Προς το περιεχόμενο

Επέτειος!!


GiwtaCh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ok προφανώς κανείς σας δεν έχει σχέση, τουλάχιστον από αυτούς που γράφουν παιδιάστικες μαλακίες... Όντως είδα ένα post αλλού για δώρα και σχέσεις εδώ, αλλά δεν είδα καμία απάντηση όπως αυτές που δίνετε. Μεγαλώστε πρώτα και μετά κάντε και anal, πάρτε και πίπες, δώστε και κώλο. Αν δεν τα κάνετε πρώτα όλα αυτά στις σχέσεις σας μην πάρετε πρώτα δωράκια για να τις πηδήξετε. Ευχαριστώ όσους απαντήσαν πραγματικά για να βοηθήσουν! Οι υπόλοιποι, μάθετε να μιλάτε. Ή μάλλον προσέξτε πως μιλάτε, δεν με ξέρετε, αλλά και να με ξέρατε ποιος σας δίνει το δικαίωμα να μου μιλάτε έτσι? Έτσι μιλάτε και στην μάνα σας? ή στην αδερφή σας? δεν λέω για τις κοπέλες/γυναίκες σας γιατί προφανώς αν έχετε, δεν τις σέβεστε. Καλή σας μέρα και ευχαριστώ για τις σοβαρές απαντήσεις.

Πες μας όμως βρε μερικά πράγματα για αυτόν δόμου κλπ για να σου πουμε ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό για το θεματικό ξενοδοχείο το έχω σκεφτεί, ευχαριστώ πολύ! :). Όλοι εσείς οι έξυπνοι πήρατε και σχολιασατε ότι εγραψα, αλλά δεν απαντήσατε στην ερώτηση μου. Έτσι μιλάτε στην μάνα σας, αδερφη σας, κοπέλα σας? Για σκεφτείτε πριν μιλήσετε. Μπορεί να ειμαι σχεδόν 5 χρόνια με τον φίλο μου και να "γιορτάζουμε" σχεδόν κάθε μήνα που είμαστε μαζί, αλλά αυτό το κάνουμε γιατί πραγματικα εκτιμάμε και αγαπάμε ο ένας τον άλλο που θέλουμε με την 1η ευκαιρία να το δείχνουμε. Οταν και άμα το έχετε και εσείς ποτέ αυτό, θα καταλάβετε. μην γράψετε άλλες ιδέες, έχω καταλήξει και ναι καλύτερα κλειδώστε το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην είσαι τόσο νευρική. Στο insomnia γράφεις θα το φας το δούλεμα σου και λίγο. Δοκίμασε να μην το γιορτάσετε για να δεις αν θα του αρέσει περισσότερο.

Πέρνα το σαν δική σου ιδέα και θα καταλάβεις.

Καλά να περάσετε και stay calm.

Εδώ άλλους τους κλειδώνουν στο σπίτι (ναι ναι όχι ακριβώς τους κλειδώνουν).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου. Ηρεμη ειμαι, απλά δεν καταλαβαίνω προς τι όλη αυτή η λογοκρισία και η λεκτική επίθεση που γίνεται. Αν δεν σου αρέσει το τοπικ που εγραψα, μην απαντάς σεβασου τον άλλον, δεν λέω για σένα, γενικά μιλάω.. και στην τελική πες ότι δεν ταιριάζει το θέμα μου, για ποιο λογο να υπάρχει ενότητα μπλα μπλα που όλοι γράφουν ότι γουστάρουν, αλλά σε εμένα την λένε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω που μένω είμαστε παραθαλάσσια, οπότε ισως ένα δείπνο στην παραλία..

DimitrisOp Είμαι πραγματικα από τους πιο ηρεμους και χαρούμενους ανθρώπους. Ότι δίνεις όμως παίρνεις σε αυτή τη ζωή :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3.Να σέβονται τους συνομιλητές τους, ιδίως όταν διαφωνούν με τις απόψεις τους, έχοντας υπ’ όψιν τους ότι είναι θεμιτή η κριτική στις ιδέες αλλά όχι στους ανθρώπους που τις εκφέρουν, αποφεύγοντας εκφράσεις που θίγουν σεξουαλικές, πολιτικές, αθλητικές ή άλλες προτιμήσεις του κάθε μέλους.

νομίζω υπάρχει σαν όρος?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok προφανώς κανείς σας δεν έχει σχέση, τουλάχιστον από αυτούς που γράφουν παιδιάστικες μαλακίες... 

 

Nα σου πω εγώ που κ έχω σχέση κ παντρεμένος είμαι (με άλλον άνδρα) κ έχουμε κ παιδί.Πρότεινε του μια ρομαντική βραδιά οι 4 μας στο Λονδίνο.Πρίν το κάνεις όμως επείγον να μου στείλεις φωτο του (δική σου φώτο όχι τόσο επείγον-αν μπορείς κιόλας να λείπεις ακόμα καλύτερα).

 

Τραστ μι θα σε ευχαριστεί αιωνίως για το δώρο που θα του κάνεις.Ξέρουμε τι λέμε.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ παρα πολύ για την πρόταση σου, και πραγματικά σε θαυμάζω που είσαι με κάποιον του ίδιου φύλου! Είμαι υπέρ.. Αλλά δεν θα ήθελα να έρθω εγώ ή ο φίλος μου σε δύσκολη θεση.. Να σαι καλα όμως :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναί όντως, αυτός είναι και ο λόγος για τον οποίο πλέον δεν αφήνω κανένα να με παίζει :) ήμουν πολύ καλή και αφελής με όλους. Αν κάποιος όντως ενδιαφέρεται να απαντήσει σοβαρά, ορίστε: είναι 24, προγραμματιστής σε εταιρία και του αρέσει η μουσική, οι ρακέτες και να φτιάχνει εφαρμογές και συστηματα. Σας κάλυψα?

και dimitrisOp έχω περάσει πολλα στη ζωή μου όσο περιεργο και να σου φαίνετε, δεν θα ανεχτώ από κανένα να με προσβάλλει, γιατί αυτά που ειπωνονται εδω, με προσβάλουν. Αν ζουσες και εσύ το 5% από αυτά που έχω ζήσει εγώ 21 χρόνια και μετά πες μου αν πρέπει να τα ανεχτώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και που ξερεις τι εχει ζησει εκεινος.Το τι εχεις ζησει και τι οχι δεν εχει καμια σχεση με την ανοχη στην αγενεια απλα στο υπενθυμιζω καλα κανεις και δεν δεχεσε να σε προσβαλουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...