Προς το περιεχόμενο

[Amazon.com Android Appstore] ένα δωρεάν app κάθε μέρα


ssof

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να ρωτήσω κατι, πρεπει να κάνουμε και Install των apps αμεσα ή μπορουμε να τις εγκαταστήσουμε  όποτε θέλουμε;

Μπορείς να κάνεις log in στον λογαριασμό σου από υπολογιστή, και να τις "αγοράσεις" ώστε να μείνουν στο λογαριασμό σου. Μετά αυτές θα φαίνονται στο κινητό σου στο my apps->cloud και μπορείς να τις κατεβάσεις από εκεί όποτε θέλεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από που σου λέει ότι δεν είναι εγκατεστημένη; (εννοώ από amazon store ή από google play)

Μήπως πριν την είχες βάλει από google play και πρέπει να την απεγκαταστήσεις πρώτα;

 

Για σίγουρα δεν ξέρω πάντως, γιατί τώρα την πρωτοέβαλα!

Φιλε μου εχεις δικιο, σε ευχαριστω πολυ για τη συμβουλη, επιασε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά δωρεάν πραγματάκια σήμερα.

 

 

http://www.androidpolice.com/2014/10/30/deal-alert-get-115-worth-apps-games-free-amazon-appstore-including-plex-unpossible-boxer-pro/

 

Amazon link που βρήκα κάπου: http://www.amazon.com/s/ref=amb_link_426274182_2?ie=UTF8&hidden-keywords=B00MGTACTC|B00701L6TQ|B00BIK3FAI|B00I9NTUEC|B00GSQJJ34|B00MNUB9IC|B00M2Y6VTG|B00KD97I80|B004IAA6TI|B009IA9OLE|B009Y7YC2M|B00OOYVBQ0|B00EOGZ42U|B005POK858|B004RJMUJO|B00HDA6EH8|B00FQVWGXC|B007N6EUHI|B00H9GA38C|B00LJU7Y8Q|B006VIQLXK|B0055OO4V2|B00JCE16Q2|B004Y1WCDE|B00G5AVM3S|B006R7TXOO|B004UHL9EK|B00KZ1X43O|B00LBWSYOU|B00M5OS22C|B00FI7XBIS|B00FHB7398|B00I3WTXCS|B009MCRHH6|B00KYMAOHS|B00F8LPH90|B008K8U13K|B0067VKQLE|B0052UZIFA|B00K6NOTGM&rh=i:mobile-apps,n:2350149011&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=merchandised-search-top-1&pf_rd_r=1NEH4QTEMWGA6EQY8YG6&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1961515842&pf_rd_i=2350149011

 

 

  • Plants vs. Zombies
  • Plex
  • Fruit Ninja
  • Toca Town
  • Sonic The Hedgehog 4 Episode I
  • Zombie Gunship
  • Blocky Roads Pro
  • Plants vs. Zombies (WiFi Download Only)
  • Trivia Crack (Ad Free)
  • Unpossible
  • World of Goo
  • Can You Escape - Adventure
  • CarbsControl - Carb Counter and Tracker
  • Human Anatomy Atlas
  • Repix
  • Easy Voice Recorder Pro
  • Lapse It Pro - Time Lapse & Stop Motion Camera - Professional
  • BeFunky Photo Editor Pro
  • To-Fu Fury
  • Weird Park: Scary Tales
  • ScreenDim Full
  • Devil's Attorney
  • ai.type Keyboard Plus
  • Amelia and Terror of the Night - Story Book for Kids
  • Icebreaker: A Viking Voyage
  • Boxer Pro
  • Alpha Wave
  • Eve of the Genesis
  • Knock-Knock
  • Hidden Object - Haunted House 2
  • Web of Deceit: Black Widow Collector's Edition (Full)(Kindle Tablet Edition)
  • Eufloria HD
  • MoneyWiz - Personal Finance
  • Timers4Me & Stopwatch Pro
  • Endomondo Sports Tracker PRO
  • Longman Dictionary of Contemporary English 5 - Audio Edition
  • Braveland
  • V for Vampire
  • Gods VS Humans - Protect your Kingdom
  • XnInstant Camera Pro

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

^

Είναι τα ιδια που εδωσε ο krokos προχθες. Προφανως δεν είναι "of the day", αλλα μεγαλύτερης διαρκειας. (αν και λιγα εχουν φυγει, ηταν νομιζω 5-6 παραπανω προχθες)

 

http://www.insomnia.gr/topic/487369-amazoncom-android-appstore-ένα-δωρεάν-app-κάθε-μέρα/page-46?p=53575280#entry53575280

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς το endomondo pro, δεν δουλεύει σωστά.

