Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ μπουγαδοπαιχτης????

 

Βασικά για το phonegallery ήθελα να γράψω μπουγάδα παίζει και το t9 έβαλε μπουγαδοπαιχτης.

 

Ω ναι,μπουγάδα κανονική το συγκεκριμένο κατάστημά,δεν είπα ότι μπορεί να ξαναβγάλει πρόβλημα το ήδη επισκευασμένο κινητό πού έχουν μεταπωλήσει.

Σίγουρα δεν είναι όλα,όμως έχουν αρκετές συσκευές εκεί πού τα σπρώχνουν κυρίως σε άτομα πού τα παραγγέλνουν από αλλά μέρη της Ελλάδας.

Κατηγορία?δε νομίζω,οι αλήθειες να λέγονται.2 αρνητικές έχω ρίξει στους συγκεκριμένους.

Κι εμένα άλλοι μου άνοιξαν τα μάτια κι εντόπισα,αν και ήδη είχα πονηρευτει με ένα g3 και κάτι πού είχα παρατηρήσει.

Προσοχή λοιπόν παιδιά,δεν θα ειπωθεί κάτι περισσότερο,απλά προσοχή,το ότι δείχνει συσκευασμένο δεν πάει να πει πως είναι κιόλας καινούριο.

Αυτά.

Mε το ιδιο σκεπτικο ετσι ειναι αν τ αγορασεις απο Γερμανο Κωτσοβολο Πλαισιο κτλ οποτε δεν ισχυει αυτο που λες αστοχια υλικου μπορει να υπαρχει παντα και παντου συν οτι καμμια φορα τα σερβις αλλαζουν ανταλακτικα χωρις να χρειαζετε για να μη χανουν χρονο στο ψαξιμο πχ ενα ace 2 που πηρα απο birdphone εσβησε την πρωτη μερα και δεν ξανανοιξε και το s4 mini που πηρα απο το phonegallery μου αλλαξαν καμερα στο σερβις χωρις να χρειαζετε γιατι τελικα εφταιγε το viber εμενα και τα 2 αψογα μου βγηκαν πως εσυ πως καταλαβες k εβγαλές συμπερασμα οτι ηταν μεταχειρισμενα και επισκευασμενα τα τηλ?

Επεξ/σία από Razor1983
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά τελικά είναι ασφαλές και προστατευμένο να αγοράσει κανείς απο phonegallery.gr & kaizershop.gr?

Γιατί είναι τόσο φθηνά..??? 

Το galaxy grand 2 στα μεγάλα καταστήματα το έχει 400 ενώ σε αυτά 208...

Μήπως είναι ελλατωματικά??

helpp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τελικά είναι ασφαλές και προστατευμένο να αγοράσει κανείς απο phonegallery.gr & kaizershop.gr?

Γιατί είναι τόσο φθηνά..??? 

Το galaxy grand 2 στα μεγάλα καταστήματα το έχει 400 ενώ σε αυτά 208...

Μήπως είναι ελλατωματικά??

helpp

 

http://www.insomnia.gr/topic/487977-κινητα-απο-skroutz/?p=52304505

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τελικά είναι ασφαλές και προστατευμένο να αγοράσει κανείς απο phonegallery.gr & kaizershop.gr?

Γιατί είναι τόσο φθηνά..??? 

Το galaxy grand 2 στα μεγάλα καταστήματα το έχει 400 ενώ σε αυτά 208...

Μήπως είναι ελλατωματικά??

helpp

Λογο οτι ειναι για αλλες χωρες της Ευρωπης και οχι για Ελλαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε το ιδιο σκεπτικο ετσι ειναι αν τ αγορασεις απο Γερμανο Κωτσοβολο Πλαισιο κτλ οποτε δεν ισχυει αυτο που λες αστοχια υλικου μπορει να υπαρχει παντα και παντου συν οτι καμμια φορα τα σερβις αλλαζουν ανταλακτικα χωρις να χρειαζετε για να μη χανουν χρονο στο ψαξιμο πχ ενα ace 2 που πηρα απο birdphone εσβησε την πρωτη μερα και δεν ξανανοιξε και το s4 mini που πηρα απο το phonegallery μου αλλαξαν καμερα στο σερβις χωρις να χρειαζετε γιατι τελικα εφταιγε το viber εμενα και τα 2 αψογα μου βγηκαν πως εσυ πως καταλαβες k εβγαλές συμπερασμα οτι ηταν μεταχειρισμενα και επισκευασμενα τα τηλ?

