Προς το περιεχόμενο

Το σύστημα με τα Χ στο Euro 2012


Mototechnic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να βγεις εστω και οριακα κερδισμένος πρέπει να σταματησεις να παίζεις μολις βγει το x μετα και τον 2ο γύρο αλλιως κινδυνευεις να βγεις χαμένος ρισκάροντας στα προκριματικά (οχι ότι δεν μπορει να βγει ισοπαλία αλλά τελειώνουν οι αγωνες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 476
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

με αυτο το συστημα παντα βγαινεις κερδισμενος αρκει να εχεις καβα και να μπορεις να αντεξεις οικονομικα μερικες απανωτες αποτυχιες.εστω και 6-7 ματς σερι να μην ληξουν χ στατιστικα θα ληξει ενα και θα παρεις το πονταρισμα επι 3 που ειναι παραπανω απο οσα εχεις βαλει μεχρι τοτε.θα το κανω και γω το συστημα αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με αυτο το συστημα παντα βγαινεις κερδισμενος αρκει να εχεις καβα και να μπορεις να αντεξεις οικονομικα μερικες απανωτες αποτυχιες.εστω και 6-7 ματς σερι να μην ληξουν χ στατιστικα θα ληξει ενα και θα παρεις το πονταρισμα επι 3 που ειναι παραπανω απο οσα εχεις βαλει μεχρι τοτε.θα το κανω και γω το συστημα αυτο

 

Έχω ήδη βάλει κάτω τις προηγούμενες διοργανώσεις (Euro, Mundial) και τα στατιστικά με δικαιώνουν! Θα ξεκινήσω με 1 ευρώ για να μην ξεφύγω ιδιαίτερα και θα ποστάρω καθημερινά για να δούμε τα κέρδη μας!

 

Όσοι πιστοί ακολουθήστε αλλά μην ξεκινάτε με πολλά για να μην με βρίζετε στο τέλος :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί να παίζεις Χ που έχουν απόδοση 2.5-3 και όχι Χ-Χ ή 0-0 αφού το σύστημα είναι "ένα δεν θα έρθει;";

 

30 παιχνίδια είναι. Αποκλείεται να μην έρθουν κάποια Χ-Χ ή 0-0.

 

Ξεκινάς με 1023 ευρώ κάβα και αναλόγως που θα σου κάτσει το 0-0 έχεις το αντίστοιχο κέρδος. Αν είσαι τόσο άτυχος και πετύχουν 10 σερί παιχνίδια χωρίς 0-0 εχασες 1023 ευρώ - ότι έχεις πιάσει μέχρι τότε.

 

1 ευρώ ποντάρισμα ταμείο Χ 7 απόδοση, 7 τζίρος μείον 1 που έχεις ποντάρει = 6 ευρώ κέρδος

2 ευρώ ποντάρισμα ταμείο Χ 7 απόδοση, 14 ευρώ τζίρος μείον 3 που έχεις ποντάρει = 11 ευρώ κέρδος

4 ευρώ ποντάρισμα ταμείο Χ 7 απόδοση, 28 ευρώ τζίρος μείον 7 που έχεις ποντάρει = 21 ευρώ κέρδος

8 ευρώ ποντάρισμα ταμείο Χ 7 απόδοση, 56 ευρώ τζίρος μείον 15 που έχεις ποντάρει = 41 ευρώ κέρδος

16 ευρώ ποντάρισμα ταμείο Χ 7 απόδοση, 112 ευρώ τζίρος μείον 31 που έχεις ποντάρει = 81 ευρώ κέρδος

32 ευρώ ποντάρισμα ταμείο Χ 7 απόδοση, 224 ευρώ τζίρος μείον 63 που έχεις ποντάρει = 161 ευρώ κέρδος

64 ευρώ ποντάρισμα ταμείο Χ 7 απόδοση, 448 τζίρος μείον 127 που έχεις ποντάρει = 321 ευρώ κέρδος

128 ευρώ ποντάρισμα ταμείο Χ 7 απόδοση, 896 ευρώ τζίρος μείον 255 που έχεις ποντάρει = 641 ευρώ κέρδος

256 ευρώ ποντάρισμα ταμείο Χ 7 απόδοση, 1792 ευρώ τζίρος μείον 511 που έχεις ποντάρει = 1281 ευρώ κέρδος

512 ευρώ ποντάρισμα ταμείο Χ 7 απόδοση, 3584 ευρώ τζίρος μείον 1023 που έχεις ποντάρει = 2561 ευρώ κέρδος

 

 

