Προς το περιεχόμενο

Τον Δεκέμβριο θα μπορείς να αποκτήσεις το Microsoft Surface Pro με LTE Advanced


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όσοι θέλουν να αποκτήσουν κάποιο μοντέλο της σειράς Surface, καλό θα είναι να γνωρίζουν ότι ανάμεσα στις επιλογές που θα έχουν από τον ερχόμενο Δεκέμβριο είναι και το Surface Pro με LTE Advanced.

Σε μία ανάρτηση στο επίσημο blog της, η Microsoft υπογραμμίζοντας το όραμα της πάνω στην τεχνολογία στους εργασιακούς χώρους, αναφέρει πως με τη κυκλοφορία του Surface Pro με LTE Advanced, η σειρά Surface αποκτάει ακόμα μεγαλύτερες δυνατότητες φορητότητας, όταν μέχρι το 2020 σύμφωνα με έρευνες το μισό εργατικό δυναμικό στις σύγχρονες επιχειρήσεις θα είναι “mobile”.

 

Χάρη στο ενσωματωμένο 4G LTE Cat.9 modem, το Surface Pro είναι το ταχύτερο LTE-enabled laptop στη κλάση του, υποστηρίζοντας 20 μπάντες συχνοτήτων για παγκόσμια συνδεσιμότητα.
Ακόμα δεν έχουν γίνει γνωστές λεπτομέρειες για την αυτονομία της συσκευής, ωστόσο η Microsoft έχει υποσχεθεί 13,5 ώρες λειτουργίας με την συσκευή χωρίς το LTE κατά την αναπαραγωγή βίντεο (δεν είναι ξεκάθαρο πόσο η ύπαρξη του 4G LTE μπορεί να επηρεάσει την αυτονομία).

 

Το νέο Microsoft Surface Pro με LTE Advanced θα κυκλοφορήσει τη 1η Δεκεμβρίου και στη βασική σύνθεση η τιμή του θα είναι $1149.

 

Link.png Site: Engadget


Διαβάστε ολόκληρη την άρθρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΟΞΑ ΤΗ ΜΕΓΑΛΟΧΑΡΗ.

 

just kidding, απλά με 1149 δολλάρια εδώ θα σκάσει με τα διπλάσια, anyways οπότε ας πούμε κανα αστείο να γελάσει το χειλάκι μας.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tablets are dead και το λεω ως κατοχος dell lattitude 11 ,προσπαθω να το δωσω και δεν ενδιαφερει κανενα ή εχω αστειες προσφορες , προφανως ελαχιστοι εμειναν που να τα χρησιμοποιουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tablets are dead και το λεω ως κατοχος dell lattitude 11 ,προσπαθω να το δωσω και δεν ενδιαφερει κανενα ή εχω αστειες προσφορες , προφανως ελαχιστοι εμειναν που να τα χρησιμοποιουν

Τα μόνα που τραβάνε πραγματικά και έχουν και σχετικά καλή μεταπώληση είναι τα iPad. Και τα φθηνά Android τραβάνε αλλά από μεταπώληση άστα να πάνε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον Δεκέμβριο θα μπορείς να αποκτήσεις το Microsoft Surface Pro με LTE Advanced

 

​Δηλαδή θα κερδίσω στο ΠΡΟΠΟ $1149;

 

 

Τι δουλειά αν επιτρέπεται;

 

Τοκιστής σουλατσαδόρος πρέπει να είναι. Αυτοί συνήθως χρειάζονται 4G tablet

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά δεν είναι τόσο σημαντικό Feature , άλλωστε μπορείς να κάνεις Pair με το κινητό. Αυτό που κρύβεται πίσω από την είδηση είναι το γεγονός πως είναι Managed module από τα υπόλοιπα εργαλεία της Microsoft και θα μπορεί να προγραματιστεί για τις συνδέσεις απευθείας από τέτοια εργαλεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το Surface 3 με LTE εδώ και ένα χρόνο και είναι από τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει στην ζωή μου. Τι iPad και κουραφέξαλα. Έχεις και tablet και υπολογιστή που μπορεί να τρέξει οποιοδήποτε χ86 και χ64 πρόγραμμα για Windows υπάρχει σπασμένο. Και συνδεσιμότητα με full συμβατότητα για όλα τα περιφερειακά με drivers windows.

Να μην κοροϊδευόμαστε βέβαια η εμπειρία χρήσης σαν tablet είναι πολύ κατώτερη από αυτήν του iPad ή κάποιου καλού Android tablet αλλά τα παραπάνω μηχανήματα δεν μπορούν ούτε να ονειρευτούν τις δυνατότητες ενός Surface.

Και η τιμή για τους επαγγελματίες όπως εγώ δεν παίζει και πολύ ρόλο. Ο χρόνος που θα κερδίσω από ένα καλό μηχάνημα, ειδικά όπως το Surface 3 όπου έχεις σε ένα μηχάνημα δύο θα με ξεπληρώσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΟΞΑ ΤΗ ΜΕΓΑΛΟΧΑΡΗ.

 

just kidding, απλά με 1149 δολλάρια εδώ θα σκάσει με τα διπλάσια, anyways οπότε ας πούμε κανα αστείο να γελάσει το χειλάκι μας.

Just Kidneying...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...