Προς το περιεχόμενο

Επέτειος!!


GiwtaCh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

νταξ, αφου το κοριτσι εχει και linkedin και δουλειες, σηκωνω τα χερια ψηλα, τετοιο κυρος, respect απλα! :-D :-D :rolleyes:

 

 

τι μ@λακιες διαβαζουμε...

Linkedin έχει κι η κουτσή Μαρία. Τύπος γυναίκας slowpoke

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω καταφέρει στην ηλικία που ειμαι παρα πολλά, αν δεν με πιστεύεις ξανακοιτα λίγο τι εχεις κάνει εσύ στη ζωή σου και βρες τον λογο για τον οποίο μου μιλάς έτσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GiwtaCh πρέπει να έτρωγες πολύ δούλεμα στο σχολείο. Κοίτα, κάνεις το μεγαλύτερο λάθος, που όταν σου λέει ο άλλος μαλακίες, τσαντίζεσαι και το πας στο σοβαρό. Έτσι απλα δίνει τροφή για να συνεχιστεί...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θές μπες στο δικό σου να τα πεις, εδω που είσαι ουσιαστικά ανώνυμος μια χαρά τα λες. Έτσι κάνετε όλοι, εδω βάζετε προσωπείο και ρίχνετε, άμα θές μιλά και εκτός τοπικ έτσι.. Τολμάς?

το δούλεμα δεν καλύπτει ούτε το 1% από αυτά που ανεχομουν στα σχολικά μου χρόνια, όχι για τον τρόπο που μιλάω αλλά για το ότι ήμουν περήφανος άνθρωπος και δεν γούσταρα να κρίνω κανενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω καταφέρει στην ηλικία που ειμαι παρα πολλά, αν δεν με πιστεύεις ξανακοιτα λίγο τι εχεις κάνει εσύ στη ζωή σου και βρες τον λογο για τον οποίο μου μιλάς έτσι

 

εγω ειμαι καπως αποτυχημενος, δεν εχω καταφερει να μπω σε forum για να ζητησω προτασεις για δωρο για την γυναικα μου...

 

ασε που δεν πολυαγαπιομαστε, αποφευγουμε να γιορτασουμε επετειους και μονο του Αγ Βαλ κανουμε κατι, για να μην μας κραξει ο περιγυρος...

 

μπορεις να με βοηθησεις;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

''θεωρήται γκέι''

 

Λολ.Χαρήτε τα σώματα σας κ αφήστε τις θεωρήσεις φάση 50's να πούμε.

δηλαδή τι να κάνουμε να βάλουμε δάχτυλο στο γκώλο να χαρούμε? πως θα χαρούμε δηλαδή ? έχει κανένα κουμπι εκει μέσα? 

δεν έχω ψαχτεί 

 

 

1371734736727.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω καταφέρει στην ηλικία που ειμαι παρα πολλά, αν δεν με πιστεύεις ξανακοιτα λίγο τι εχεις κάνει εσύ στη ζωή σου και βρες τον λογο για τον οποίο μου μιλάς έτσι

 

Κοπελα μου ,Δεν νομιζω να νοιαζει καποιον τι εχεις κανει στην ζωη σου και ποια εισαι.Δεν ειναι fb να πηγαινεις για τα Like,χεστηκαμε . Ερχεσαι σε τεχνολογικο φορουμ να σου πουμε τι δωρο θα παρεις ,που κανετε δωρο καθε μηνα],και απλα μερικα παιδια σε τρολαρουν.

 Αν δεν το αντεχεις ,το ιντερνετ δεν ειναι για εσενα[που να  streamaρες που θα σου εβριζαν μανες κτλ],και σταματα να εισαι Δηθεν.Σου ειπα ,χεστηκαμε ,δεν σε ξερουμε,και γενικα μην λες στον αλλον τι θα πει.

Ιντερνετ ειναι οτι θελει θα λεει,για αυτο κανεις σοβαρος ανθρωπος δεν θα επαιρνε αυτα τα ποστ στα σοβαρα[παρα μονο εσυ].

Κοψε το ιντερνετ αφου σε χαλαει και ρωτα καμια φιλη σου.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα κατι δεν παει καλα παιδια, να γραψετε και στο αλλο cosmopolitan-topic που εχουμε!

http://www.insomnia.gr/topic/577522-%CE%B1%CF%80%CE%BF%CF%84%CF%85%CF%87%CE%B7%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%B5%CF%82-%CF%83%CF%87%CE%AD%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μην είχατε θέμα μπλα μπλα, έχω δει κ αλλά θέματα που έχετε νομίζω ότι μια χαρά ρωτάω ότι ρωτάω. Σεβασμός δεν υπαρχει εδώ μέσα? Το ξεφτιλισατε πια. Ας το κλείσει το θέμα επιτέλους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδή τι να κάνουμε να βάλουμε δάχτυλο στο γκώλο να χαρούμε? πως θα χαρούμε δηλαδή ? έχει κανένα κουμπι εκει μέσα? 

δεν έχω ψαχτεί 

 

 

«Ο πρωκτός είναι η κλειτορίς του ανδρός»
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μην είχατε θέμα μπλα μπλα, έχω δει κ αλλά θέματα που έχετε νομίζω ότι μια χαρά ρωτάω ότι ρωτάω. Σεβασμός δεν υπαρχει εδώ μέσα? Το ξεφτιλισατε πια. Ας το κλείσει το θέμα επιτέλους!

 

 

καλυτερα να μην κλειδωσει, μπορουμε να το ξεφτιλισουμε πιοτερο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...