Προς το περιεχόμενο

[WristBand] Xiaomi MiBand @tinydeal 18.39$


panagiotisr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 279
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κ δεν μου λες, το έχεις στο πρόχειρο κ το κάνεις copy-paste ή το γράφεις κάθε φορά από την αρχή? Το review γράφει ότι δεν υποστηρίζει άλλη εφαρμογή, αλλά επίσης γράφει ότι πωλείται μόνο στην Κίνα οπότε... μάντεψε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια..

 

 

Ολα τα functions δουλευουν για τα ANDROID εκτως του UNLOCK που πρεπει να γινει sync με το MI και λογικα κανενα κινητό που δεν ειναι MI δεν εχει το app.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ δεν μου λες, το έχεις στο πρόχειρο κ το κάνεις copy-paste ή το γράφεις κάθε φορά από την αρχή? Το review γράφει ότι δεν υποστηρίζει άλλη εφαρμογή, αλλά επίσης γράφει ότι πωλείται μόνο στην Κίνα οπότε... μάντεψε!

Ό,τι να 'ναι. Και εσύ από που θα το παραγγείλεις δηλαδή? Από ελληνικό μαγαζί και δεν το πήρα χαμπάρι? Απλά πέταξες εκεί μια αρλούμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@kostass__ Σύμφωνα με αυτό το site δουλεύει κανονικά κ με 4.3, οπότε είσαι ΟΚ με το S3

http://www.fonearena.com/blog/118121/xiaomi-mi-band-review.html

 

Ρε παιδια.. ΠΑΙΖΕΙ αυτο λεμε.. μονο το Unlock δεν δουλευει αλλου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω thunder!

newtech απλα το ποστ στην αρχη λεει απο 4.4 και πανω. Γενικα και οχι για το unlock το οποιο δουλεύει μονο με το mi έτσι λι αλλιως.

γιαυτο ρωτησα.

Έτσι οπως ειναι το ποστ (χωρις να υπονοω τίποτα ισα ισα ετσι λεει το λινκ) καταλαβα πως ολα τα κινητά κατω απο 4.4 δεν μπορουν να δουλεψουν με αυτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίζει και στο merimobiles στα 22$ από europe warehouse...δε ξέρω τι διαφορές  έχει στο χρόνο παράδοσης, απλά το είδα τυχαία τώρα...

 

με το 777 παίρνεις και μια τεράστια έπτωση του 2% (0.44$ :-D )...

περισσότερο μήπως βαριέται κάποιος να περιμένει και έρθει πιο γρήγορα από eu warehouse ή έχει ήδη λογαρισμό εκεί και δε θέλει να κάνει αλλού..

 

τώρα κάτι -5$ με likes, follow, mail lists κτλ στο meri δεν ξέρω αν ισχύουν γενικά..όποιος θέλει το ψάχνει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ειναι αυτη φιλε snik? δερματινο λουρι?

 

Ναι σε διαφορες promo φωτογραφιες βλεπω και αυτην την εικονα που ειναι επισημη απο την xiaomi απλα δεν βλεπω πουθενα αυτην την εκδοση. Ισως βεβαια δεν εχει βγει ακομα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πάνω που έλεγα να το αγοράσω με διπλή τιμή απο το reportspam.

To tinydeal ειναι αξιόπιστο; Ειναι απο τα λιγα καταστήματα των φίλων μας που δεν έχω δοκιμάσει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...