Προς το περιεχόμενο

[WristBand] Xiaomi MiBand @tinydeal 18.39$


panagiotisr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 279
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια στην 4.2.2  παιζει αυτο;

με σονυ ζ1 εχει δοκιμασει κανενας,τουλαχιστον να το παρω για την κοπελια που λιωνει στο περπατημα.

12 χιλ την ημερα κανει με αυτο την βλεπω να κανει καμια 20αρια :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πας στο "My devices" > "screen unlock "

 

Είχα διαβάσει και αλλού ότι δεν την έχει την λειτουργία διαθέσιμη σε μερικά άλλα κινητά. Ίσως να είναι μόνο στα Xiaomi, πάντως Nexus 4 δεν υπάρχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωσε λινκ και παρε μας τα μυαλα! B)

 

Εννοεις δηλαδη απο το tinydeal οτι το free ερχετε με NLpost? Γιατι βλεπω οτι το χρωνει περι τα 1.8 ευρα...!!!!

χαχα αυτο εννοω, δηλαδη αυτο εγινε με εμενα και απο οτι βλεπω ολοι ετσι παραλαμβανουν.

δεν πιστευω κανεις να εδωσε το 2ευρω παραπανω.

φρεε και tracking number σε λιγες μερες. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα αυτο εννοω, δηλαδη αυτο εγινε με εμενα και απο οτι βλεπω ολοι ετσι παραλαμβανουν.

δεν πιστευω κανεις να εδωσε το 2ευρω παραπανω.

φρεε και tracking number σε λιγες μερες. :-D

Εγώ πάντως είχα δώσει 0.28€ παραπάνω για POSTNL, ξοδεύτηκα πάλι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ (κλασικά το ελληνικό ταχυδρομείο είχε το δέμα για 6 ημέρες χωρίς λόγο,πέραν αυτού ήρθε γρήγορα από Ολλανδία) Κατέβασα το app με τις ειδοποιήσεις , όλα δουλέυουν καλά (εκτος απο το ξεκλειδωμα δεν υπαρχει ως επιλογη) πολυ ωραίο , ελαφρύ .Τώρα για ακρίβεια δεν ξερω θα πρεπει να κάνω δοκιμές κτλ. Δεν ξέρω πως θα πουλήσουν οι άλλοι το fitbit πλεον 100 ευρώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E κάνε εγγραφή τσάμπα είναι :P

 

κανενα Link υπαρχει να κατεβασουμε την τροποποιημενη εφαρμογη;

Το παραπανω Link θελει να κανεις εγγραφη για να κατεβασεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παρείγγειλα το δωρεαν και παρολαυτα ηρθε από Ολλανδία. Θέλει εγγραφή η εφαρμογή , και είναι και λίγο περίεργη η εγγραφή ζητάει τηλέφωνο και σου στέλνει μύνημα , αλλά οκ.

 

Υ.Γ. Μετά την εγγραφή πρέπει να κάνεις comment για να κατεβάσεις το αρχείο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει βάλει κανείς την εφαρμογή του play store να μας πει αν έχει αγγλικά; 

Υποψιάζομαι ότι με το τροποποιημενη εννοείται μετεφρασμενη την εφαρμογή από το forum της miui. 

Επίσης σε ποιο στάδιο απαιτείται η εγγραφή στην xiaomi?  Έχει κανείς απευθείας λινκ για εγγραφή; 

 

Υπόψιν ότι ακόμα το περιμένω να έρθει κ προσπαθώ να καταλάβω τι παίζει. 

Στα reviews στο YouTube βλέπω κάτι τύπους να το χρησιμοποιούν με την εφαρμογή στα αγγλικά. 

 

Τέλος ήθελα να μάθω αν τον συγχρονισμο με Bluetooth τον κάνετε πάντα με το κινητό πάνω σας η κ εκτός συζευξης. 

 

Ευχαριστω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εφαρμογή του play store (αυτή έχω) έχει κανονικά αγγλικά. Χθες το φόρεσα. Πολύ καλή αίσθηση στο χέρι κ καλός υπολογισμός γενικά ( κ στον υπνο) εκτός όταν οδηγώ που μου λέει ότι γυμνάζομαι :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εφαρμογή του play store (αυτή έχω) έχει κανονικά αγγλικά. Χθες το φόρεσα. Πολύ καλή αίσθηση στο χέρι κ καλός υπολογισμός γενικά ( κ στον υπνο) εκτός όταν οδηγώ που μου λέει ότι γυμνάζομαι :-D

Γιατί η οδήγηση δε θεωρείται σπορ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...