Άλλα όλο και κάποια παγίδα μπορεί να έχει το θέμα. Αν πας με πλαφόν στο δεύτερο 0-0 σταματάω και ας έχω κερδίσει και 12 ευρώ σίγουρα χαμένος δεν πρόκειται να βγείς. Απλά μπορεί να πιασεις το πρώτο 0-0 στο 5ο παιχνίδι να πάρεις 81 ευρώ, να πιασεις το δεύτερο 0-0 στο 3ο παιχνίδι να πάρεις άλλα 21 ευρώ και μετά να σκάσουν 10 παιχνίδια σερί χωρίς 0-0 και να πάρεις το 3ο το μακρύτερο να είσαι συνολικά χαμένος. Γνώμη μου δηλαδή ότι αυτό το σύστημα όποιος το ακολουθήσει είναι καλύτερο να βάζει πλαφόν που να σταματήσει. Να πεί εξ αρχής: "Στο 5ο Χ σταματάω.", "Στο 3o X-X σταματάω", "Στο 2ο 0-0 σταματάω" και να το τηρήσει ακόμη και αν έρθουν 3 σερί και έχει πολύ μικρό κέρδος.

 

*Τα παραπάνω ποσά όσοι έχουν περισσότερα χρήματα μπορούν να να τα δι/τρι/τετρά/πεντά πλασιάσουν ή να προσθέσουν ένα μηδενικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια με αυτο το συστημα τη πατησαν πολλοι στο μουντιαλ 2010.

Ηρθε Χ μετα απο περιπου 10+ αγωνες συνεχομενους,οποιος δεν ειχε γερη καβα τη πατησε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω παίξει το σύστημα με τα Χ στο προηγούμενο Euro και στο τελευταίο Μουντιάλ και βγήκα κερδισμένος. Απλά έκανα μια μικρή παραλλαγή: το ξεκίνησα στα νοκ-αουτ παιχνίδια. Στους ομίλους το Χ έρχεται πιο δύσκολα για πολλούς λόγους. Οι διαφορές στη δυναμικότητα των ομάδων είναι συνήθως πιο μεγάλες και γενικά η ισοπαλία δε συμφέρει κανέναν στον όμιλο. Γι' αυτό και συχνά αργεί να έρθει το Χ. Στα νοκ-άουτ όμως το πολύ στα 3-4 παιχνίδια το ένα θα πάει σε παράταση. Έτσι το σκέφτηκα, το ξεκίνησα στα νοκ αουτ ποντάροντας πιο πολλά και τελικά βγήκα κερδισμένος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια με αυτο το συστημα τη πατησαν πολλοι στο μουντιαλ 2010.

Ηρθε Χ μετα απο περιπου 10+ αγωνες συνεχομενους,οποιος δεν ειχε γερη καβα τη πατησε.

 

Το μεγαλύτερο διάστημα στο μουντιάλ του 2010 ήταν 9 αγώνες (check) το οποίο το θεωρώ κι εγώ οριακό σημείο για να αρχίσεις να τρελαίνεσαι.

 

Βέβαια, πολλοί λένε πως την πατάει αυτός που δεν έχει γερή κάβα και δεν σκέφτονται πως στην ουσία την πατάει αυτός που ξεκινάει με υψηλό πρώτο στοίχημα.

 

Αν ξεκινούσες με 1 ευρώ θα ήταν πολύ πιο ανεκτό το 9ο στοίχημα:

1. 1 ευρώ

2. 2 ευρώ

3. 4 ευρώ

4. 8 ευρώ

5. 16 ευρώ

6. 32 ευρώ

7. 64 ευρώ

8. 128 ευρώ

9. 256 ευρώ

 

Δεν λέω ότι είναι λίγα αλλά σκέψου να ξεκινούσες με 10 ευρώ (€ 2.560 στο 9ο στοίχημα!) :eek:

 

Νομίζω πως με € 1.000 κάβα και 1 ευρώ πρώτο ποντάρισμα υπάρχει και σχετικά μικρό ρίσκο και ικανοποιητικό κέρδος.

 

Εγώ έχω παίξει το σύστημα με τα Χ στο προηγούμενο Euro και στο τελευταίο Μουντιάλ και βγήκα κερδισμένος. Απλά έκανα μια μικρή παραλλαγή: το ξεκίνησα στα νοκ-αουτ παιχνίδια. Στους ομίλους το Χ έρχεται πιο δύσκολα για πολλούς λόγους. Οι διαφορές στη δυναμικότητα των ομάδων είναι συνήθως πιο μεγάλες και γενικά η ισοπαλία δε συμφέρει κανέναν στον όμιλο. Γι' αυτό και συχνά αργεί να έρθει το Χ. Στα νοκ-άουτ όμως το πολύ στα 3-4 παιχνίδια το ένα θα πάει σε παράταση. Έτσι το σκέφτηκα, το ξεκίνησα στα νοκ αουτ ποντάροντας πιο πολλά και τελικά βγήκα κερδισμένος...

