τετοιο,ξεκινησε με 10 ευρω αλλα οταν ηρθε το χ ειχε σταματησει να παιζει

γιατι ειχε χασει μια 300αρα περιπου.

 

Σε καθε περιπτωση καλη επιτυχια και καλα κερδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στατιστικά θα βγεις κερδισμένος λογικά , αλλά θέλει @@ όταν φτάσεις σε ψηλό ποντάρισμα να το παίξεις όποιο και να ειναι το παιχνίδι.

Στατιστικως θα χασει 100%. Ειχα ποσταρει και την μαθηματικη αποδειξη για αυτο, πριν 2-3 χρονια στην κατηγορια ΙΝΤΕΡΝΕΤ στο τοπικ στοιχημα απο ιντερνετ ή κατι τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στατιστικως θα χασει 100%. Ειχα ποσταρει και την μαθηματικη αποδειξη για αυτο, πριν 2-3 χρονια στην κατηγορια ΙΝΤΕΡΝΕΤ στο τοπικ στοιχημα απο ιντερνετ ή κατι τετοιο.

 

 

Εγώ στο προηγούμενο βγήκα κερδισμένος. Ακόμα και να έχανα σε έναν αγώνα που ποντάρισα 400 ευρώ και ήταν το Χ που έφερε η Αγγλία με ένα λιμό , θα έπιανα το επόμενο που βγήκε και είχα ξεκινήσει πάλι απο την αρχή το ποντάρισμα. Αν πιάσεις στην αρχή τα Χ με μικρά πονταρίσματα ίσως βγεις χαμένος. Αν σου βγούν μετά θα πάρεις κάτι. ολα αυτά με την λογική ότι έχεις αρκετά λεφτά να παίξεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://en.wikipedia....tting_system%29

 

Αργά ή γρήγορα θα έρθει σερί χαμένων πονταρισμάτων που θα εξαντλήσει το κεφάλαιο σου. Ακόμη και αν έχεις πολλά χρήματα για ποντάρισμα θα έχεις το κουράγιο να ποντάρεις ένα συγκεκριμένο ποσό μετά απο ένα σερί π.χ. 7-8 χαμένων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ στο προηγούμενο βγήκα κερδισμένος. Ακόμα και να έχανα σε έναν αγώνα που ποντάρισα 400 ευρώ και ήταν το Χ που έφερε η Αγγλία με ένα λιμό , θα έπιανα το επόμενο που βγήκε και είχα ξεκινήσει πάλι απο την αρχή το ποντάρισμα.

ΘΑ επιανες το επομενο? Απο που και ως που? Η συχνοτητα των Χ δεν ειναι 1/2 σε καμια περιπτωση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://en.wikipedia....tting_system%29

 

Αργά ή γρήγορα θα έρθει σερί χαμένων πονταρισμάτων που θα εξαντλήσει το κεφάλαιο σου. Ακόμη και αν έχεις πολλά χρήματα για ποντάρισμα θα έχεις το κουράγιο να ποντάρεις ένα συγκεκριμένο ποσό μετά απο ένα σερί π.χ. 7-8 χαμένων?

 

 

Σκέψου να χώνεις 4-5 κατοστάρικα ή και παραπάνω για να έχεις ενα ευρώ κέρδος..

 

Επίσης τρου στορυ:

 

Ξεκινάει με ισοπαλίες γνωστός από την 14η στη σειρά

σταμάτησε οταν του τελείωσαν τα λεφτά,

έφτασε το σερί στις 23.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγο γιουροβυζιον, λιγο γιουρο, λιγο τα θρεντ που βλεπω που ζηταν-προτεινουν συμβουλες στοιχηματισμου, φετος ο μονος που πρεπει να βλεπει αυξηση στα εσοδα του πρεπει ναναι ο ΟΠΑΠ και λοιπα στοιχηματικα κεντρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να το κάνεις αυτό και να βγεις κερδισμένος θα πρέπει να ξεκινήσεις με μεγάλο κεφάλαιο π.χ 1000 ευρώ και στο πρώτο match να ποντάρεις π.χ 10 όποτε πας :

