Προς το περιεχόμενο

Επέτειος!!


GiwtaCh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους!!

Θα ήθελα πραγματικά την βοήθειά σας για να κάνω έκπληξη στον φίλο μου γιατί την Πέμπτη κλείνουμε 4,5 χρόνια σχέσης! Ξέρω μα τι 4,5 λέει..!! κάντε επέτειο στα 5..!! Αλλά ευτυχώς ή δυστυχώς εμείς γιορτάζουμε σαν τα 15χρονα σχεδόν κάθε μήνα μου ολοκληρώνουμε μαζί, και χαιρόμαστε που το κάνουμε αυτό ακόμα..!

Πες του πως αποφασισες να σταματησεις να γιορταζεις σαν 15χρονο...

 

Πιστευω πως θα του αρεσει περισσοτερο ακομα και απο ...κωλο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Παρτουζιάρα Φίλη
  • Παντόφλες και Δονητή
  • Τρυφερό Διήμερο
  • Κάτι Χρήσιμο
  • Κάποιο Χόμπι
  • ΝτώσειΚώλο

 

Το insomnia είναι σταθερό στις αξίες μας.

 

ΝαΝτώσειΚώλο Μαζί ΜεΚώλοΠαρτουζιάρας Φίλης υπό την επήρεια ναρκωτικών ουσιών σε παραλία νησιού που πήγατε για διήμερο (Μην ξεχάσεις να φέρεις τις παντόφλες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας χρησιμοποιούσε το search, να δει πως είμαστε σταθεροί στις απόψεις μας. Κώλος/Παντόφλες/Δονητές/(που και τα 3 ειναι) Κάτι Χρήσιμο/Ρομαντικό Ταξιδάκι (για να χρησιμοποιηθούν όλα τα προηγούμενα σε παρτούζα)...

 

Νεούδι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πιστευει ανθρωπος εδω μεσα αλλα και γενικα, και ακομα περισσοτερο η κοπελα που ανοιξε το θεμα..

 

οτι δεν ειναι/θεωρειται η εκπληρωση στον συντροφο μιας σεξουαλικης φαντασιωσης, ενα απο τα πιο ωριμα, ωραια και απο συναισθηματικης πλευρας και απολαυσης δωρα. τοτε τον εχει πειραξει ο πουριτανισμος τον εγκεφαλο..  ή απλα μιλαμε για κανονικη σχεση 15χρονων

 

και θιχτηκε η αλλη γιατι αυτα ειναι πραματα του διαβολου, ανωριμοτητες. Λες και ειναι της εκκλησιας και περιμενει πρωτα τον γαμο... 

 

και αφου λοιπον κανετε σαν 15χρονα με τα δωρα, πανε σε ενα πανηγυρι σε κανα χωριο και παρτου ενα αεροβολο ή ενα λειζερ...  και το πασχα που το κοντερ θα γραφει 5 χρονια παρτου λαμπαδα με δωρο...

 

"να φανταστω του αγιου βαλεντικου μονο με σοκολοτακια και μαργαριτες την βγαζετατε? ή τοτε μονο αυτα επιτρεπονται?"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μαλακισμένα πρωί πρωί, έχω πνιχτεί δυο φορές με τον καφέ, κλαίω στην κυριολεξία και έχω σηκώσει όλη τη γειτονιά στο πόδι με το γέλιο!

 

Κλειτορίς του ανδρός, δώσε κώλο, κινητό μέσα για φωτό, ποιος έχει δει orange is the new black που ψάχναν τα μου..ά τους να βρουν την δεύτερη τρύπα της ουρήθρας, αχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πιστευει ανθρωπος εδω μεσα αλλα και γενικα, και ακομα περισσοτερο η κοπελα που ανοιξε το θεμα..

 

οτι δεν ειναι/θεωρειται η εκπληρωση στον συντροφο μιας σεξουαλικης φαντασιωσης, ενα απο τα πιο ωριμα, ωραια και απο συναισθηματικης πλευρας και απολαυσης δωρα. τοτε τον εχει πειραξει ο πουριτανισμος τον εγκεφαλο.. ή απλα μιλαμε για κανονικη σχεση 15χρονων

 

και θιχτηκε η αλλη γιατι αυτα ειναι πραματα του διαβολου, ανωριμοτητες. Λες και ειναι της εκκλησιας και περιμενει πρωτα τον γαμο...

 

και αφου λοιπον κανετε σαν 15χρονα με τα δωρα, πανε σε ενα πανηγυρι σε κανα χωριο και παρτου ενα αεροβολο ή ενα λειζερ... και το πασχα που το κοντερ θα γραφει 5 χρονια παρτου λαμπαδα με δωρο...

 

"να φανταστω του αγιου βαλεντικου μονο με σοκολοτακια και μαργαριτες την βγαζετατε? ή τοτε μονο αυτα επιτρεπονται?"

Το Γιωτάκι είναι σοβαρό κορίτσι, επιχειρηματίας. Έχει Gmail & LinkedIn.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Γιωτάκι είναι σοβαρό κορίτσι, επιχειρηματίας. Έχει Gmail & LinkedIn.

Εγώ δεν έχω Linkedin αλλά έχω gmail από τότε που βγήκε και μπορούσες να κάνεις λογαριασμό μόνο με προσκλήσεις. To 2004 ήταν νομίζω, πριν 11 χρόνια, οπότε μόνο από αυτό μαζεύω πολλά μόρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...