βουλγαριας,ρουμανιας απο phonegallery να αποφευγεται,το ξερω εγκυρα αυτο.το πως δεν εχει σχεση.

πολλες συσκευες απο κει ειναι ανακατασκευασμενες.και δε μιλαω για αστοχια υλικων και τετοιες μπαρουφες.

κατι παρομοιο ειχε γινει και με τα iphone Που εστελναν για αντικατασταση παλιοτερα.εστελναν ανακατασκευες για καινουρια.

καλο ειναι να ανοιγουν τα ματια μας και να ψαχνομαστε,αν φυσικα καποιος δουλευει στο συγκεκριμενο καταστημα,sorry αλλ γραφω την αληθεια,κι αν θελει και ονομαστικα να ξερει ποιος ειμαι pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βουλγαριας,ρουμανιας απο phonegallery να αποφευγεται,το ξερω εγκυρα αυτο.το πως δεν εχει σχεση.

πολλες συσκευες απο κει ειναι ανακατασκευασμενες.και δε μιλαω για αστοχια υλικων και τετοιες μπαρουφες.

κατι παρομοιο ειχε γινει και με τα iphone Που εστελναν για αντικατασταση παλιοτερα.εστελναν ανακατασκευες για καινουρια.

καλο ειναι να ανοιγουν τα ματια μας και να ψαχνομαστε,αν φυσικα καποιος δουλευει στο συγκεκριμενο καταστημα,sorry αλλ γραφω την αληθεια,κι αν θελει και ονομαστικα να ξερει ποιος ειμαι pm.

Ρε τυπε λες κατι για το εν λογο καταστημα και δε μας λες πως εβγαλες αυτο το συμπερασμα το εγκυρα δε λεει κατι διαφωτισε μας ο καθενας ετσι μπορει να κατηγορει το καθε καταστημα πχ και εγω οπως σου πα πηρα απο birdphone ενα ace 2 το οποιο εσβησε την πρωτη μερα αγορας του και δεν ανοιξε ξανα τη σημαινε αυτο οτι ηταν ανακατασκευασμενο και η αστοχια υλικου ηταν μπαρουφα και απο δω και περα επρεπε να κατηγορω το birdphone μη λεμε οτι θελουμε τωρα να δεχτω αυτα που λες αλλα πες μου και κυριος μας για ποιο λογο λες οτι συσκευες για Βουλγαρια και Ρουμανια ειναι ανακατασκευασμενες λες αοριστα πραγματα χωρις να μας λες που το στηριζεις αυτο τα iphone γενικα οταν γινετε αλλαγη δινουν ανακατασκευασμενο γ αυτο τ αλλαζαν και εξακολουθουν να τα αλλαζουν τοσο ευκολα και δεν τα επισκευαζαν και δεν τα επισκευαζουν εγκυρο αυτο ειχα ενα φιλο που δουλευε στην infoquest ως τεχνικος και μου τα λεγε δεν ειχε σημασια αν ηταν Ελλαδας η Ρουμανιας η Βουλγαριαςκαι επισης στο καινουργιο απο τη στιγμη που το κουτι ειναι σφραγισμενο δεν μπορει κανενας να ξερει τη εχει μεσα με το ιδιο σκεπτικο οπως σου πα το ιδιο κανει και το πλαισιο κωτσοβολος κ.α και η αστοχια υλικου δεν ειναι καθολου μπαρουφα υπαρχει παντα φιλικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το οτι ειναι σφραγισμενο δεν σημαινει τιποτα,μα τιποτα απολυτως,ασε που κανονικα τα κουτια ερχοντε απο εργοστασιο χωρις ταινιες ασφαλειας που τοποθετουντε μετα.....αυτοκολλητες ταινιες που προμηθευοντε.μεχρι και κουτια υπαρχουν,οσο παραξενο κι αν φαινεται.πολλοι βεβαια νομιζουν οτι ειναι και οι πρωτοι που τα ανοιγουν.κι εγω αυτο νομιζα,μεχρι το 2012.

μονο iphone και sony εχω ακουσει στην πιατσα οτι ειναι απο εργοστασιο κλειστα κανονικα.

