Προς το περιεχόμενο

[megathread] Amazon.co.uk Black Friday / amazon.de Cyber Monday 2013 + 2014


PETROS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ μόλις παρήγγειλα το γερμανικό στα 399 και θα μου το φέρει ο κολλητός από Αυστρία σε μια εβδομάδα. Με χαλάει ο u αλλά δεν γίνεται να τα έχω όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μόλις παρήγγειλα το γερμανικό στα 399 και θα μου το φέρει ο κολλητός από Αυστρία σε μια εβδομάδα. Με χαλάει ο u αλλά δεν γίνεται να τα έχω όλα.

 

 

εγώ έκλεισα και τα 2 γερμανικά XD to θέμα είναι ότι δεν ξέρω ποιο να πάρω απ τα 2 ...πάλι καλά που η κάρτα δεν έχει μια μέσα!

( πόσο χρόνο έχω για να το σκεφτώ ξέρει κάνεις... 3-4 μέρες είναι περίπου ? )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη τις εκπτωσεις τις βαζουν στην αρχικη τιμη καλο ειναι οτι σας γυαλιζει να ριξετε μια ματια ποσο εχει πριν το flash η΄να τσεκαρετε το camel. Πχ σε κατι παπουτσια που κοιτουσα ενω στο flash ειχε την εκπτωση 50% στην ουσια δεν ηταν ουτε καν 20%.... ψοφια πραγματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ανάμεσα σε αυτά τα 2 το δεύτερο που έχει προτείνει ο Γιώργος είναι καλύτερο....για πολλούς και διάφορους λόγους ( μιλώντας σφαιρικά!) 

 

το είχα κλείσει και εγώ και το ακύρωσα τώρα είναι σχεδόν 50% αλλά το βλέπω στο τέλος να παίζει πολύ χαμηλά και μάλλον θα μπει και άλλη μέρα όπως φαίνεται.

 

 

(1).καλύτερη γραφικών !!!!!!

(2).dvd που είπε ο από πάνω

(3). μεγαλύτερη οθόνη!!!!! ( για κάποιους είναι συμαντικό και αυτό)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάμεσα σε αυτά τα 2 το δεύτερο που έχει προτείνει ο Γιώργος είναι καλύτερο....για πολλούς και διάφορους λόγους ( μιλώντας σφαιρικά!) 

 

το είχα κλείσει και εγώ και το ακύρωσα τώρα είναι σχεδόν 50% αλλά το βλέπω στο τέλος να παίζει πολύ χαμηλά και μάλλον θα μπει και άλλη μέρα όπως φαίνεται.

 

 

(1).καλύτερη γραφικών !!!!!!

(2).dvd που είπε ο από πάνω

(3). μεγαλύτερη οθόνη!!!!! ( για κάποιους είναι συμαντικό και αυτό)

 

 

τι εννοεις τωρα ειναι σχεδον 50%?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο αξιζει καθολου? usb 3 stick 64 gb

http://www.amazon.de/gp/product/B00OPSXK00/ref=gb1h_img_c-3_4487_9221719b?pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_t=701&pf_rd_s=center-new-3&pf_rd_r=015H7TBK5BA99F2843NP&pf_rd_i=20&pf_rd_p=554404487

 

επισης εχει σε λιγο και μια σειρα απο εργαλεια,χωρις να ξερω την ποιοτητα τους ας το δει καποιος που ψαχνει πολλααα.

http://www.amazon.de/gp/product/B000CSX8OK/ref=gb1h_img_c-3_4487_5c711cda?pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_t=701&pf_rd_s=center-new-3&pf_rd_r=015H7TBK5BA99F2843NP&pf_rd_i=20&pf_rd_p=554404487

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν βλέπω πάντως προσφορές να μεινεις με το στόμα ανοιχτό..εως τώρα τουλάχιστον..

γιατι το λες αυτο, αν ειχες κατοικιδιο με το αγγλικο θα ειχες γεμισει ολοκληρη ντουλαπα... :devil: :angry: :angry:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι εννοεις τωρα ειναι σχεδον 50%?

 

τα καλά deals φεύγουν σαν ζεστό ψωμί. το βλέπω και παλεύει μεταξύ 50-60% στο συνολικό απόθεμα ( σε παραγγελίες που είναι υπο-επεξεργασία ακόμα)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Let's ξεστοκαρισμα begin!!

 

Βλέποντας πάντως και κάνοντας σύγκριση σε σχέση με πέρσι ειδικά στο γερμανικό Amazon θα παίξουν καλές περιπτώσεις στο χώρο της τεχνολόγος πχ Xperia z3 compact,windows tablet και ssd.

Καμία micro sd extreme edition δεν παίζει πουθενά οέο.

 

 

Sent from my iPad using Insomnia

που ειναι το windows tablet?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...