Προς το περιεχόμενο

Διαφημισεις για να χαζευει μπομπιρας


Orpheas1992

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω αποστολη να γραψω dvd με διαφημισεις για το βαφτιστηρι στο χωριο επειδη καθεται ησυχος και τις χαζευει οταν παιζουν :-(  (το αν ειναι σωστος τροπος απασχολησης του παιδιου ας το αγνοησουμε στο συγκεκριμενο θεμα). 

Ξερει κανεις που μπορω να βρω αρχεια με πολλες διαφημισεις να παιζουν συνεχομενα (οπως στα διαλειμματα στην τηλεοραση) για να τα κατεβασω και να τα γραψω? Εχει χρησιμοποιησει κανεις κατι παρομοιο για μωρα? (19 μηνων ειναι ο μπεμπης νομιζω). 

Υπαρχει η λυση του youtube βεβαια αλλα ειναι πιο κουραστικη η διαδικασια να ψαχνω και να βρισκω μεμονομενες διαφημισεις, θα ηθελα κατι πιο γρηγορο γιατι βαριεμαι  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλει να παρακολουθεί τηλεόραση ο μπόμπιρας, γιατί δεν του γράφεις κανα παιδικό; Αν είναι και εκπαιδευτικό τότε ακόμη καλύτερα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχαχαχαχαχαχα με γύρισες χρόοοοοονια πίσω. Μου το είχαν κάνει και οι δικοί μου όταν ήμουν πιτσιρίκι. Δεν έβλεπα τηλεόραση παρα μόνο διαφημίσεις που μιλάμε χάζευα σαν χαζό. Έ είχαν γράψει μερικές σε μια κασέτα και άραζα και έβλεπα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω μονο youtube, ειδαλλως μονο απο καμια διαφημιστική κανενα portfolio αλλα δυσκολο να βρεις...

 

βαλτου και καμια διαφημιση με χαρρυ κλυν μεσα να μην ξανακοιμηθουν οι γονεις του απο τη φασαρια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλει να παρακολουθεί τηλεόραση ο μπόμπιρας, γιατί δεν του γράφεις κανα παιδικό; Αν είναι και εκπαιδευτικό τότε ακόμη καλύτερα.

Εχει ηδη εφαρμοστει το συγκεκριμενο μετρο (τραγουδια ζουζουνια) αλλα θελουμε ενισχυσεις...Για εκπαιδευτικο το σκεφτηκα και εγω, βρηκα τους Μικρους Αϊνσταϊν που λενε καποιοι γονεις σε φορουμ οτι αξιζουν αλλα λογω ηλικιας δεν ξερω κατα ποσο θα μπορει να καταλαβαινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει ηδη εφαρμοστει το συγκεκριμενο μετρο (τραγουδια ζουζουνια) αλλα θελουμε ενισχυσεις...Για εκπαιδευτικο το σκεφτηκα και εγω, βρηκα τους Μικρους Αϊνσταϊν που λενε καποιοι γονεις σε φορουμ οτι αξιζουν αλλα λογω ηλικιας δεν ξερω κατα ποσο θα μπορει να καταλαβαινει.

Καμμια παιδικη ταινια οπωες η fantasia που εχει χρωματοτζερτζελε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτο παιζει αν και απο ο,τι καταλαβαινω, το θεμα ειναι μαλλον να υπαρχει συνεχης εναλλαγη διαφορετικων εικονων για να "κολλαει" το μωρο για αυτο και παρακολουθει πιο ευκολα τις διαφημισεις απο ο,τι τα διαφορα προγραμματα.... Θα χωσω και κανα κινουμενο σχεδιο παντως να υπαρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ είδα ότι είπες να αγνοήσουμε το αν είναι σωστός τρόπος κλπ αλλά δεν είναι απλά θέμα σωστού λάθους, είναι τραγικό εκ μέρους των γονέων...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

4 ωρες το πρωι κ αλλες 4 ωρες το απογευμα ειναι ξυπνια τα παιδια και κουραστηκαν;

Το παιδι μιλαει; κοιμαται κανονικα; βαρος νορμαλ; εδω λενε στα αμερικανακια οχι tv σε αυτες τις ηλικιες ...

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γράψτου κάνα παιδικό, όπως happy tree friends :devil:

BTW, αντί να αποχαυνωθεί το καημένο γιατί δεν του παίρνεις πχ τουβλάκια για να παίζει, αυτοκινητάκια, κάνα coloring book, κάνα βιβλίο της ηλικίας του με μεγάλες εικόνες? Είνα κρίμα να κολλάει στην τηλεόραση από τόσο μικρό...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...