Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αμ δε...

 

Τους πήρα 2 φορές. Ο ένας εκπρόσωπός τους μου απάντησε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα από τη στιγμή που το αγοράζω από ελληνικό μαγαζί (δε με έπεισε καθόλου η απάντησή του) και ο δεύτερος μου είπα ότι πρέπει να είναι χώρα Ε.Ε. άρα να μην το αγοράσω.

 

Τελικα το βρήκα στο KDMobile (άλλο skroutzομάγαζο) και αγόρασα το κινητό με χώρα προέλευσης FR (Γαλλία). Η συσκευσία ήταν σφραγισμένη...

Για ποιο κινητο μιλαμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το LG G3...

Η lg ειναι λιγο μυστηρια και εγω που πηρα για το γιο ενος φιλου το μινι 2 με ειπαν οτι απλα πρεπει να εχει αγοραστει απο καταστημα εντος ΕΕ και ας ειναι απ οπου θελει το τηλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως πολλα ακουγοντε σχετικα με ανακατασκευασμενα κινητα που καταληγουν βουλγαρια,ρουμανια,γενικα στα εκει μερη.το phonegallery βεβαια το εχω στανταρ μπουγαδοπαιχτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως πολλα ακουγοντε σχετικα με ανακατασκευασμενα κινητα που καταληγουν βουλγαρια,ρουμανια,γενικα στα εκει μερη.το phonegallery βεβαια το εχω στανταρ μπουγαδοπαιχτη.

Ειδα και για τις αγορες μας απο Ελλαδα τι εχουν τραβηξει πολλοι που πηγαν Arvato...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως πολλα ακουγοντε σχετικα με ανακατασκευασμενα κινητα που καταληγουν βουλγαρια,ρουμανια,γενικα στα εκει μερη.το phonegallery βεβαια το εχω στανταρ μπουγαδοπαιχτη.

Τι εννοεις μπουγαδοπαιχτη τυπε γιατι 2 τηλ πηρα προσφατα απο εκει και τα 2 αψογα

σαν της lg το σερβις δεν εχει αλλο,το καλυτερο,αλλα μιλαω για πωλησεις κι οχι σερβις.

Και της Samsung μια χαρα ειναι και Αθηνα και Θεσσαλονικη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια,γνωμες για το samsung galaxy a3? το ειδα και μου αρεσε παρα πολυ...απο οτι εχω δει στο σκρουτζ ειναι στα 250 αυτη τ στιγμη...αξιζει τα λεφτα η να παω πιο κατω στο s3 neo? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Aνοιξτε θεμα για επιλογη συσκευων παρακαλω. Οπως λεει και ο τιτλος εδω ειναι για καταστηματα η συζητηση. Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά 2-3 ερωτήσεις για τα EU κινητά. 

 

- Ποιά είναι η διαφορά που έχουν τα unbranded EU με τα ελληνικά unbranded; Και εννοώ από λογισμικό και λειτουργίες μέχρι και περιεχόμενα συσκευασίας. Και επίσης τί παίζει με αναβαθμίσεις

- Η Samsung γενικά καλύπτει EU συσκευές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά 2-3 ερωτήσεις για τα EU κινητά. 

 

- Ποιά είναι η διαφορά που έχουν τα unbranded EU με τα ελληνικά unbranded; Και εννοώ από λογισμικό και λειτουργίες μέχρι και περιεχόμενα συσκευασίας. Και επίσης τί παίζει με αναβαθμίσεις

- Η Samsung γενικά καλύπτει EU συσκευές;

Καμμια διαφορα σε hardware απο software παιζει να εχουν καμμια εφαρμογη για τη χωρα την οποια προοριζοντε οσον αφορα τα παρελκομενα της συσκευασιας αυτο παιζει απο χωρα σε χωρα συνηθως σε ολες τα ιδια παρελκομενα βαζουν αλλα παιζει ισως σε καποιες(λιγες βεβαια) να μην υπαρχει κατι το οποιο υπαρχει για Ελλαδα η Γερμανια πχ.Για τις αναβαθμισεις θα αναβαθμιζετε το τηλ σου οταν η αναβαθμιση ελευθερωνετε στην χωρα για την οποια προοριζοταν το τηλ αν πχ τα Ελληνικα αναβαθμιστουν κ το δικο σου οχι δεν ειναι παραξενο γιατι η αναβαθμιση προφανος δεν ελευθερωθηκε για την χ χωρα οποτε περιμενεις οσο χρειαστει η μερα μια βδομαδα ενα μηνα οσο χρειαστει.Τελος οτι αφορα τη εγγυηση για samsung γιατι απ οτι καλαβα samsung θες να παρεις οποιαδηποτε συσκευη samsung προοριζετε για την ΕΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΕ ΟΧΙ ΕΥΡΩΠΗ εχει πανευρωπαικη εγγυηση 2 ετων σε ολα τα κρατη μελη της ΕΕ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμμια διαφορα σε hardware απο software παιζει να εχουν καμμια εφαρμογη για τη χωρα την οποια προοριζοντε οσον αφορα τα παρελκομενα της συσκευασιας αυτο παιζει απο χωρα σε χωρα συνηθως σε ολες τα ιδια παρελκομενα βαζουν αλλα παιζει ισως σε καποιες(λιγες βεβαια) να μην υπαρχει κατι το οποιο υπαρχει για Ελλαδα η Γερμανια πχ.Για τις αναβαθμισεις θα αναβαθμιζετε το τηλ σου οταν η αναβαθμιση ελευθερωνετε στην χωρα για την οποια προοριζοταν το τηλ αν πχ τα Ελληνικα αναβαθμιστουν κ το δικο σου οχι δεν ειναι παραξενο γιατι η αναβαθμιση προφανος δεν ελευθερωθηκε για την χ χωρα οποτε περιμενεις οσο χρειαστει η μερα μια βδομαδα ενα μηνα οσο χρειαστει.Τελος οτι αφορα τη εγγυηση για samsung γιατι απ οτι καλαβα samsung θες να παρεις οποιαδηποτε συσκευη samsung προοριζετε για την ΕΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΕ ΟΧΙ ΕΥΡΩΠΗ εχει πανευρωπαικη εγγυηση 2 ετων σε ολα τα κρατη μελη της ΕΕ. 

Ωραίος φίλε ευχαριστώ. Να σε ρωτήσω. Φορτιστές ας πούμε είναι ίδιοι σε όλη την ΕΕ; Ή μπορεί να τύχει να θέλω άλλον κλπ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος φίλε ευχαριστώ. Να σε ρωτήσω. Φορτιστές ας πούμε είναι ίδιοι σε όλη την ΕΕ; Ή μπορεί να τύχει να θέλω άλλον κλπ;

Συνηθως οι αγγλικοι ειναι μονο διαφορετικοι και συνοδευονται απο ενα ανταπτορακι οποτε κανενα προβλημα τωρα αν ειναι κ αλλο κρατος της ΕΕ με διαφορετικη μπριζα δε ξερω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια γεια σας, 

ποιο μαγαζι προτεινετε ortel ή e-deal; γιατι εχουν λιγες αξιολογησεις και δεν εμπιστευομαι πολυ για after sales..αν οχι μπορειτε να μου προτεινετε καποιο αξιοπιστο; εχει παρει καποιος απο εκει; τι πρεπει να απαιτησω να υπαρχει ή να μην υπαρχει στη συσκευασια και γενικα στο κινητο; 

χρειαζομαι λιγη βοηθεια.

 

ευχαριστω πολυ προκαταβολικα μαγκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...