Προς το περιεχόμενο

[WristBand] Xiaomi MiBand @tinydeal 18.39$


panagiotisr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 279
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειχα ριξει και εγω μια παραγγελια στις 27 Νοεμβριου και ακομα περιμενω


Ξέρουμε αν παίζει σε iPhone 5 ή iPad mini retina;

 

Αμα πατησεις στο πρωτο ποστ στο λινκ της προσφορας εχει κατω κατω στη σελιδα ΝΕΑ εφαρμογη για IOS (σκαναρεις και το link με το barcode).

 

Επισης παρατηρησα οτι εχει πεσει η τιμη απο το νοεβμρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζει κανενα κουπονι να το παρουμε φτηνα με NLpost?

με nlpost ερχεται ετσι κι αλλιως στο φρεε.

τωρα για αλλο κουπονι γενικα δεν ξερω να υπαρχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να αναφερω οτι με android 5 και την τροποποιημενη εφαρμογη δουλευει τελεια και το unlock (lg g3).

 

Που βρίσκουμε την τροποποιημένη εφαρμογή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν το βραχιολάκι είναι ωραίο. 4η μέρα σήμερα με έχει βάλει να περπατάω για να πιάσω το στόχο μου σε βήματα! Καλό μας έκανε δηλαδή!

Σε συνδιασμό και με το xiaomi mi4 το έχω βάλει να ειδοποιεί για κλήσεις μηνύματα viber κτλ κτλ

Αγγλική εφαρμογή εδώ http://en.miui.com/thread-53761-1-1.html

Ελληνική στο https://xiaomi-miui.gr/που κάνουν καταπληκτική δουλειά τα παιδιά.

NdCdZ5i.jpgyWjtoOT.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε fagib2002, μου ήρθε από την Παρασκευή αλλά σήμερα έκατσα ν'ασχοληθώ. Δεν έχω xiaomi κινητό αλλά το Nexus 4. Θα δοκιμάσω την αγγλική "πειραγμένη" έκδοση που ποσταρες και σ'ευχαριστώ! Μέχρι στιγμής μου δουλεύει φυσικά το καθαρό κομμάτι της γυμναστικής και με μεγάλη ακρίβεια θα μπορούσα να πω. και η δόνηση για το ξυπνητήρι και για τις εισερχόμενες κλήσεις.Θα βγάλω την κινέζικη έκδοση και θα δοκιμάσω την άλλη γιατί θα ήθελα πολύ τις δονήσεις για fb,viber κτλ

Πέρα από αυτά, έχει πολύ καλή αισθηση στο χέρι το λουράκι, πολύ μαλακό κτλ, κομψό είναι (ίσως κάτι πιο ουδέτερο από το ασημί υπόθετο στη μέση να ήταν καλύτερο), για μπαταρία προφανώς πρέπει να περιμένω,σήμερα το φόρτισα. Στη συσκευασία έχει το φορτιστή και ένα ψιλοάχρηστο φυλλάδιο/manual στα κινέζικα. Πάρα πολύ προσεγμένη η συσκευασία.

Θα επανέλθω για την αγγλική έκδοση

 

261m44j.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει σε όποια συσκευή έχει android 4.4 και πάνω.

Απλα σε miui περιβάλλον ξεκλειδώνει και το κινητό όταν πλησιάζει το band.

Για τις ειδοποιήσεις λέει πως να τις βάλεις στο 2ο post ( http://en.miui.com/thread-53761-1-1.html) How to use notification version.


Φίλε fagib2002, μου ήρθε από την Παρασκευή αλλά σήμερα έκατσα ν'ασχοληθώ. Δεν έχω xiaomi κινητό αλλά το Nexus 4. Θα δοκιμάσω την αγγλική "πειραγμένη" έκδοση που ποσταρες και σ'ευχαριστώ! Μέχρι στιγμής μου δουλεύει φυσικά το καθαρό κομμάτι της γυμναστικής και με μεγάλη ακρίβεια θα μπορούσα να πω. και η δόνηση για το ξυπνητήρι και για τις εισερχόμενες κλήσεις.Θα βγάλω την κινέζικη έκδοση και θα δοκιμάσω την άλλη γιατί θα ήθελα πολύ τις δονήσεις για fb,viber κτλ

Πέρα από αυτά, έχει πολύ καλή αισθηση στο χέρι το λουράκι, πολύ μαλακό κτλ, κομψό είναι (ίσως κάτι πιο ουδέτερο από το ασημί υπόθετο στη μέση να ήταν καλύτερο), για μπαταρία προφανώς πρέπει να περιμένω,σήμερα το φόρτισα. Στη συσκευασία έχει το φορτιστή και ένα ψιλοάχρηστο φυλλάδιο/manual στα κινέζικα. Πάρα πολύ προσεγμένη η συσκευασία.

Θα επανέλθω για την αγγλική έκδοση

 

Για τη μπαταρία είμαι 4η μέρα χρήσης και είναι στο 98%, οπότε υπολόγισε!

Για τα λεφτά του είμαι πάρα πολυ ικανοποιημένος, γενικά σε ότι xiaomi εχω πάρει ( MI4 , HONGMI 1S, PISTONS, MIBAND ) πλεον την εμπιστεύομαι με κλειστά μάτια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια ακριβως ειναι η τροποποιημενη εφαρμοφη;

 

Το κινητο ξεκλειδωνει κανονικα με ολες τις συσκευες με android 5 και την τροποιημενη εφαρμογη ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο link που έδωσα παραπάνω είναι

Όλα καλά με την αγγλική έκδοση,ένα ευχαριστώ και πάλι για το λινκ. Δουλεύουν όλες οι ειδοποιήσεις κανονικά και μου έρχεται δόνηση σε αυτές που έχω επιλέξει, με 4-5 δευτερόλεπτα καθυστέρηση. Δεν έχω καταφέρει να το κάνω να δουλέψει το ξεκλείδωμα, δεν το βρίσκω καν στις ρυθμίσεις κάπου αλλά θα το ψάξω. Για τα υπόλοιπα θα δούμε με τον καιρό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με nlpost ερχεται ετσι κι αλλιως στο φρεε.

τωρα για αλλο κουπονι γενικα δεν ξερω να υπαρχει

 

Δωσε λινκ και παρε μας τα μυαλα! B)

 

Εννοεις δηλαδη απο το tinydeal οτι το free ερχετε με NLpost? Γιατι βλεπω οτι το χρωνει περι τα 1.8 ευρα...!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...