Προς το περιεχόμενο

Τί μουσική ακούτε;


DJ_XLR8

Τί μουσική ακούτε;  

975 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τί μουσική ακούτε;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αθτο το poll ειναι για εμενα..

ακουω Rock, Metal, Pop, Hip Hop, Dance, R'nB... :-D

τα τελευταια 2 χρονια ασχολούμαι με Metal πιο πολυ...

Πραγματικα δεν μου αρεσει η ελληνικη μουσικη σκηνη τοσο πολυ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 715
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορείς να βάλεις επιλογή "Από όλα";

Όσο με φτιάχνει να ακούω electrotango ταξιδεύοντας βράδυ με το αυτοκίνητο, τόσο μου άρεσε να ακούω τσίτα metal πάνω στο δαιμονισμένο TDR μου, πηγαίνοντας με 120 στην Πατησίων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορω πως τα !@#%@!σκυλαδικα ειναι στην τεταρτη θεση, οταν το 90% της νεολαιας οχι απλα δεν παει να ακουσει ξενη μουσικη αλλα την ενοχλουν εστω και τα λιγα εμπορικα ξενα που παιζουν τα mainstream μαγαζια. Καποιο λαθος εχει γινει στη βαση δεδομενων και στις συσχετισεις :P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να βάλεις επιλογή "Από όλα";

Όσο με φτιάχνει να ακούω electrotango ταξιδεύοντας βράδυ με το αυτοκίνητο, τόσο μου άρεσε να ακούω τσίτα metal πάνω στο δαιμονισμένο TDR μου, πηγαίνοντας με 120 στην Πατησίων.

 

 

Χεχεχεχε θα συμφωνησω απολυτα........αν και προτιμω μεταλ και gothic καταστασεις δε με χαλαει και η μπουζουκλερι αμα εχω καλη παρεα....παντου περναω καλα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τόσο μου άρεσε να ακούω τσίτα metal πάνω στο δαιμονισμένο TDR μου, πηγαίνοντας με 120 στην Πατησίων.

 

sorry αν καταλαβα καλα οδηγας το tdr και εχεις τα ακουστικα στα αυτια?? :o :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να βάλεις επιλογή "Από όλα";

Όσο με φτιάχνει να ακούω electrotango ταξιδεύοντας βράδυ με το αυτοκίνητο, τόσο μου άρεσε να ακούω τσίτα metal πάνω στο δαιμονισμένο TDR μου, πηγαίνοντας με 120 στην Πατησίων.

Ε ρε κατι κλησεις που θα φας.. :lol:
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα δεν το έχω πια το TDR. Αλλά και μετά με τη BMW, ή και με το scotter και το ποδήλατο, μου αρέσει να ακούω μουσική.

Με τα μηχανοκίνητα το κάνω στη βαρεμάρα της Εθνικής.

Με το ποδήλατο έτσι κι αλλιώς, νύχτα βγαίνω. Και κυκλοφορώ σε σκοτεινά σημεία. Τα άλλα οχήματα τα παίρνω χαμπάρι από τα φώτα.

 

Βέβαια, απορώ γιατί σας απαντάω, μαντραχαλάδες.

Από όλο το topic , το μόνο που συγκρατώ είναι ότι με έκανε quote μια κυρία. Και αυτό έχει μόνο σημασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα δεν το έχω πια το TDR. Αλλά και μετά με τη BMW, ή και με το scotter και το ποδήλατο, μου αρέσει να ακούω μουσική.

Με τα μηχανοκίνητα το κάνω στη βαρεμάρα της Εθνικής.

Με το ποδήλατο έτσι κι αλλιώς, νύχτα βγαίνω. Και κυκλοφορώ σε σκοτεινά σημεία. Τα άλλα οχήματα τα παίρνω χαμπάρι από τα φώτα.

 

Βέβαια, απορώ γιατί σας απαντάω, μαντραχαλάδες.

Από όλο το topic , το μόνο που συγκρατώ είναι ότι με έκανε quote μια κυρία. Και αυτό έχει μόνο σημασία.

 

 

Γιου τοκιν το μι?:razz:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γονυπετής σας ζητώ ταπεινά συγγνώμη, που δεν έβαλα το κάππα κεφαλαίο στο Κυρία, και δεν έγινα άμεσα κατανοητός.

Ναι, σε σας μιλάω δεσποσύνη.

Μισό, να αποκεφαλίσω το δράκο, να πλυθώ στο αίμα του, και είμαι πάλι κοντά σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ σωστα το εθεσες γιατι οπως λεει και η Λαιδυ εγω Κιουρια γεννηθηκα και Κιουρια θε να πεθανω (οχι μανταμ Κιουρι) με Καπα κεφαλαιο.....σχωρμενος....:-|

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα με σκότωσες.

Τι το ήθελες αυτό το neutral emoticon?

Καλύτερα να με μισούσες. Πιο πολύ πάθος θα είχε.

Πάω να ακούσω Τάκη Κατσάνη, να ξεχάσω.

Και στο καπάκι Misfits.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το ιμοτικον ομως ειναι το περσοναλ αμειλικτο ιμοτικον που λατρευω και ολοι οι υπολοιποι μισουν........ :-| εγω παντως (δεν το πιστευω οτι το παραδεχομαι) ακουω φλωρινιωτη αυτη τη στιγμη απο τον σκληρο.......μεγαλεεεεεεεεεεε εισαι μεγαλος μεγαλεεεεεεεεεεεεε (echo: megaleeeeeeeeee) κλπ κλπ κλπ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...