Προς το περιεχόμενο

[WristBand] Xiaomi MiBand @tinydeal 18.39$


panagiotisr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προχθές που μίλησα στο chat μαζί τους μου είπαν οτι θα στείλουν μαιλ όταν αποσταλλεί.

Προς το παρόν με έχουν χρεώσει και μένα (μέσω paypal), και περιμένω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 279
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το tracking θέλει 2-3 μέρες να εμφανιστεί.

Προφανώς έχουν συσκευασίες ή έτοιμα tracking numbers τα οποία μπαίνουν στα πακέτα, και μέσα σε 2-3 μέρες τα καταχωρούν από το ταχυδρομείο.

 

Εμένα μου έστειλαν e-mail σήμερα και μου είπαν ότι λόγω των υπεράριθμων παραγγελιών ενδεχομένως να καθυστερήσει 1-3 μέρες.

Στη περίπτωση που δε θέλω να το περιμένω να κάνω ακύρωση και να μου επιστρέψουν τα χρήματα.

 

Δεν έχω λόγο να το κάνω βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες προσοχη μετα απο 14 μερες που υποτιθεται μου δωσανε κωδικο αποστολης τπτ δεν φαινεται ,σε επικοινωνια μου μου κανουν τις παπιες οτι πρεπει να περιμενω μερικες μερες ακομα για να εμφανιστει ο κωδικος,  κλπ ομορφα ,μου ριξανε ετσι και προς το τελος αν δεν εμφανιστει σε κανα μηνα επικοινωνα μαζι μας να το κοιταξουμε ,τους ειπα paypal claim αλλα αυτοι επιμενουν οτι σταληκε και οτι απλα δεν φαινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετα το χθεσινο σημερα ως εκ θαυματος ο κωδικος αποστολης λειτουργει απο οτι φαινεται οι κινεζοι δεν το ειχαν στειλει και ουτε θα το στελαν λογαριαζανε να μου φανε τα λεφτα ,ελπιζω να μην παραλαβω αερα γιατι μετα απο 14 μερες που ταχα το στειλαν ακομα τωρα προετοιμαζονται για αποστολη

Status Description
 11-12-2014  Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...