οσο για το birdphone,παραξενο που ανεβασε τις τιμες ετσι???υπηρχε ομως λογος πισω απο αυτο.δεν λεω οτι πουλουσε ανακατασκευασμενα...ομως τον λογο που υπηρχε πισω απο αυτο τωρα τον πληρωνουν για τα καλα....μπουγαδες παντως με ανακατασκευες δεν εκαναν,ουτε και ταπες προς πελατες.

μην αναφερω κι αλλα καταστηματα που βαζουν σε ονοματα αλλοδαπων τις επιχειρησεις....για καποιους λογους....

ασε,μπουγαδα στη μπουγαδα.οι ποιο ψαγμενοι γνωριζουν.

ομως για το Phonegallery που εκει εστιαζω,φερνει ανακατασκευασμενα.περισσοτερο δεν θα επεκταθω,απλα προσοχη σε τηλεφωνα ρουμανιας-βουλγαριας απο το συγκεκριμενο καταστημα.ειδικα σε samsung-lg.

αυτα.

εγω προτεινω στους μελλοντικους αγοραστες να προσεχουν απο το συγκεκριμενο καταστημα που ουτε καν οι ιδιοι γνωριζουν τι πουλανε,αν ειναι branded η οχι....τα αλλα ομως τα γνωριζουν.τα μπουγαδιαρικα ντε.....και δεν ειναι κατηγορια,αλλο κατηγορια,αλλο αληθεια.περαιτερω συζητηση δεν χρειαζεται πανω στο θεμα αυτο.

αυτα.φιλικα και παντα με διαθεση βοηθειας προς τους φιλους εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το οτι ειναι σφραγισμενο δεν σημαινει τιποτα,μα τιποτα απολυτως,ασε που κανονικα τα κουτια ερχοντε απο εργοστασιο χωρις ταινιες ασφαλειας που τοποθετουντε μετα.....αυτοκολλητες ταινιες που προμηθευοντε.μεχρι και κουτια υπαρχουν,οσο παραξενο κι αν φαινεται.πολλοι βεβαια νομιζουν οτι ειναι και οι πρωτοι που τα ανοιγουν.κι εγω αυτο νομιζα,μεχρι το 2012.

μονο iphone και sony εχω ακουσει στην πιατσα οτι ειναι απο εργοστασιο κλειστα κανονικα.

οσο για το birdphone,παραξενο που ανεβασε τις τιμες ετσι???υπηρχε ομως λογος πισω απο αυτο.δεν λεω οτι πουλουσε ανακατασκευασμενα...ομως τον λογο που υπηρχε πισω απο αυτο τωρα τον πληρωνουν για τα καλα....μπουγαδες παντως με ανακατασκευες δεν εκαναν,ουτε και ταπες προς πελατες.

μην αναφερω κι αλλα καταστηματα που βαζουν σε ονοματα αλλοδαπων τις επιχειρησεις....για καποιους λογους....

ασε,μπουγαδα στη μπουγαδα.οι ποιο ψαγμενοι γνωριζουν.

ομως για το Phonegallery που εκει εστιαζω,φερνει ανακατασκευασμενα.περισσοτερο δεν θα επεκταθω,απλα προσοχη σε τηλεφωνα ρουμανιας-βουλγαριας απο το συγκεκριμενο καταστημα.ειδικα σε samsung-lg.

αυτα.

εγω προτεινω στους μελλοντικους αγοραστες να προσεχουν απο το συγκεκριμενο καταστημα που ουτε καν οι ιδιοι γνωριζουν τι πουλανε,αν ειναι branded η οχι....τα αλλα ομως τα γνωριζουν.τα μπουγαδιαρικα ντε.....και δεν ειναι κατηγορια,αλλο κατηγορια,αλλο αληθεια.περαιτερω συζητηση δεν χρειαζεται πανω στο θεμα αυτο.

αυτα.φιλικα και παντα με διαθεση βοηθειας προς τους φιλους εδω.

