Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θελω να παρω το lumia 535..ειδα στο σκρουτζ οτι το kaizerstore εχει τις περισσοτερες αξιολογησεις .. ας μ πει καποιος ειναι εμπιστο ή θα φαω το κεφαλι μου;;

 

 

Απο τα γνωστα ειναι και αξιοπιστα.Αυτο και το Kaizershop.Ισως καλυτερο το 2ο.

 

Το 535 δεν ειναι αξιοπιστο. :lol: Δεν γνωριζω αν εχουν λυθει τα σπαστικα προβληματα που ειχε με την οθονη.Αν δεν εχουν λυθει τελειως μην το παρεις,υπαρχουν και αλλες επιλογες.

 

Ψαξτο γιατι μετα θα βριζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια σας παιδια, θα ήθελα να κανω μια ερωτηση. Ολοι εχουμε παρατηρησει οτι τα κινητα στα σκρουτζαμαγαζα ειναι φθηνοτερα απο τα αλλα μαγαζια βιτρινας.Επισης εχουμε παρατηρησει οτι η τιμη των smartphones μειωνεται αρκετα απο την πρωτη επισημη τιμη τους.Η ερωτηση μου λειπον ειναι η εξης:Οι τιμες πεφτουν μεχρι τη στιγμη που θα αποσυρθουν απο την αγορα οι συσκευες(συνεχως δηλαδη) ή μεχρι ενα προκαθορισμενο σημειο.Για παραδειγμα το Samsung Galxay alpha ξεκινησε απο 600++ ευρω και εχει πεσει στα σκρουτζομαγαζα στα 300 ευρω...υπαρχει περιπτωση να πεσει και αλλο ... Και αν ναι, υπαρχει σταθερο διαστημα πτωσεων των τιμων?
Ακομη το Gadget Lab ειναι ενα αξιοπιστο "μαγαζι"?
Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων! :-D :-D :-D

Επεξ/σία από adam_theo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε το εψαξα αυτο για την οθονη π μ πες κ ειδα οτι η microsoft εχει βγαλει fix .. 

φιλε ετσι νομιζα και γω, και τη πατησα, δες εδω το τελευταιο ποστ

http://www.insomnia.gr/topic/459826-%CE%B5%CF%84%CE%B1%CE%B9%CF%81%CE%B5%CE%B9%CE%B1-arvato%CE%B1%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%B1%CE%B4%CE%B5%CE%BA%CF%84%CE%B7-%CF%83%CF%85%CE%BC%CF%80%CE%B5%CF%81%CE%B9%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%B1-%CF%83%CE%B5-%CF%83%CE%B5%CF%81%CE%B2%CE%B9%CF%82-%CE%BA%CE%B9/page-19

 

αν το ψαξεις λιγο, εχει βουηξει ο τοπος απο πανελ που χαλαει το backlight μεσα σε λιγες μερες και τα στελνουν εξω για αντικατασταση. μουφα συσκευη εντελως. ψαξου για κανενα 540/640 αλλα περιμενε να δεις τι θα βγαλουν και αυτα, γιατι νομιζω η microsoft πειραματιζεται με τη ποιοτητα κατασκευης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για τα 

 

http://www.open365.gr και http://www.mytel.gr ξέρουμε τίποτα; Τα reviews στο σκρουτζ φαίνονται εξεραιτικά πάντως. Μου έκανε εντύπωση μόνο ότι "εμφανίστηκαν" ξαφνικά στα αποτελέσματα ενός κινητού που ψάχνω/τσεκάρω εδώ και μέρες, ενώ πριν δεν ήταν εκεί (το στόκαραν τώρα  :unsure: ; ).

Επεξ/σία από Carl_Barks
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχα πάρει ένα Galaxy S duos 2  πέρυσι τον Αύγουστο από το KaiserShop. Μου παρουσίασε πρόβλημα, το πήγα στην Samsung αλλά μου είπαν δεν το φτιάχνουν γιατί είναι από Αραβικά Εμιράτα και να το πάω πίσω στο Kaisershop να μου δώσουν άλλο ευρωπαϊκό. Θα το κάνουν ή όχι? Σας έτυχε ποτέ κάτι τέτοιο?

Επεξ/σία από vag10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα πάρει ένα Galaxy S duos 2 πέρυσι τον Αύγουστο από το KaiserShop. Μου παρουσίασε πρόβλημα, το πήγα στην Samsung αλλά μου είπαν δεν το φτιάχνουν γιατί είναι από Αραβικά Εμιράτα και να το πάω πίσω στο Kaisershop να μου δώσουν άλλο ευρωπαϊκό. Θα το κάνουν ή όχι? Σας έτυχε ποτέ κάτι τέτοιο?

Εσύ το αγορασες σαν ευρωπαϊκό ή δεν είχαν αναφέρει τίποτα απο το μαγαζί;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ το αγορασες σαν ευρωπαϊκό ή δεν είχαν αναφέρει τίποτα απο το μαγαζί;

δεν θυμάμαι τι έλεγε το μαγαζί, αλλά στο κουτί του κινητού έχει το συμβολο CE, αν βοηθάει αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θυμάμαι τι έλεγε το μαγαζί, αλλά στο κουτί του κινητού έχει το συμβολο CE, αν βοηθάει αυτό

Το CE έχει σχέση με την ασφάλεια του προϊόντος, κάτι τέτοιο. Αν όταν το πήρες δεν έγραφε το site EU και δεν το προσεξες τοτε δεν νομιζω να δεχτεί το καταστημα επισκευή ή οτιδήποτε. Αν το πήρες σαν ευρωπαϊκό αλλά σου δώσανε ασιατικό φταίνε και θέλουν κράξιμο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα καταστηματα στο skroutz μην τα φοβαστε, χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν πρεπει να ειστε και επιφυλακτικοι. Για μενα απ'τα πιο αξιοπιστα μαγαζια ειναι tokinito. Εχει σελιδα FAQ με συχνες ερωτησεις και τι πρεπει να ξερετε και να προσεχετε και επισης διπλα στο κινητο σου λεει οτι ειναι ευρωπαικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα πάρει ένα Galaxy S duos 2  πέρυσι τον Αύγουστο από το KaiserShop. Μου παρουσίασε πρόβλημα, το πήγα στην Samsung αλλά μου είπαν δεν το φτιάχνουν γιατί είναι από Αραβικά Εμιράτα και να το πάω πίσω στο Kaisershop να μου δώσουν άλλο ευρωπαϊκό. Θα το κάνουν ή όχι? Σας έτυχε ποτέ κάτι τέτοιο?

Καταρχην το λαθος ειναι πρωτα δικο σου πριν ανοιξεις το κουτι επρεπε να παρεις τηλ στην αντιπροσωπεια να δωσεις imei να σου πουν οτι οντος ειναι για χωρα της ΕΕ και μετα να το ανοιξεις ετσι ωστε να μπορεις να το στειλεις πισω χωρις να μπορουν να σε πουν κατι τωρα μετα απο ενα χρονο δε νομιζω να καταφερεις κατι οσο και να τους κραξεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...