 

Καλό κι αυτό γιατί υπάρχουν πολλές πιθανότητες για Χ απλά είναι λίγοι οι αγώνες και κοντεύεις να ξεμείνεις από αγώνες.

 

Επίσης, στο μουντιάλ θυμίζω πως ορισμένα Χ είχαν απόδοση 7 και πάνω (Αγγλία-Αλγερία και Ιταλία-Ν.Ζηλανδία).

 

Το θέμα είναι πως πρέπει να παίζεις ΟΛΑ τα παιχνίδια (ακόμα και το Βραζιλία-Β.Κορέα) για να μην σου ξεφύγει κανένα τέτοιο Χ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν προσφορές που διπλασιάζουν το ποσό αρχικής κατάθεσης, σε συνδυασμό με το σύστημα διπλασιασμού αξίζει ένα ρίσκο.

 

Έχω σταμπάρει ήδη το Χ της εθνικής μας στο πρώτο παιχνίδι, θα το βάλω 10Ε και μετά θα δω πως θα κινηθώ.

 

Απτους 8 αγώνες της πρώτης φάσης υπάρχουν 2-3 καλές ισοπαλίες για να βασιστούμε, λεφτά δεν υπάρχουν :devil:

 

 

Προσοχή στη 3ή αγωνιστική οι αγώνες είναι ίδια ώρα (κάθε μέρα παίζει άλλος όμιλος) οπότε δεν μπορεί να εφαρμοστεί το σύστημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το copyright αυτού του συστήματος το έχει ο Γιώργος Γεωργίου!

 

 

GeorgeGeorgiou.jpg

 

Το μόνο δύσκολο είναι αν θες να πας για πολλά πχ να ξεκινήσεις με 5 ευρώ πρέπει να βρεις την ψυχή να σκάσεις πολλά λεφτά αργότερα! Αν όμως το κάνεις βλέπω να δικαιωθείς! Το σκέφτομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Martingale σε Χ σημαίνει τεράστια κωλοφαρδία για να μη μείνεις ταπί.

 

Είναι ένα πάρα πολύ καλό σύστημα για το αθλητικό στοίχημα (όπου τα αποτελέσματα δεν είναι τυχαία, όπως π.χ. στη ρουλέτα- για την οποία και φτιάχτηκε) αλλά όχι για πονταρίσματα που έχουν μικρή πιθανότητα νίκης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω παίξει το σύστημα με τα Χ στο προηγούμενο Euro και στο τελευταίο Μουντιάλ και βγήκα κερδισμένος. Απλά έκανα μια μικρή παραλλαγή: το ξεκίνησα στα νοκ-αουτ παιχνίδια. Στους ομίλους το Χ έρχεται πιο δύσκολα για πολλούς λόγους. Οι διαφορές στη δυναμικότητα των ομάδων είναι συνήθως πιο μεγάλες και γενικά η ισοπαλία δε συμφέρει κανέναν στον όμιλο. Γι' αυτό και συχνά αργεί να έρθει το Χ. Στα νοκ-άουτ όμως το πολύ στα 3-4 παιχνίδια το ένα θα πάει σε παράταση. Έτσι το σκέφτηκα, το ξεκίνησα στα νοκ αουτ ποντάροντας πιο πολλά και τελικά βγήκα κερδισμένος...

 

Μα πρέπει να αργήσει γιατί όταν σκάσει θα πληρώσει. Πχ δεν θέλουμε να έρθει η Εθνική Χ. Τώρα για αυτό που λεέι ο Pong, πιστεύω οτι θα επιλέγουμε στα παιχνίδια ίδιας ώρας.

 

Οταν παίξει πχ Ολλανδία Λουξενβούργο, δεν το προσπερνάς, το παίζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χ δεν επαιξα ποτε σε στοιχημα ουτε επι εποχης προπο στα λεγομενα ''στανταρ''. θεωρω οτι το Χ δεν προβλεπεται εκτος βεβαια αν ειναι καμια μιλημενη Β' ιταλιας και πεσει στο 1.7 η αποδοση του.

προσωπικη αποψη αυτη βεβαια για το Χ σαν προβλεψη.

 

Το συστημα ειναι ενδιαφερον γιατι απο οτι ειδα εχει να κανει πιο πολυ με στατιστικη οτι ενα Χ θα ερθει καποια στιγμη. Επειδη ομως ο διαβολος κρυβετε στι λεπτομερειες, απαιτειτε μεγαλη καβα για να υποστηριξεις τα χαμενα που σχεδον σιγουρα θα κληθεις να παρεις πισω μετα απο μια σειρα χαμενων πονταρισματων.

απλα ειναι τα πραγματα, οποιος οχι τα κοτσια και την καβα ας το παιξει. Αν μπει στο χορο ομως να ξερει οτι θα πρεπει να χορεψει και οχι τσαμπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...