Φιλε μου καλα κανεις και θες να βοηθησεις αλλα δεν εχω καταλαβεις ακομα που στηριζεις τα ανακατασκευασμενα στο phonegallery και ειδικα βουλγαριας και ρουμανιας και οχι γιατι αγορασα απο εκει και ουτε το υποστηριζω τωρα για τις ταινιες ασφαλειας το ξερουμε και ειδικα τα Σονυ οχι δεν ερχοντε με ταινιες ασφαλειας απο αυτα που λες εγω θα τα εκρινα αβασιμες υποψιες και συκοφαντιες εναντιων του καταταστηματος για προσωπικους λογους και δικαιωμα σου βεβαια δικοι σου λογοι ειναι εμενα προσωπικα δε με επεισες για τιποτα και θα αγοραζα ξανα απο εκει με αβασιμες υποψιες και χωρις καποιο λογο δεν μπορω να αποκλεισω ενα καταστημα με πολλη καλες αξιολογησεις αν ξερεις κατι η πες το προς την προστασια ολων μας των καταναλωτων η μη το λες καθολου και κρατα το για τον εαυτο σου δε μπορεις να πετας κατι τετοιο για ενα καταστημα με πολλη καλες αξιολογησεις και μετα να μη μιλας πιστευω οτι δεν ειμαι παραλογος παντα φιλικα

Επεξ/σία από Razor1983
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δικαιωμα σου φιλε μου,περισσοτερα δε γινεται να γραψω.

δεν ειναι παντως συκοφαντιες για προσωπικους μου λογους,ουτε και αβασιμες υποψιες.

σαφως κι εχει θετικες,δεν ψαχνοντε ολοι και δεν γνωριζουν ολοι το συστημα που δουλευουν καποια καταστηματα.

αλλοι χαιροντε και μονο που παραλαμβανουν κατι καινουριο και σαφως δεν γνωριζουν τι μπορει να κρυβεται πισω απο αυτο κι αν ειναι οντως καινουριο.

εγω θα πω στα μελη,απλα να αποφευγετε το συγκεκριμενο καταστημα και καποια απο το bestprice,αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δικαιωμα σου φιλε μου,περισσοτερα δε γινεται να γραψω.

δεν ειναι παντως συκοφαντιες για προσωπικους μου λογους,ουτε και αβασιμες υποψιες.

σαφως κι εχει θετικες,δεν ψαχνοντε ολοι και δεν γνωριζουν ολοι το συστημα που δουλευουν καποια καταστηματα.

αλλοι χαιροντε και μονο που παραλαμβανουν κατι καινουριο και σαφως δεν γνωριζουν τι μπορει να κρυβεται πισω απο αυτο κι αν ειναι οντως καινουριο.

εγω θα πω στα μελη,απλα να αποφευγετε το συγκεκριμενο καταστημα και καποια απο το bestprice,αυτα.

Οπως και δικο σου αδερφε αλλα χωρις γεγονοτα και αποδειξεις τα οποια δεν δινεις συγνωμη αλλα δεν μπορω να το δω διαφορετικα εκτος απο συκοφαντιες για προσωπικους λογους και αβασιμες υποψιες οπως πιστευω και κανενας λογικος ανθρωπος κ τελος ακομα και ανακατασκευασμενα να ειναι οπως λες δεν υπαρχει τροπος να το καταλαβεις αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα φυσικα και υπαρχει τροπος,αυτο ειναι το καλο.......αρκει να εχεις τις καταλληλες ακριες.

τεσπα,τελος αυτο το θεμα.

Συμφωνω τελος γιατι ετσι κ αλλιως ακρη δε βγαινει ειπες κατι για ενα καταστημα  το οποιο δεν μπορεις να αποδειξεις οποτε ας το αφησουμε στην ακρη οσο για τον τροπο εγω παντος που μιλησα με εξυπηρετηση πελατων Samsung και με Σερβις samsung ειπαν οτι δεν υπαρχει τροπος να δεις αν ειναι ενα τηλ ανακατασκευασμενο τωρα αν εσυ βαζεις το FBI να το ψαξει η το σκαναρεις με ακτινες Χ τοτε παω πασο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

taksidiotis στηριζονται καπου αυτα που λες? Δεν εχει βαση να λεω προσεχετε τα Χ καταστηματα επειδη το λεω εγω ο stormrain ενος ιντερνετικου φορουμ. Για ποιον λογο θα με πιστευες αν σου ελεγα "μην τρως Lacta απο το περιπτερο Χ γιατι δεν ειναι καλες οι δικες του, το ξερω"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να πω,οτι πιστευει ο καθενας.στηριζοντε αλλα δε μπορω και να επεκταθω για πολλους λογους,αν θεωρουντε ενοχλητικα τα μηνυματα αυτα,αφαιρεστε τα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...