Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΠΑντως χανια μια χαρα βεντεμα εχει(= παραγωγη)>

Επισης η τιμη παραγωγου γυρω στα 3 και κατι εξακολουθει να εχει

Απλα ισως να μην εχει παραγωγη εξω (ισπανια πχ) με αποτελεσμα να το στελνουν εξω.

Ποιος ξερει???

Τόπους τόπους.

Μια απλη χρονιά ειναι καμία σχέση με την περσινή που είχαν σχεδόν όλοι.

Αν θυμάσαι πέρσι τα κλαριά ακουμπούσαν στο έδαφος όπου και να περνούσες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το Μακρό δεν είναι σούπερ για εμπόρους με έκδοση τιμολογιου;

μπαινεις αν εχεις καρτα δηλ επαγγελματικο αφμ αλλα ψωνιζεις αν θες και με απλη αποδειξη και οχι τιμολογιο.

αρκει να μπεις μεσα δηλαδη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ηλεκτρικό υπόστρωμα του mymarket το έχει κανείς;

Αξίζει;

Ναι, μια χαρά είναι! Χρησιμοποιούμε ένα εδώ και 2 χρόνια. :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρέχει καμιά προσφορά σε ηλεκτρικές οδοντόβουρτσες oral και χαρτιά υγείας; Γενικά σε τι τιμές παίζουν οι oral b και ποιο μοντέλο προτιμάτε; Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρέχει καμιά προσφορά σε ηλεκτρικές οδοντόβουρτσες oral και χαρτιά υγείας; Γενικά σε τι τιμές παίζουν οι oral b και ποιο μοντέλο προτιμάτε; Ευχαριστώ

απο ελλαδα ειναι φουλ ακριβες οσο εχω δει.

απο αμαζον να κοιταξεις βγαζει συνεχεια προσφορες.

την σειρα professional που εχει αρκετα καλα οπως timer ανα 30 sec

τωρα απο την σειρα 3000 pro και πανω εχουν ολες τον ιδιο αριθμο περιστροφων και δονησεων οποτε δες απο εκει και πανω.

αυτο που αλλαζει ειναι η βαση (4000) και απο την 5000 εχει bluetooth και εφαρμογη στο κινητο η smartguide μια υσκευη που δειχνει αν βουρτσιζεις καλαη οχι..

δες πχ εδω

http://www.amazon.fr/gp/product/B012WD0OJE?ref_=gb1h_img_m-5_1987_78973203&smid=A1X6FK5RDHNB96

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00K2U61FG?ref_=gb1h_img_m-3_5547_a905b9c9&smid=A3P5ROKL5A1OLE

 

ειναι στα επιπεδα τιμων της 3000 η 4000.

αν θες ακομα πιο φτηνα περιμενε βαζει αρκετα συχνα την 3000 και την 4000 σε καλες τιμες (50αρικο+ γυρω)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή τιμή! 30,51€ κοστίζει σε πασίγνωστη αλυσίδα

 

Το Λατζιμάς θεωρείται ιδιαίτερα ποιοτικό, εξού και τα 30€, ή όπως όλα τα του εμπορίου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερες η μακρο δεν θελησε να μας "προσφερει" κατι αυτη την εβδομαδα?

δεν εχει -μερι στιγμης- ανεβασει εβδομαδιαια προσφορα.

 

MAKRO 30 Νοεμβρίου εως 5 Δεκεμβρίου

 

Week1.jpg

 

Market IN 30 Νοεμβρίου εως 5 Δεκεμβρίου

disc11.png  disc12.png

disc13.png disc14.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το Λατζιμάς θεωρείται ιδιαίτερα ποιοτικό, εξού και τα 30€, ή όπως όλα τα του εμπορίου;

 

Προσωπικη αποψη, δεν θεωρω οτι ειναι κατι ιδιαιτερο. Αρκετα ουδετερη γευση. Αντιθετα, το Χωριό κορωινεικη ποικιλία (26,50 μασουτη, 27,82 Βασιλοπουλο) εχει ωραια γευση, ιδιαιτερα στην σαλατα το καταλαβαινεις.

 

Edit: Για οσους δεν γνωριζουν, το εξαιρετικο παρθενο ελαιολαδο Grand Μασουτης συσκευαζεται απο Λατζιμα (παιζει να ειναι το ιδιο λαδι δηλαδη) και κοστιζει 24,99.

Σε σχεση με το αλλο το κερδος ειναι 5,52 ευρω)

Επεξ/σία από Eyedentify
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο ελλαδα ειναι φουλ ακριβες οσο εχω δει.

απο αμαζον να κοιταξεις βγαζει συνεχεια προσφορες.

την σειρα professional που εχει αρκετα καλα οπως timer ανα 30 sec

τωρα απο την σειρα 3000 pro και πανω εχουν ολες τον ιδιο αριθμο περιστροφων και δονησεων οποτε δες απο εκει και πανω.

αυτο που αλλαζει ειναι η βαση (4000) και απο την 5000 εχει bluetooth και εφαρμογη στο κινητο η smartguide μια υσκευη που δειχνει αν βουρτσιζεις καλαη οχι..

δες πχ εδω

http://www.amazon.fr/gp/product/B012WD0OJE?ref_=gb1h_img_m-5_1987_78973203&smid=A1X6FK5RDHNB96

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00K2U61FG?ref_=gb1h_img_m-3_5547_a905b9c9&smid=A3P5ROKL5A1OLE

 

ειναι στα επιπεδα τιμων της 3000 η 4000.

αν θες ακομα πιο φτηνα περιμενε βαζει αρκετα συχνα την 3000 και την 4000 σε καλες τιμες (50αρικο+ γυρω)

 

95 ευρω πηρα την 6000...πιστευω αξιζει για οποιον την χρησημοποιει αρκετα τακτικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποια στιγμη καποιος ειχε πει για το pockee οτι τωρα που αλλαξε δεν μπορεις να επιλεξεις τα κουπονια και δεν ειναι οσο καλο ηταν πριν.εκανα μια συναλλαγη με πολλα κουπονια την περασμενη εβδομαδα με τα μισκο και τα μπαριλα τα μακαρονια.και μου εδωσε το μεγιστο σε επιστροφη.για παραδειγμα εδεινε 0,40 ανα 2 μπαριλα.πηρα 8 και μου εδωσε τα κουπονια των 0,50 που εχει με τισ σαλτσες.επομενως απο 0,69+0,69 που ειχαν τα 2 πακετα μου εδωσε πισω 0,50.αρα βγηκε 0,44 καθε πακετο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποια στιγμη καποιος ειχε πει για το pockee οτι τωρα που αλλαξε δεν μπορεις να επιλεξεις τα κουπονια και δεν ειναι οσο καλο ηταν πριν.εκανα μια συναλλαγη με πολλα κουπονια την περασμενη εβδομαδα με τα μισκο και τα μπαριλα τα μακαρονια.και μου εδωσε το μεγιστο σε επιστροφη.για παραδειγμα εδεινε 0,40 ανα 2 μπαριλα.πηρα 8 και μου εδωσε τα κουπονια των 0,50 που εχει με τισ σαλτσες.επομενως απο 0,69+0,69 που ειχαν τα 2 πακετα μου εδωσε πισω 0,50.αρα βγηκε 0,44 καθε πακετο.

θυμαμαι που ειχες πει πως οταν σου εβαζαν τα χρηματα θα το ελεγες ;)

οποτε μια χαρα!

μακαρονια για παντα ρε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...