Προς το περιεχόμενο

Τα μέλη του Insomnia με photo τους


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπεκαμ ο μελισσοκομος :-)

αυτη ειναι η καλυτερη , αν δεν ειχες ανεβασει τις αλλες , τα κοριτσακια εδω θα σε περνουσαν για ωραιο παιδι !!

 

  χαχαχαχααχ  πλακα κανω μια χαρα εισαι φιλοςςςςς  :-)

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευτυχώς που υπάρχει και ο κοκορόψαρος και διατηρεί το θέμα...

 

So you want moar pix? Αφιερωμένη (bonus η Tiffy κοιμάται στο background)

 

υ.γ. δε παίζει να έχω βγάλει χειρότερη pic, i feel blessed

post-155453-0-08361700-1412270585_thumb.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προχθές ξανάπεσε ξυράφι, Σκέφτομαι τραγιάσκα να μη με περνάνε για χρυσό αυγό

 

Έχω ερωτήσεις! Καταρχήν να πω, άσε μουσιιι!! πραγματικά θαυμάζω αυτούς που μπορούν να υποστηρίξουν αυτό το στιλ!

 

Ερωτήσεις!:

1. Ξουρίζεσαι... μετά άμα αφήσεις μαλλιά πάλι δεν θα είναι ένα extra helmet? :P.. Πέτρα και όρθια (ναι..)

2. Άμα φοράς καπέλο δεν σε ενοχλεί όταν είναι φρεσκοξουρισμένα?

3. Μπορείς να κάνεις και αποτρίχωση? XD :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ερωτήσεις! Καταρχήν να πω, άσε μουσιιι!! πραγματικά θαυμάζω αυτούς που μπορούν να υποστηρίξουν αυτό το στιλ!

 

Ερωτήσεις!:

1. Ξουρίζεσαι... μετά άμα αφήσεις μαλλιά πάλι δεν θα είναι ένα extra helmet? :P.. Πέτρα και όρθια (ναι..)

2. Άμα φοράς καπέλο δεν σε ενοχλεί όταν είναι φρεσκοξουρισμένα?

3. Μπορείς να κάνεις και αποτρίχωση? XD :P

 

Έχω μούσι απλά πριν 1 βδομάδα έπεσε κούρεμα γιατί με έπρηξε η παρέα ότι είμαι σαν παπάς

 

1) Δεν κατουλαβαίνω τη λες. Να έχω μαλλιά απλά μου την βαράει ώρες ώρες και τραβάω ξούρα (πριν 2μιση χρόνια είχα μακρύ και το έκοψα)

2) Δεν φοράω καπέλα, την κουκούλα στο hoodie όμως όταν την έχω, προκαλούν οι τρίχες τεράστια τριβή και δε πέφτει για κανένα λόγο. (Και όταν λούζομαι, πρώτα βάζω σαμπουάν στα γένια να κάνω αφρό και μετά στην καράφλα γιατί δε μπορεί να γίνει)

3) Για κανένα λόγο, ανάλογα την μήνα αφήνω ή όχι μαλλί, δε θέλω να γίνω Παπανδρέου

 

 

Αυτό το στιλ το υποστηρίζει... ή για να είμαστε ειλικρινής, δεν το υποστηρίζει, κυρίως η βαρύτητα. Αλλά είμαστε μαζί σου! :·)

 

Έχω μαλλί ρε, από επιλογή η καράφλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μούσι θέλει αρκετή περιποίηση είναι η αλήθεια για να φαίνεται ωραίο! 

 

1) Εννοώ πως τώρα άμα θες να αφήσεις μαλλιά τύπου KoKoPsOpSaRoS :P και ποιο κοντά, πως θα είναι? Ρωτάω γιατί στην ουσία όταν ξυρίζεσαι κάπου οι τρίχες γίνονται άγριες και σκληρές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκατά θα είναι, ο κοκοψοψαρος έχει γαμώ τα μαλλιά, ίσια, εμένα είναι σπαστό, αλλά παραμένει μαλακό μαλλάκι (λιπαρή τρίχα οπότε δεν υπάρχει θέμα να γίνει άγρια)

 

whodatinsomniaK σε κανά 2μηνο άμα δε ρίξω πάλι ξούρα θα ποστάρω φωτό με μαλλί μόνο για σένα (αλλά για την ώρα πάρε μία πριν κανά 6μηνο)

 

 

 

1505012_10151878334807876_819528610_n.jp

 

 

 

υ.γ. ναι τα κροταφάκια έχουν αρχίσει και πάνε πίσω, αλλά αυτό φταίει το μακρύ μαλλί

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...