Προς το περιεχόμενο

Επιταγη εισοδου στην αγορα εργασιας για ανεργους 18-29 ετων


Star_Light

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα παιδιά!Έχει πληρωθεί κάποιος την θεωρία στο 25-29?Άκουσα ότι ξεκίνησαν να βάζουν από χθες.....

Ναι μπήκαν χθές 366,72€. Το τμήμα τελείωσε την θεωρία 2/12

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω αρχισα την πρακτικη 12/1 οταν λενε 1 μηνας πρακτικης για τα χρηματα της θεωριας εννοουν 30 εργασιμες ή ημερολογιακες ημερες πρακτικης του τελευταιου ωφελουμενου για να τα παρουμε κ οι υπολοιποι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ να πάρω δυο αδειες σε μια εβδομάδα?

Το πρόγραμμα χωρίζεται σε δύο φάσεις για κάθε μια έχεις δικαίωμα για 10% απουσιών δλδ 20 ώρες στην πρώτη και 25 ώρες στην δεύτερη. Δεν λέει κάπου ότι δεν μπορείς να πάρεις μαζεμένες τις απουσίες της κάθε φάσης.Οπότε μπορείς να πάρεις 2-3 μέρες μαζεμένες. Απλά να το πεις στο ΚΕΚ ώστε να βάλουν τις απουσίες σου για να μην έχεις πρόβλημα με τον έλεγχο,αν έρθει.

Ναι μπήκαν χθές 366,72€. Το τμήμα τελείωσε την θεωρία 2/12

Άντε επιτέλους να δούμε κανένα ευρώ στην τσέπη μας!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις σε πιο τηλ μπορουμε να παρουμε τηλεφωνο για να μαθουμε πληροφοριες για τα voucher??Θελω να ρωτησω αν θα βγει αμεσα 2ος πινακας επιλεγοντων για το voucher υγειας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελείωσα τη θεωρία 9/01 αλλά δεν ολοκλήρωσα την πρακτική γιατί βρήκα δουλειά και κόπηκε η κάρτα ανεργίας μου λόγω πρόσληψης στις 28/01.

Θα πληρωθώ τη θεωρία???  :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά!

 

Εργάζομαι με voucher σε μια τοπική επιχείρηση. Δεν έχω πληρωθεί ούτε την προκαταβολή των σεμιναρίων ακόμα αλλά εργάζομαι για λίγο παραπάνω από έναν μήνα. Αν ας πούμε μου δωθεί ευκαιρία για άλλη δουλειά και παρατήσω το voucher τις ημέρες που έχω δουλέψει θα τις πληρωθώ ή χάνω και αυτές;

 

Αν ξέρει κάποιος ας μου πει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά!

 

Εργάζομαι με voucher σε μια τοπική επιχείρηση. Δεν έχω πληρωθεί ούτε την προκαταβολή των σεμιναρίων ακόμα αλλά εργάζομαι για λίγο παραπάνω από έναν μήνα. Αν ας πούμε μου δωθεί ευκαιρία για άλλη δουλειά και παρατήσω το voucher τις ημέρες που έχω δουλέψει θα τις πληρωθώ ή χάνω και αυτές;

 

Αν ξέρει κάποιος ας μου πει!

θα πληρωθεις τη θεωρια αλλα οχι την πρακτικη ακομα κ 180 ωρες πρακτικης αν εχεις κανει . Πρεπει να εχουν συμπληρωθει αυστηρα οι 200 κ 250 ωρες θεωριας για την  α κ β φαση δυστυχως. Μεινε εστω εχοντας συμπληρωσει τις 200 της α φασης  αν μπορεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...