Προς το περιεχόμενο

[Amazon.com Android Appstore] ένα δωρεάν app κάθε μέρα


ssof

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν το θέλετε απολύτως δωρεάν τότε ναι, πρέπει να πληρώσετε με amazon coins. Βέβαια από την άλλη αν σας αρέσει το παιχνιδάκι, δεν θα το σκεφτείτε καθόλου να επενδύσετε λιγότερο από ένα σουβλάκι για να αποκτήσετε το forgotten shores. Και τα amazon coins που θα πάρετε πίσω δεν χάνονται. Κάπου θα σας χρειαστούν στο μέλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 992
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπες από το pc μέσα σε μια εφαρμογή που κοστίζει χρήματα και θα δεις έξτρα επιλογή να πληρώσεις και με coins, εφόσον έχεις. Εκεί θα δεις και πόσα είναι διαθέσιμα.

 

Εννοεις να πατησω εκει που γραφει get it now with one click?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοεις να πατησω εκει που γραφει get it now with one click?

Σε εφαρμογή που κοστίζει χρήματα, όχι σε δωρεάν, δεν εμφανίζεται το μήνυμα που λες. Αν δεν βλέπεις σε εκείνο το σημείο επιλογή για πληρωμή με coins, σημαίνει ότι δεν έχεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα coins σας μπορείτε να τα δείτε είτε μέσα από την εφαρμογή (πάνω δεξιά) όπως ειπώθηκε είτε πηγαίνοντας στο link αυτό https://www.amazon.com/gp/coins/earn(πάνω αριστερά).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το θέλετε απολύτως δωρεάν τότε ναι, πρέπει να πληρώσετε με amazon coins. Βέβαια από την άλλη αν σας αρέσει το παιχνιδάκι, δεν θα το σκεφτείτε καθόλου να επενδύσετε λιγότερο από ένα σουβλάκι για να αποκτήσετε το forgotten shores. Και τα amazon coins που θα πάρετε πίσω δεν χάνονται. Κάπου θα σας χρειαστούν στο μέλλον.

Χρονια πολλά σε όλους, ομολογώ πως

 

δεν εχω καταλαβει πως μπορω να αγοράσω αυτό το εχτενσιον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρονια πολλά σε όλους, ομολογώ πως

 

δεν εχω καταλαβει πως μπορω να αγοράσω αυτό το εχτενσιον?

 

Δεν γνωρίζω αν ισχύει ακόμα η προσφορά μιας και το newsletter έγραφε "for a limited time" αλλά αν έχεις αγοράσει από πριν το monument valley από το amazon μπορείς να μπεις μέσα στο παιχνίδι και στο πάνω μέρος έχει ένα "+". Πατάς εκεί και μετά σου βγάζει δυο εικονίδια όπου το δεξί από αυτά είναι το forgotten shores. Αν το πατήσεις θα σε καθοδηγήσει αυτό πως να το αγοράσεις. Προσοχή γιατί δεν ξέρω αν ισχύει ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πλάκα πλάκα, ότι paid app ήθελα αλλά πεισματικά δεν αγόραζα από το Play Store, τον τελευταίο χρόνο το έχω τσιμπήσει δωρεάν από το Amazon.

 

<3 Amazon <3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βρεθείς στο εξωτερικό χωρίς Internet για κάποιες μέρες μπορεί να ξυπνήσεις ένα πρωί και να μην λειτουργεί τίποτα.

 

Όταν ξανασυνδεθείς θα λειτουργήσουν αλλά δεν είναι καθόλου ευχάριστο αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετά από κάποιο διάστημα απλά επαναλαμβάνονται οι ίδιες και οι ίδιες εφαρμογές...

μας χαρίζουνε γάιδαρο και τον κοιτάζουμε στα δόντια.
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γνωρίζω αν ισχύει ακόμα η προσφορά μιας και το newsletter έγραφε "for a limited time" αλλά αν έχεις αγοράσει από πριν το monument valley από το amazon μπορείς να μπεις μέσα στο παιχνίδι και στο πάνω μέρος έχει ένα "+". Πατάς εκεί και μετά σου βγάζει δυο εικονίδια όπου το δεξί από αυτά είναι το forgotten shores. Αν το πατήσεις θα σε καθοδηγήσει αυτό πως να το αγοράσεις. Προσοχή γιατί δεν ξέρω αν ισχύει ακόμα.

Ισχύει ακόμα..... δεν μπορούσα να το εγκαταστήσω στο δικό μου τηλέφωνο (Galaxy S Advance), στο Huawei Ascend P6 όμως της γυναίκας μου εγκαταστήθηκε μια χαρά και έβαλα και το Forgotten Shores με την προσφορά.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...