Προς το περιεχόμενο

Επέτειος!!


GiwtaCh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα μας παρουν τα δακρυα lol

 

επι του θεματος, εγω θα προτεινα τα εξης:

 

-να του γνωρισεις μια *ομορφη* γυναικα για σχεση

-να του δωσεις λεφτα για να τα φαει με μια *ομορφη* γυναικα

-να αγορασεις μονοπετρο και να τον ζητησεις για γαμο

-να τον αφησεις στην ησυχια του και να μη του τα ζαλιζεις καθε 6 μηνες

 

επισης καποιος να μας κανει τη χαρη να κλειδωσει το τρολλοτοπικ για τα επομενα 4μισι χρονια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 117
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου. Ηρεμη ειμαι, απλά δεν καταλαβαίνω προς τι όλη αυτή η λογοκρισία και η λεκτική επίθεση που γίνεται. μην απαντάς σεβασου τον άλλον, δεν λέω για σένα, γενικά μιλάω.. και στην τελική πες ότι δεν ταιριάζει το θέμα μου, για ποιο λογο να υπάρχει ενότητα μπλα μπλα που όλοι γράφουν ότι γουστάρουν, αλλά σε εμένα την λένε?

Σωστα τα λες.. Ο κοσμος εχει χαλασει.. και αυτο οφειλεται στην διαπαιδαγωγηση,φθονο,κομπλεξ,βιωματα,απραγια-μαλακινση. Ετσι ακριβως οπως το λες ¨μην απαντάς σεβασου τον άλλον¨ αλλα δεν γινεται οταν κουβαλας εστω και 1 απο αυτα που εγραψα..!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ χρόνο στο fb περνάς, τα μπέρδεψες προφανώς. Φίλες προφανώς έχεις, ζήτα από εκεί ιδέες. Δε μπορώ να καταλάβω, ωραία μπαίνεις στο Insomnia (τεχνολογικό site) στο -οτι να' ναι section- και νααααα, ιδέες για επέτειο (του κάθε μήνα). Αν δεν σου κάνουμε εμείς, η παιδεία μας (μας ξέρεις κι από χτες) και οι χιουμοριστικές μας απαντήσεις, ξέρεις την έξοδο. Βαρέθηκα με τα κοριτσάκια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς ενημέρωση σου, στο facebook μπαίνω μια άντε δυο φορές την εβδομάδα! Χρησιμοποιώ Gmail και LinkedIn έχω και δουλειές :) Γίνε εσύ άντρας πρώτα και μετά να βαρεθείς τα συνομιλικα σου κοριτσάκια :)

VonLoutsos δεν κανονίζουμε από πριν αν θα γιορτάσουμε βασικα, απλά αν έχουμε χρόνο ή παίρνουμε κάτι ο ένας στον άλλο ή οργανώνουμε κάτι. Οπότε άμα του πω ότι δεν θα κάνουμε τίποτα θα.ειναι επειδή δεν προλαβαίνουμε! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλυτερα απο γυναικα, it's the best

 

αυτό δε θεωρείται gay ?  

γιατι αν κατάλαβα καλά το κενό ειναι η τρυπίδα του 

 

explain.png

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό δε θεωρείται gay ?  

γιατι αν κατάλαβα καλά το κενό ειναι η τρυπίδα του 

 

explain.png

 

 

''θεωρήται γκέι''

 

Λολ.Χαρήτε τα σώματα σας κ αφήστε τις θεωρήσεις φάση 50's να πούμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νταξ, αφου το κοριτσι εχει και linkedin και δουλειες, σηκωνω τα χερια ψηλα, τετοιο κυρος, respect απλα! :-D :-D :rolleyes:

 

Linkedin έχει κι η κουτσή Μαρία. Τύπος γυναίκας slowpoke

 

τι μ@λακιες διαβαζουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...