Προς το περιεχόμενο

Τα μέλη του Insomnia με photo τους


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χαχαχα gel gel. Πιο men και σεμνη κατασταση και γινονται ετσι οπως θελω. Με την λακ δυστυχως οχι.

φιλε και γω που κανω τρελα χτενισματα απλα ακομα δεν αρχισα να τα ανεβαζω εχω ανακαλυψει το μυστικο. αυτο υσχει σχεδον για ολους για να τα κανεις οτι γουσταρεις.(ειτε ειναι σπαστο ειτε σγουρο,ειτε ισιο) θελει μετα το λουσιμο πιστολακι/πηλος mat το πιο strong/ και στο στρωνεις οπως γουσταρεις.... μετα αμμα θες πετας και λιγο λακ για κανεναν μακακα ή καμια γκομενα που θα κατσει να σου τριψει το κεφαλι. (που παλι δεν χρειαζεται γιατι ο πηλος ειναι smart. πας στον καθρεφτη και το ξαναστρωνεις οπως το ειχες, αρκει να ειναι ποιοτικος και οχι τυπου lidl.

 ή carefour.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχ ωραιος o pesis. Προσοχη ομως με τον πηλο γιατι συνηθως για ισια μαλλια που εχουν ταση για λιπαροτητα (σαν τα δικα μου) ειναι λιγο επικινδυνος. Αυτο με το πιστολακι που ειπες ναι..μαμαει! Τα μαλλια μου στην φωτογραφια ειναι λουσμενα...στεγνωμα με λιγο ζεστο αερα με το πιστολακι. σηκωθηκαν λιγο και με το που απλωσα μια μικρη ποσοτητα βγηκαν ακριβως το στυλ που γουσταρω. Και σε πληροφορω...με gel "flipper" τον μπλε που κανει 2 ευρω. Τουμπανο και ουτε αφηνει ασπραδια και τετοια. Για τον πηλο που ειπες ομως ναι...θες ποιοτικο δυστυχως!


Ros23 χωστην γιαυτο και ειναι αυτο το thread για να βαζουμε τις φατσες μας :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχ ωραιος o pesis. Προσοχη ομως με τον πηλο γιατι συνηθως για ισια μαλλια που εχουν ταση για λιπαροτητα (σαν τα δικα μου) ειναι λιγο επικινδυνος. Αυτο με το πιστολακι που ειπες ναι..μαμαει! Τα μαλλια μου στην φωτογραφια ειναι λουσμενα...στεγνωμα με λιγο ζεστο αερα με το πιστολακι. σηκωθηκαν λιγο και με το που απλωσα μια μικρη ποσοτητα βγηκαν ακριβως το στυλ που γουσταρω. Και σε πληροφορω...με gel "flipper" τον μπλε που κανει 2 ευρω. Τουμπανο και ουτε αφηνει ασπραδια και τετοια. Για τον πηλο που ειπες ομως ναι...θες ποιοτικο δυστυχως!

Ros23 χωστην γιαυτο και ειναι αυτο το thread για να βαζουμε τις φατσες μας :P

 

Post Κokopsopsaros σε 2 χρονια

 

 

cf84cf83ceb1cebacf89cebdceb1cf82.jpg 

 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα! Δυστυχως linkin με οτι και να βαλεις αν ειναι να σου πεσουν θα σου πεσουν. Οντως με βλεπω ετσι αν και κανεις συγγενης η απτην οικογενεια δεν εχει κασιδιασει πχ ο daddy cool που ειναι 50. Αλλα αυτος δεν εβαζε τιποτα στα μαλλια :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχ ωραιος o pesis. Προσοχη ομως με τον πηλο γιατι συνηθως για ισια μαλλια που εχουν ταση για λιπαροτητα (σαν τα δικα μου) ειναι λιγο επικινδυνος. Αυτο με το πιστολακι που ειπες ναι..μαμαει! Τα μαλλια μου στην φωτογραφια ειναι λουσμενα...στεγνωμα με λιγο ζεστο αερα με το πιστολακι. σηκωθηκαν λιγο και με το που απλωσα μια μικρη ποσοτητα βγηκαν ακριβως το στυλ που γουσταρω. Και σε πληροφορω...με gel "flipper" τον μπλε που κανει 2 ευρω. Τουμπανο και ουτε αφηνει ασπραδια και τετοια. Για τον πηλο που ειπες ομως ναι...θες ποιοτικο δυστυχως!

 

δεν κανω διαφημηση αλλα κριμα τα μαλακια να τα βασανιζεις με τετοιο ζελε. προτιμισε κανενα πχ fructice gel που ειναι τουλαχιστον πιο αβλαβες. (και γενικα οτι ζελε και να βαζετε προσπαθηστε μην πιανει ριζα) και το πιστολακι κρυο η χλιαρο. B)  

Y.Γ δεν ειμαι κομμωτης αλλα εχω πολλες φιλες κομμωτριες. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχ ξερω ξερω οντως να μην πιανει ριζα και παντα χλιαρο αερα. Αν πιασει ριζα εκτος οτι θα στα μαμησει δεν θα γινουν ωραια και θα ειναι αθλια. Το πιστευεις η οχι οσο μαπα ποιοτικα και να ειναι ο συγκεκριμενος ειναι απτα λιγα gel που μου τα κανει ετσι οπως θελω (εχω βαλει απο προιοντα της παναγιας τα ματια, ειδικα απο gel). Οντως ειναι καλος αυτος που ειπες τον ειχα και θα τον ξαναπαρω ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα! Δυστυχως linkin με οτι και να βαλεις αν ειναι να σου πεσουν θα σου πεσουν. Οντως με βλεπω ετσι αν και κανεις συγγενης η απτην οικογενεια δεν εχει κασιδιασει πχ ο daddy cool που ειναι 50. Αλλα αυτος δεν εβαζε τιποτα στα μαλλια :P

4337b29de46958f42d3c07016abfb055fa43bd7d

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry για το οφτοπικ αλλά τα μαλλιά μου έπεφταν πολύ περισσότερο με "επώνυμο" gel με πολυβιταμίνες κλπ που έκανε 5 φορές περισσότερο από το flipper. Και μετά από 1 ώρα ήταν γεμάτα ασπρα κατάλοιπα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...