Προς το περιεχόμενο

Το σύστημα με τα Χ στο Euro 2012


Mototechnic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

90 cent ?? χαχαχα

 

Ακου να δεις τι θα κανω για να σου την σπασω.... :-D

Θα παιξω ενα κατοσταρικακι σημερα στην ισοπαλια.Δεν σου λεω σε ποιον απο τους δυο αγωνες ετσι  για σου την σπασω (ξανα).Και αν κερδισω θα βγαλω οσα εβγαλες εσυ απο την...περσινη (και ειμαι επιεικης μαζι σου ) χρονια παιζοντας 30 30 cent. :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 476
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

90 cent ?? χαχαχα

 

Ακου να δεις τι θα κανω για να σου την σπασω.... :-D

Θα παιξω ενα κατοσταρικακι σημερα στην ισοπαλια.Δεν σου λεω σε ποιον απο τους δυο αγωνες ετσι  για σου την σπασω (ξανα).Και αν κερδισω θα βγαλω οσα εβγαλες εσυ απο την...περσινη (και ειμαι επιεικης μαζι σου ) χρονια παιζοντας 30 30 cent. :devil:

 

Κι εγώ για να σου τη σπάσω θα σου δώσω το παρακάτω link

 

Ο ένας δεν γνωρίζει βασικά μαθηματικά, ο άλλος δεν γνωρίζει Ελληνικά, εγώ ο λακαμάς κάθομαι και τους απαντάω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ταμπακιερα ποσα εχεις κερδιζει στο μουντιαλ με τον Μαρτυ ? Αν τα σουμαρεις φθανουν για ενα φρεντο καπουτσινο ? :-D

Όσα κερδίζω εγώ σε μία μέρα στο στοίχημα, εσύ δεν θα τα κερδίσεις (από το Στοίχημα) σε ολόκληρη τη ζωή σου.

 

Πανε 43 χρονια που ημουνα στο νηπιαγωγειο. Αλλά τετοιου ειδους προτασεις με κανουν να το θυμαμαι εντονα. Τοτε ηταν που λεγαμε "Εγω βαζω 50 συνεχομενα καλαθια". Και απαντουσε ο αλλος "Εγω βαζω 9000." για να απαντησιε ο αλλος "Εγω βαζω 599000.".

 

Ισως δεν εχεις καταλαβει οτι εδω αυτα που λες απαξιουμε καν να τα απαντησουμε γιατι ειναι τοσο παιδικα που δεν χρειαζεται. Αλλά τα απανταμε γιατι εχει πλακα.

 

Ισως απο την αλλη το επιπεδο σου παρεμεινε νηπιαγωγειου....

 

 

Όσον για τον φίλο που θέλει screenshot από τα κέρδη, τροφή για τα μάτια δεν δίνω.

Ενω αυτο, ειναι επισης ενα κλασικο του ιντερνετ.

Λογια, λογια, λογια. Ο καθενας στο ιντερνετ, ειναι παμπλουτος, πανεμορφος, εχει ριξει την Κέιτ Απτον μια φορα(βασικα αυτη τον παρακαλουσε να περασουν μια νυχτα μαζι) κλπ κλπ.

 

Ομως στην πραγματικοτητα αυτο που ισχυει ειναι:

"Talk is cheap. Show me the code." Linus Torvalds.

 

Εσυ φυσικα δεν θα μας δειξεις ποτέ τα κερδη γιατι δεν υπαρχουν κερδη.

Παρα μόνο θα συνεχισεις να αυτοαποκαλεισαι νικητης.

 

Βεβαια με αυτο που θα σου πω τωρα θα ταραχτεις λιγο, γιατι αυτο που ετυχε σε εμενα μολις χθες θα σε κανει να μοιαζεις με παιδακι στο στοιχημα. Επιασα ολα τα goal-goal χθες σε συστημα(συν το no goal της Γαλλιας) παιζοντας 9000 ευρω και κερδισα 968000 ευρω. Τι λες για αυτο? Εχεις κερδισει 900000 και πανω σε μια ημερα? ;)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αν είχα γραψει αυτή τη λακαμία σε δημόσιο forum, θα είχα εξαφανιστεί. Αλλά είμαι σίγουρος ότι ακόμη δεν έχεις καταλάβει τι βλακεία έγραψες. Ο defacer τουλάχιστον πήρε χαμπάρι τις μπούρδες που έγραψε και την έκανε με ελαφρά πηδηματάκια για να μην εκτεθεί άλλο. Εσύ χαμπάρι...

