Προς το περιεχόμενο

[megathread] Amazon.co.uk Black Friday / amazon.de Cyber Monday 2013 + 2014


PETROS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αναλογως τα γουστα του καθενος και του τι χρειαζεται. Εγω εχω σταμπαρει ηδη want to buy objects και αναλογως σε τι τιμη θα παιξουν θα χτυπησω ή οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

"100% Claimed" & "Waitlist is full"

 

το σημειο ειναι οτι πιθανον θα ξανατρεξει μεσα στην εβδομαδα η στα weekend reloaded και οταν το ποσταρα υπήρχαν θεσεις στο waiting list. βαρεθηκα να περιμενω αν θα μου εβγαζε εικονιδιο και πηγα για υπνο. πιθανον και αλλοι ετσι. ειναι πολυ ευκολο να χασεις το 15 λεπτο που σου δινει στο waiting list.

το γερμανικο εχει βγαλει καπου 1200 αντικειμενα. το ξεφτιλισανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να γλυτωσουμε μεταφορικα μπορουμε να χρησιμοποιησουμε το καλάθι και να πληρωσουμε στο τελος της ημερας? η πρεπει για να μην χασουμε την προσφορα να πληρωνουμε ενα-ενα αντικειμενο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Let's ξεστοκαρισμα begin!!

 

Βλέποντας πάντως και κάνοντας σύγκριση σε σχέση με πέρσι ειδικά στο γερμανικό Amazon θα παίξουν καλές περιπτώσεις στο χώρο της τεχνολόγος πχ Xperia z3 compact,windows tablet και ssd.

Καμία micro sd extreme edition δεν παίζει πουθενά οέο.

 

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα βαλει  το αγγλικο εναν ατμοκαθαριστη

http://www.amazon.co.uk/dp/B00KPT6AOG/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=3JCDDMQMTGZAH&coliid=I3I7T6WJK60AJUαργοτερα.

πως τον κοβετε γιατι με ενδιαφερει να παρω εναν.

εννοειται ποσο θα ριξει και την τιμη να δουμε.

 

παντως και εγω εχω βαλει σε wish list καποια πραγματα συγκεκριμενα που θελω πχ μια samsung 4αρα ram κατι εργαλεια κτλ για καλυτερη εποπτευση. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να γλυτωσουμε μεταφορικα μπορουμε να χρησιμοποιησουμε το καλάθι και να πληρωσουμε στο τελος της ημερας? η πρεπει για να μην χασουμε την προσφορα να πληρωνουμε ενα-ενα αντικειμενο?

 

θα ηταν καλη ιδεα αλλα δεν παιζει. ηταν ετσι 3-4 χρονια πριν αλλα μαλλον μετα ειδε το αμαζον οτι στο τελος της ημερας επαιζε πολυ ακυρο οταν εβλεπε ο κοσμος την σαβουρα που ειχε φορτωσει και το κατηργησε γιατι μαλλον του μενανε τα πραγματα.

θα βαλει  το αγγλικο εναν ατμοκαθαριστη

http://www.amazon.co.uk/dp/B00KPT6AOG/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=3JCDDMQMTGZAH&coliid=I3I7T6WJK60AJUαργοτερα.

πως τον κοβετε γιατι με ενδιαφερει να παρω εναν.

εννοειται ποσο θα ριξει και την τιμη να δουμε.

 

μια σκουπα βαξ που εχω παρει πριν 2-3 χρόνια βγηκε καλή. ακομα δουλευει χωρις προβλημα. απλως δεν υπαρχει υποστηριξη ελλαδα. δεν ξερω αν το δινει και αυτο με 6 χρονια εγγύηση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ηταν καλη ιδεα αλλα δεν παιζει. ηταν ετσι 3-4 χρονια πριν αλλα μαλλον μετα ειδε το αμαζον οτι στο τελος της ημερας επαιζε πολυ ακυρο οταν εβλεπε ο κοσμος την σαβουρα που ειχε φορτωσει και το κατηργησε γιατι μαλλον του μενανε τα πραγματα.

 

μια σκουπα βαξ που εχω παρει πριν 2-3 χρόνια βγηκε καλή. ακομα δουλευει χωρις προβλημα. απλως δεν υπαρχει υποστηριξη ελλαδα. δεν ξερω αν το δινει και αυτο με 6 χρονια εγγύηση

2 χρονια δινει και με 20 λιρες αλλα 3.

ναι η υποστηριξη ισως ειναι ενα θεμα, αρα θα πρεπει η τιμη να βγαινει με τη εκπτωση αρκετα καλη για να την παρω γιατι εχει και 18-19 λιρες μεταφορικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να γλυτωσουμε μεταφορικα μπορουμε να χρησιμοποιησουμε το καλάθι και να πληρωσουμε στο τελος της ημερας? η πρεπει για να μην χασουμε την προσφορα να πληρωνουμε ενα-ενα αντικειμενο?

Oσοι εχετε αποριες περαστε μια βολτα πρωτα απο την 1η σελιδα του θεματος (καπου εκει στο 3ο ποστ) και αν δεν απαντηθουν το κοιταμε.

 

Εγω για την ωρα περιμενω σε λιγα λεπτα στο γερμανικο να δω τιμες στον προβολεα acer και το λαπτοπ

http://www.amazon.de/gp/product/B00LSG24YK/

(αν παει απο 349 στα ...299 θα ειναι αρκετα τιμιο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oσοι εχετε αποριες περαστε μια βολτα πρωτα απο την 1η σελιδα του θεματος (καπου εκει στο 3ο ποστ) και αν δεν απαντηθουν το κοιταμε.

 

Εγω για την ωρα περιμενω σε λιγα λεπτα στο γερμανικο να δω τιμες στον προβολεα acer και το λαπτοπ

http://www.amazon.de/gp/product/B00LSG24YK/

(αν παει απο 349 στα ...299 θα ειναι αρκετα τιμιο)

 

 

279.. χτύπα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

το ίδιο είπε και ο προηγούμενος

κάτω από 300 τελική και 17άρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ίδιο είπε και ο προηγούμενος

κάτω από 300 τελική και 17άρι

 

ποιος προηγούμενος ??  

Δεν ξέρω μπορεί για 17 να είναι σχετικά καλή τιμή αλλά είναι και αυτός ο cpu ''u'' που δεν μου γεμίζει το μάτι .

 

Η τιμή είναι 295,75€ με τα μεταφορικά για Ελλάδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιος προηγούμενος ??  

Δεν ξέρω μπορεί για 17 να είναι σχετικά καλή τιμή αλλά είναι και αυτός ο cpu ''u'' που δεν μου γεμίζει το μάτι .

 

Η τιμή είναι 295,75€ με τα μεταφορικά για Ελλάδα και απότι βλέπω από 100% πήγε για πλάκα 70%

 

http://www.insomnia.gr/topic/506278-megathread-amazoncouk-black-friday-amazonde-cyber-monday-2013-2014/?p=53629071

 

κι εγώ θεωρώ μέτριο τον επεξεργαστή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...