1) 10 ευρώ

2) 20 ευρώ

3) 40 ευρώ

4) 80 ευρώ

5) 160 ευρώ

6)320 ευρώ

7)640 ευρώ

 

ε δεν παίζει 1 από τα 7 να μην βγει χ η πιθανότητα είναι πολύ μικρή αν χάσεις ομώς θα χάσεις πολλά λεφτά ενώ αν κερδίσεις δεν θα έχεις μεγάλο κέρδος

 

έχω πάντως ένα γνωστό ο οποίος κάθε μέρα βρίσκει σίγουρα σημεία (με αποδόσεις από 1,7 έως 2,1 περίπου) και ξεκινάει με 50 ευρώ στο 1ο αν το χάσει ανεβάζει στα 100 κοκ και βγαίνει κάθε μέρα κερδισμένος γύρω στα 30-40 ευρώ αυτός βέβαια έχει πάντα μέσα στο λογαριασμό 5.000 ευρώ το λιγότερο.Για να τα χάσει όλα πρέπει να χάσει 7 σερί αγώνες κάτι το οποίο δεν του έχει τύχει πότε στα 2 χρόνια που κάνει αυτό το πράγμα.

 

βέβαια για να ξεκινήσεις να το κάνεις αυτό πρέπει να έχεις πολλά λεφτά στην άκρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΘΑ επιανες το επομενο? Απο που και ως που? Η συχνοτητα των Χ δεν ειναι 1/2 σε καμια περιπτωση....

 

Βγήκε το επόμενο Χ γιαυτο ειπα θα έπιανα ;) Το έπιασα και εκείνο , αλλά με ποντάρισμα 5 ευρώ καθώς ξεκίνησα από την αρχη.

 

Τελικά το δικό μου κέρδος ήταν στο Μundial τοτε. Νόμιζα Euro ήταν. Ειχα πιάσει με 400 ευρώ το Αγγλία - Αλγερία και μετά μου βγήκε με 5ευρω η Ιταλία με την Ζηλανδία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά το δικό μου κέρδος ήταν στο Μundial τοτε. Νόμιζα Euro ήταν. Ειχα πιάσει με 400 ευρώ το Αγγλία - Αλγερία και μετά μου βγήκε με 5ευρω η Ιταλία με την Ζηλανδία.

 

Αν πιάσεις αυτά τα Χ που είχαν απόδοση 5 έως και 7 σε μεγάλο ποντάρισμα τότε πραγματικά βγάζεις πολλά.

 

Ο λόγος που θέλω να ξεκινήσω με 1 ευρώ ποντάρισμα και όχι με 10 είναι να μην χρειαστεί να παίζω υπέρογκα ποσά μετά από 7-8 ματς που δεν κάτσουν στο Χ.

 

Αν ξεκινήσεις πολύ χαμηλά ρισκάρεις λιγότερα και δεν κοντεύεις να τρελαθείς.

 

Επίσης, το Euro βολεύει τουλάχιστον για τις δύο πρώτες αγωνιστικές των ομίλων γιατί τα ματς έχουν χρονική διαφορά και μπορείς να δεις πόσο θα λήξει το ένα για να ποντάρεις το επόμενο. Την τρίτη αγωνιστική λέω να την αφήσω και να συνεχίσω να παίζω ξανά μετά στα προημιτελικά.

 

Τέλος, Euro είναι πάνω-κάτω ισάξιες είναι οι ομάδες, τα Χ τα βρίσκω αρκετά πιθανά αγωνιστικά και μόνο.

 

Ένας φίλος μου (στατιστικός και πιο έμπειρος στο στοίχημα) μου πρότεινε για μικρότερο ρίσκο να ξεκινήσω να παίζω το σύστημα αυτό μετά από ένα σερί 5-6 αγώνων που δεν θα έρθουν Χ.

 

Αν δεν υπάρξει τέτοιο σερί να μην παίξω καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...