Προς το περιεχόμενο

[megathread] Amazon.co.uk Black Friday / amazon.de Cyber Monday 2013 + 2014


PETROS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Τα offtopic μηνύματα για τις συνθήκες εργασίας στην amazon μεταφέρθηκαν σε νέο θέμα.

Παρακαλώ συνεχίστε τη σχετική κουβέντα εκεί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχει παραλάβει κάποιος οτιδήποτε? Με τι έρχεται? Με μεταφορική ή ταχυδρομείο? Στην πολυκατοικία μου έχουμε περίεργους "ποντικούς" και με αγχώνουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει παραλάβει κάποιος οτιδήποτε? Με τι έρχεται? Με μεταφορική ή ταχυδρομείο? Στην πολυκατοικία μου έχουμε περίεργους "ποντικούς" και με αγχώνουν!

 

Ταχυδρομείο και θα πρέπει να αγχώνεσαι γιατί υπάρχει περίπτωση να το αφήσουν και στην είσοδο αναλόγως τον όγκο νομίζω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει παραλάβει κάποιος οτιδήποτε? Με τι έρχεται? Με μεταφορική ή ταχυδρομείο? Στην πολυκατοικία μου έχουμε περίεργους "ποντικούς" και με αγχώνουν!

Παρέλαβα σήμερα μια ζυγαριά απο γενική ταχυδρομική που έστειλαν 27/11 και πριν 15 μερες κάτι ανταλλακτικές κεφαλές για οδοντόβουρτσα απο απλο ταχυδρομειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ταχυδρομείο και θα πρέπει να αγχώνεσαι γιατί υπάρχει περίπτωση να το αφήσουν και στην είσοδο αναλόγως τον όγκο νομίζω .

 

 

Παρέλαβα σήμερα μια ζυγαριά απο γενική ταχυδρομική που έστειλαν 27/11 και πριν 15 μερες κάτι ανταλλακτικές κεφαλές για οδοντόβουρτσα απο απλο ταχυδρομειο.

Μόλις με κάλεσαν από Γενική Ταχυδρομική ότι θα περάσουν να μου το φέρουν. Ευτυχώς ήταν το Philips Living Colors Iris οπότε είναι μεγάλο δέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει παραλάβει κάποιος οτιδήποτε? Με τι έρχεται? Με μεταφορική ή ταχυδρομείο? Στην πολυκατοικία μου έχουμε περίεργους "ποντικούς" και με αγχώνουν!

 

Τωρα που χρεωνουν τα μεταφορικα, τα στελνουν με κουριερ ή συστημενα ΕΛΤΑ πλεον, δεν ξερω αν το κανουν παντου και παντα αλλα σε οτι εχω παραγγειλει εκτοτε, ερχονται ετσι, οποτε πιστευω οτι γενικοτερα και τουλαχιστον τα περισσοτερα θα ερθουν ετσι.

Νομιζω λοιπον οτι δεν εχεις να φοβηθεις κατι.

Για του λογου το αληθες, χτες παρελαβα με Γενικη ταχυδρομικη, το ιδιο και σημερα.

Παλαιοτερα ηταν περισσοτερες αναλογικα οι αποστολες με απλο ταχυδρομειο.

 

Δεν εχουμε πλεον επιλογη, αλλα θα ελεγα οτι ειναι μια σημαντικη και θετικη διαφορά/εξελιξη, μετα την δυσαρεστη αλλαγη πολιτικης.

Επεξ/σία από nek4d
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω εχω θεμα με παραγγελια που εγινε στις 26/11 και ηταν να φυγει με ups, μου εχαν δωσει και tracking number, αλλα μαλλον το δεμα χαθηκε και μου το ξαναστελνουν αυριο.Εν τω μεταξυ η παραγγελια που ειχα κανει το σαββατο ηρθε κανονικα με ups.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

samsung chromebook minus 100 pounds at 199 and sold by amazon. το 3G και οχι το απλο wi-fi

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B009RF0AP4/ref=noref?ie=UTF8&psc=1&s=computers

 

θελουν ξεπουλησουν τα παλια γιατι ερχονται τα καινουργια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα ρολόι που πήρα έγινε dispatch χθές και λέει οτι θα το παραλάβω απο 5-7 μέρες. λογικά με ταχυδρομική θα έρθει όπως τα πακέτα που αγοράζαμε παλιότερα με χρέωση.

Βέβαια το tracking number δεν το βγάζει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...