Προς το περιεχόμενο

Τί μουσική ακούτε;


DJ_XLR8

Τί μουσική ακούτε;  

975 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τί μουσική ακούτε;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτο το ιμοτικον ομως ειναι το περσοναλ αμειλικτο ιμοτικον που λατρευω και ολοι οι υπολοιποι μισουν........ :-|

 

ξενέρωτη κι ανέκφραστη (κατά το αχάριστη και αλήτισα)

 

εγω παντως (δεν το πιστευω οτι το παραδεχομαι) ακουω φλωρινιωτη αυτη τη στιγμη απο τον σκληρο....

 

Κι εγώ ακούω το I Can't Forget The Girl I Never Met από 311 Porter.

Και σκέφτομαι πόσο με πλήγωσες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξενερωτη και ανεκφραστη εγω? μουα? που ειμαι και παλαιουρας (ασχετα που δεν εχω πολλα ποστς) ε μικρο πλην τιμιο punky fish? :-| εγω ρε ειμαι φαιερ μπολ.....ειμαι η γυναικα φωτια....ο ανθρωπος δυναμιτης...ο φλας γκορντον.....και γενικοτερα ειμαι οι δυναμεις σας ενωμενες ειμαι ο καπταιν πλανετ.....πφφφφφφφφφφφ

 

κατα ταλλα το ρεπερτοριο μου αλλαξε δραματικα στο τελευταιο πενταλεπτο και ακουω sisters of mercy και σκεφτομαι ποσο σε πληγωσα........(για μετα με κοβω με κανα τερυ χρυσο για να σκεφτω τι δωρο θα μου κανεις...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να σκεφτω τι δωρο θα μου κανεις...

 

"Mην γκρινιάζεις αγάπη μου σταμάτα

μην γκρινιάζεις θα σου πάρω σοκολάτα"

 

Και πάω να βάλω μια καρδιά μοντέλο 2000 τώρα, για να μην πληγώνομαι.

Όπως λέει και ο αξεπέραστος Τόλης Τσιμογιάννης.

 

....ο ανθρωπος δυναμιτης...ο φλας γκορντον.....και γενικοτερα ειμαι οι δυναμεις σας ενωμενες ειμαι ο καπταιν πλανετ.....πφφφφφφφφφφφ

 

Τι στο διάολο; Εγχειρισμένη είσαι; Όλο με άντρες μου συγκρίνεσαι.

Καλά. Αν δεν είσαι σαν τον Ozzy με σουτιέν, θα χαρώ να με απειλήσεις με pm γιατί το σκίσαμε λίγο εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι κλασης ανωτερη του Οζζυ.......τωρα αυτο για το σουτιεν δε μπορω να το επιβεβαιωσω........νομιζω οτι ο Οζζυ με σουτιεν μου ριχνει δυστυχως.......κατα ταλλα ερχομαι για περεταιρω απειλες........

 

Και τωρα που το ξανασκεφτομαι να ερθεις εσυ στα ψουψου.......δεν ειναι κοσμιο και σωστο για μια δεσποινιδα να καταφευγει σε τετοιες μεθοδους.......μπορει να μου βγει το ονομα καταλαβαινεις.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το λοιπον..

rock

metal (συγκεκριμενα ειδη ομως)

electronica σε ολες της τις μορφες (trance,chill out etc)

armenian,arabic,celtic,japanese

spanish/flamengo

ελληνικο ροκ/εντεχνο

blues

και best of all jazz

where is the jazz ορε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Γενικοτερα ακουω διαφορα ειδη μουσικης, απο folk rock,doom metal, gothic μεχρι και κρητικη παραδοσιακη μουσικη , οτι καθεται καλα στο αυτι μου δηλ. βεβαιως απεχθανομαι τα ελληνικα τυπου σκυλαδικα, λαικα και τα αχωνευτα εντεχνα απο τους δηθεν κουλτουριαριδες , αγαπημενα συγκροτηματα-καλλιτεχνες ειναι οι Agalloch, Theatre of Tragedy, Apocalyptica, L.Zeppelin, b,sabbath,vangelis,Ross Daly ,Bob Marley, haggard, dido, Aphrodites child, socrates,Thin Lizzy,Ξυλουρης, χαινιδες, Dokken, αρκετα 60ς, 70ς,και 80ς....

 

Γενικοτερα ακουω διαφορα ειδη μουσικης, απο folk rock,doom metal, gothic μεχρι και κρητικη παραδοσιακη μουσικη , οτι καθεται καλα στο αυτι μου δηλ. βεβαιως απεχθανομαι τα ελληνικα τυπου σκυλαδικα, λαικα και τα αχωνευτα εντεχνα απο τους δηθεν κουλτουριαριδες , αγαπημενα συγκροτηματα-καλλιτεχνες ειναι οι Agalloch, Theatre of Tragedy, Apocalyptica, L.Zeppelin, b,sabbath,vangelis,Ross Daly ,Bob Marley, haggard, dido, Aphrodites child, socrates,Thin Lizzy,Ξυλουρης, χαινιδες, Dokken, αρκετα 60ς, 70ς,και 80ς....:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Rock rock kai pali rock.. De nomizw pws exw niwsei na me aggizoun kommatia toso poli oso kommatia paliwn sigkrotimatwn (vlepe Pink Floyd, Led Zeppelin, Doors, kai pio sigxrona.. Alla wraia rock e??). Ki apo kei kai pera Se allo eidos einai standar o Xatzigiannis kai o Thivaios. Eidika o teleytaios me stelnei teleiws! Apo palia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...