Προς το περιεχόμενο

Πολυγαμια στην Ελλάδα


idomeneas7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντάξει ξέρω περίπτωση που η γυναίκα του θελει απελπισμένα τρίο (να φέρει μια φίλη της ή κάποια άσχετη) και ο άνθρωπος είπε όχι.

Δεν ξέρω αν ειναι gay ή συντηρητικός αλλά οταν το άκουσα απο την ίδια του τη γυναίκα, πρέπει να λιποθύμησα για 3".

Απλά δεν μπορούσα να το πιστέψω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα,το γκέι κίνημα ανοίγει τον δρόμο να επιτραπούν επιτέλους σε ολόκληρη την δύση και οι πολυγαμικοί γάμοι!!Πάμε γερά για την επόμενη φάση της κοινωνικής χειραφέτησης όλων των σεξουαλικών μειονοτήτων!Υποστηρίζω με τρέλα πολυγαμία θεσμικά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ένας υποστηρικτής να μας λύσει τις απορίες. Λοιπόν, για περιπτώσεις που συζούν ενήλικες μόνο δεν με αφορά. Από τη στιγμή που κάνουν παιδιά όμως, έχω μεγάλη περιέργεια για το πως είναι η οικογενειακή ζωή. Δηλαδή στα παιδιά τι λένε, έχετε έναν μπαμπά και δύο μαμάδες? 'Η το κάθε παιδί έχει τη μαμά του και η άλλη είναι η "θεία"? Τα άτομα αυτά είναι ελεύθερα να κάνουν και πράγματα με άλλους ή είναι "αποκλειστική" πολυγαμια ανάμεσα σε αυτούς που συζούν? Δεν υπάρχει ζήλια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με ! και αναλογα τον αρτιστ!

 

οταν προσπαθεις να την "πεις" καντο σωστα τουλαχιστον ;)

Επειδή 'hoe low can you go' σε context ας επαναδιατυπωσω.

 

Δεν ξέρω αν παλευονται οι Έλληνες μιας και δεν τους κυκλοφορω.

 

υγ ξέρεις γιατί ο Phoenix κάτι ότι κάνει με τις στάχτες του; επειδή είναι ήδη καμενος.

Υγ 2 τώρα μπορείς να με κατηγορησεις ότι στην είπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ένας υποστηρικτής να μας λύσει τις απορίες. Λοιπόν, για περιπτώσεις που συζούν ενήλικες μόνο δεν με αφορά. Από τη στιγμή που κάνουν παιδιά όμως, έχω μεγάλη περιέργεια για το πως είναι η οικογενειακή ζωή. Δηλαδή στα παιδιά τι λένε, έχετε έναν μπαμπά και δύο μαμάδες? 'Η το κάθε παιδί έχει τη μαμά του και η άλλη είναι η "θεία"? Τα άτομα αυτά είναι ελεύθερα να κάνουν και πράγματα με άλλους ή είναι "αποκλειστική" πολυγαμια ανάμεσα σε αυτούς που συζούν? Δεν υπάρχει ζήλια?

Πες την αλήθεια σε ιντριγκάρει το όλο κόνσεπτ. Ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου δημιουργεί απορίες και έχω περιέργεια να μάθω περισσότερες πληροφορίες. Η άποψή μου πέραν αυτού δεν έχει νόημα γιατί δεν μου πέφτει λόγος να κρίνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...