το εγκαθιστώ αλλά δεν μου βγάζει το χάρτη και αρκετές απο τις ρυθμίσεις που μου βγάζει το απλό, στο ίδιο τηλέφωνο.

η έκδοση του amazon είναι η 10.4.2.2 ενώ η τελευταία επίσημη απο google play είναι 10.4.5, αν παίζει κάποιο ρόλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς το endomondo pro, δεν δουλεύει σωστά.

το εγκαθιστώ αλλά δεν μου βγάζει το χάρτη και αρκετές απο τις ρυθμίσεις που μου βγάζει το απλό, στο ίδιο τηλέφωνο.

η έκδοση του amazon είναι η 10.4.2.2 ενώ η τελευταία επίσημη απο google play είναι 10.4.5, αν παίζει κάποιο ρόλο.

Κάπου διάβασα οτι αν έχεις εγκατεστημένες και τη free μαζί τη pro έκδοση τότε η δεύτερη δεν παιζει. Και τσεκάρει αν ειναι όντως η pro ή απλα trial..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ενα αγορασα ενα app (Human Anatomy Atlas) και ξεκινησα να το κατεβαζω.Μετα ειδα οτι ειναι τεραστιο (1 γιγα).

Υπαρχει τροπος να σταματησω να το κατεβαζω αλλα να μου μεινει στο cloud, γιατι καθε φορα που το κινητο μου (galaxy s) μπαινει στο νετ ξεκιναει να το κατεβαζει και κολλαει.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ενα αγορασα ενα app (Human Anatomy Atlas) και ξεκινησα να το κατεβαζω.Μετα ειδα οτι ειναι τεραστιο (1 γιγα).

Υπαρχει τροπος να σταματησω να το κατεβαζω αλλα να μου μεινει στο cloud, γιατι καθε φορα που το κινητο μου (galaxy s) μπαινει στο νετ ξεκιναει να το κατεβαζει και κολλαει.....

Απο τη στιγμη που πατησες να σου κατεβει εχει μεινει στο cloud.

Το εχεις ηδη αγορασει. Αν πας στην εφαρμογη android appstore στο κινητο σου πατας πανω αριστερα στο σημα του amazon. Στη συνεχεια στο νεο μενου που βγαζει στο πλαϊ θα δεις My apps. Επελεξε cloud και λογικα θα βρισκεται εκει. Αρα πλεον σου ανηκει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ενα αγορασα ενα app (Human Anatomy Atlas) και ξεκινησα να το κατεβαζω.Μετα ειδα οτι ειναι τεραστιο (1 γιγα).

Υπαρχει τροπος να σταματησω να το κατεβαζω αλλα να μου μεινει στο cloud, γιατι καθε φορα που το κινητο μου (galaxy s) μπαινει στο νετ ξεκιναει να το κατεβαζει και κολλαει.....

Πήγαινε ρυθμίσεις-> εφαρμογές βρες το Amazon Appstore και κάνε εκκαθάριση δεδομένων. Στη συνέχεια θα χρειαστεί να ξαναβάλεις email και password ώστε να συνδεθείς με το λογαριασμό σου. Η εφαρμογή είναι ήδη αγορασμένη και από όποια συσκευή θέλεις θα την βρεις στο my apps.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτακτως για σημερα και αυριο, 17 apps (εφαρμογες, οχι παιχνιδια), δωρεαν απο το amazon:

http://www.amazon.com/s/ref=amb_link_426815902_2?ie=UTF8&hidden-keywords=B00NG4K8UO|B00OV4AOG6|B00E00C70C|B004YF6MHW|B004VCZVHK|B00FR88VTC|B00FLU0AQI|B00C3EM5J0|B00F1J3G9C|B008NF45S2|B006QNL112|B004JJR2K4|B00EU9VCKO|B004TI1WME|B00DXJCGE8|B00BJ8SXFG|B00OV6ATU0&rh=i%3Amobile-apps%2Cn%3A2350149011&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=merchandised-search-top-1&pf_rd_r=06T2G39XA0GQJ52V5FQ8&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1973721222&pf_rd_i=2350149011

9 απο αυτες, δεν τις εχει ξαναβαλει στο παρελθον :-)

 

edit: Δεν ειναι 17, δοκιμασα κατοπιν απο αλλον λογαριασμο οπου δειχνει μεν 17 αλλά καποιες ειναι διαφορετικες!

Μαλλον τις εναλλασουν κατα βουληση, με βαση το "over 80$ in apps free". Προτεινω να ξαναδοκιμασετε αργοτερα.

  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...