Προς το περιεχόμενο

Είσοδος της Cyta στην κινητή τηλεφωνία με ειδική προσφορά για τους συνδρομητές της


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την είσοδο της στην κινητή τηλεφωνία εγκαινιάζει σήμερα η Cyta, με ειδική προσφορά για τους πρώτους 4.000 συνδρομητές που είναι ήδη πελάτες της μέσω προγράμματος σταθερής τηλεφωνίας.Όπως διαβάζουμε στην επίσημη ιστοσελίδα, το πρόγραμμα κινητής τηλεφωνίας της Cyta περιλαμβάνει 1000 λεπτά ομιλίας προς όλους, 1000 SMS καθώς και 1GB Internet, με μηνιαίο κόστος 25€ (δεν περιλαμβάνεται o φόρος κινητής τηλεφωνίας). Η προσφορά ισχύει μόνο για τον Αύγουστο ή μέχρι εξαντλήσεως των 4.000 διαθέσιμων πακέτων.

 

Στους όρους της προσφοράς αναφέρεται ότι η τιμή αυτή θα ισχύει για πάντα όσο διατηρείται ο συνδυασμός σταθερής - κινητής τηλεφωνίας ενώ σε περίπτωση ακύρωσης, το μηνιαίο πάγιο της κινητής τηλεφωνίας διαμορφώνεται στα 60€.

 

Για την ώρα η υπηρεσία περιαγωγής δεν είναι διαθέσιμη κάτι που θα γίνει πολύ σύντομα όπως αναφέρει η εταιρεία ενώ στις υπόλοιπες υπηρεσίες διατίθεται προσωπικός αυτόματος τηλεφωνητής και εντοπισμός κακόβουλων κλήσεων.

 

Στο πρόγραμμα κινητής τηλεφωνίας της Cyta μπορούν να συμμετέχουν και συνδρομητές άλλων εταιρειών μέσω της διαδικασίας φορητότητας, διατηρώντας φυσικά τον ίδιο τηλεφωνικό αριθμό.

 

Link.png Site: Cyta Κινητή FAQ

Link.png Site: Cyta

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την είσοδο της στην κινητή τηλεφωνία εγκαινιάζει σήμερα η Cyta, με ειδική προσφορά για τους πρώτους 4.000 συνδρομητές που είναι ήδη πελάτες της μέσω προγράμματος σταθερής τηλεφωνίας.Όπως διαβάζουμε στην επίσημη ιστοσελίδα, το πρόγραμμα κινητής τηλεφωνίας της Cyta περιλαμβάνει 1000 λεπτά ομιλίας προς όλους, 1000 SMS καθώς και 1GB Internet, με μηνιαίο κόστος 25€ (δεν περιλαμβάνεται o φόρος κινητής τηλεφωνίας). Η προσφορά ισχύει μόνο για τον Αύγουστο ή μέχρι εξαντλήσεως των 4.000 διαθέσιμων πακέτων.

 

Στους όρους της προσφοράς αναφέρεται ότι η τιμή αυτή θα ισχύει για πάντα όσο διατηρείται ο συνδυασμός σταθερής - κινητής τηλεφωνίας ενώ σε περίπτωση ακύρωσης, το μηνιαίο πάγιο της κινητής τηλεφωνίας διαμορφώνεται στα 60€.

 

Για την ώρα η υπηρεσία περιαγωγής δεν είναι διαθέσιμη κάτι που θα γίνει πολύ σύντομα όπως αναφέρει η εταιρεία ενώ στις υπόλοιπες υπηρεσίες διατίθεται προσωπικός αυτόματος τηλεφωνητής και εντοπισμός κακόβουλων κλήσεων.

 

Στο πρόγραμμα κινητής τηλεφωνίας της Cyta μπορούν να συμμετέχουν και συνδρομητές άλλων εταιρειών μέσω της διαδικασίας φορητότητας, διατηρώντας φυσικά τον ίδιο τηλεφωνικό αριθμό.

 

Link.png Site: Cyta Κινητή FAQ

Link.png Site: Cyta

Σαν να λέμε από προωθητικές ενέργειες και την Wind? Πολύ δελεαστικό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι την πάτησα με την Wind όταν έφυγα από την Vodafone, για 7€ το μήνα. Δελεαστικό το πακέτο One (όλα σε ένα) με 33€ το μήνα,  αλλά το internet που είχα στη Vodafone καμία σχέση με αυτό της Wind.Πολύ πιο γρήγορο και χωρίς διακοπές .

Το πακέτο της Cyta πολύ καλό αλλά τι γίνεται με τις ταχύτητες και το σήμα ; Διότι αυτά αγοράζεις.

Εγώ πάντως όσο μεγαλώνω μαθαίνω από τα λάθη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι την πάτησα με την Wind όταν έφυγα από την Vodafone, για 7€ το μήνα. Δελεαστικό το πακέτο One (όλα σε ένα) με 33€ το μήνα,  αλλά το internet που είχα στη Vodafone καμία σχέση με αυτό της Wind.Πολύ πιο γρήγορο και χωρίς διακοπές .

Το πακέτο της Cyta πολύ καλό αλλά τι γίνεται με τις ταχύτητες και το σήμα ; Διότι αυτά αγοράζεις.

Εγώ πάντως όσο μεγαλώνω μαθαίνω από τα λάθη μου.

Εγώ πάλι γιατί υποφέρω με το εταιρικό της Vodafone, ενώ με το προσωπικό Wind έχω πολύ καλύτερο σήμα και data; Ίσως παίζει ρόλο και η περιοχή, δεν ξέρω, όμως όλο και περισσότεροι άνθρωποι στον κύκλο μου αφήνουν τη Voda για χάρη της Wind και είναι όλοι, μα όλοι ικανοποιημένοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα περιμένω να δώ πόσο θα κοστίζει το αντιστοιχο πακετο στους μη συνδρομητές σταθερής, με τι πακέτα θα εμπολουτιστεί, και τέλος αν θα υπάρξει καρτοκινητη

 

Πάντως δεν ειναι κακό το νέο, μεχρι αποδείξεως του αντίθετου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ε ναι, προφανώς παίζει ρόλο η περιοχή...

 

γιατί αν πέφτει γκρίνια από τους κατοίκους για τις κεραίες λογικό είναι να μην έχεις καλό σήμα όταν αυτές δεν υπάρχουν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...