 


 

 

 

Γιατι αυτο ειναι το Martingale. Αυτο ειναι το παρον συστημα. Κερδιζεις, κερδιζεις, κερδιζεις ΩΣΠΟΥ:

Ωσπου τα χανεις ολα σε πολλαπλασιο βαθμο!
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αν είχα γραψει αυτή τη λακαμία σε δημόσιο forum, θα είχα εξαφανιστεί. Αλλά είμαι σίγουρος ότι ακόμη δεν έχεις καταλάβει τι βλακεία έγραψες. Ο defacer τουλάχιστον πήρε χαμπάρι τις μπούρδες που έγραψε και την έκανε με ελαφρά πηδηματάκια για να μην εκτεθεί άλλο. Εσύ χαμπάρι...

 

Δεν εξαφανιζομαι.

Επειδη δεν ειναι βλακεια.

Ειναι η πραγματικοτητα.

Και αυτο που παθανε ή θα παθαινανε ολοι, οσοι παιξανε/εαν φετος επαιζαν, το συστημα αυτο στο Μουντιαλ.

Σταματησανε/θα σταματουσανε, χανοντας ενα μεγαλο ποσό, γιατι αλλιως θα επρεπε να πουλησουν το σπιτι τους για να συνεχισουν(με ρισκο να το χασουν και αυτο κατα 70%-80%).

 

Γιατι αυτο ειναι το Martingale. Αυτο ειναι το παρον συστημα. Κερδιζεις, κερδιζεις, κερδιζεις ΩΣΠΟΥ:

Ωσπου τα χανεις ολα σε πολλαπλασιο βαθμο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εξαφανιζομαι.

Επειδη δεν ειναι βλακεια.

Ειναι η πραγματικοτητα.

Και αυτο που παθανε ή θα παθαινανε ολοι, οσοι παιξανε/εαν φετος επαιζαν, το συστημα αυτο στο Μουντιαλ.

Σταματησανε/θα σταματουσανε, χανοντας ενα μεγαλο ποσό, γιατι αλλιως θα επρεπε να πουλησουν το σπιτι τους για να συνεχισουν(με ρισκο να το χασουν και αυτο κατα 70%-80%).

 

Γιατι αυτο ειναι το Martingale. Αυτο ειναι το παρον συστημα. Κερδιζεις, κερδιζεις, κερδιζεις ΩΣΠΟΥ:

Ωσπου τα χανεις ολα σε πολλαπλασιο βαθμο!

 

A martingale is any of a class of betting strategies that originated from and were popular in 18th century France. The simplest of these strategies was designed for a game in which the gambler wins his stake if a coin comes up heads and loses it if the coin comes up tails. The strategy had the gambler double his bet after every loss, so that the first win would recover all previous losses plus win a profit equal to the original stake.

 

Το σύστημα βασίζεται σε συνεχόμενα losses και διπλασιασμό του στοιχήματος. Κατά τα άλλα όπως τα έγραψες, κερδίζεις κερδίζεις κερδίζεις, ώσπου τα χάνεις όλα. Απόλυτη περιγραφή. Είσαι απλά αστείος :-D Κι εξακολουθώ να πιστεύω πως ακόμη δεν έχεις πάρει χαμπάρι τι γράφεις, αλλά δεν πειράζει γελάει ο κόσμος μαζί σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσέχουμε τους χαρακτηρισμούς μας, ειδικά αν το 'χουμε κάνει σύστημα.

Ο Tampakieras θα διακοπεύσει για μια εβδομάδα, μην απαντάτε, δε μπορεί να ανταπαντήσει με τη σειρά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...