Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχουν ηδη γεμισει το Forum της Blizzard με παραπονα και βλεπουμε και κατι κουλα οπως http://www.pcgamesn.com/world-of-warcraft-warlords-of-draenor/world-of-warcraft-players-petition-the-white-house .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχουν ηδη γεμισει το Forum της Blizzard με παραπονα και βλεπουμε και κατι κουλα οπως http://www.pcgamesn.com/world-of-warcraft-warlords-of-draenor/world-of-warcraft-players-petition-the-white-house .

χαχαχαχα!!! κουλό όντως 

2 ωρες αναμονη, 16 λεπτα ακομα για login και μου πεταει disconect!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λυσσάξατε με το server merge και να τα αποτελέσματα τώρα! :P :P

Να σου πω την αληθεια,αν δεν ηταν τοσο φιλοδοξο το expansion δεν θα με πειραζε γιατι εχω ηδη πολλα παιχνιδια σε υπολογιστη και Wii που δεν εχω παιξει.Αλλα το θεμα ειναι οτι το συγκεκριμενο expansion που ξυπναει ωραια αισθηματα απο εποχες TBC και Lvl up WOTLK. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια..να σας πω τι εγινε..δεν μπορω να κρύβομαι αλλο.... το αγορασα και εγω κ εβαλα καρτα...συγνώμη για την ταλαιπωρία που σας προκαλεσα:ρ

Οπως και ολος ο κοσμος,τρεχεις στο ενα Mmo στο αλλο αλλα καποια στιγμη θα γυρισεις στο Wow οπως και να χει :P

παιδια..να σας πω τι εγινε..δεν μπορω να κρύβομαι αλλο.... το αγορασα και εγω κ εβαλα καρτα...συγνώμη για την ταλαιπωρία που σας προκαλεσα:ρ

Να σου εφυγε ενα βαρος τωρα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω την αληθεια,αν δεν ηταν τοσο φιλοδοξο το expansion δεν θα με πειραζε γιατι εχω ηδη πολλα παιχνιδια σε υπολογιστη και Wii που δεν εχω παιξει.Αλλα το θεμα ειναι οτι το συγκεκριμενο expansion που ξυπναει ωραια αισθηματα απο εποχες TBC και Lvl up WOTLK. 

Ακριβώς το ίδιο κι εγώ. Μ'αρέσει πολύ που γυρίζει στην εποχή Durotan, Orgrimm etc. αλλά μας τα σκάτωσε η Blizz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aggramar/hellscream

 

Instant log, no lag

 

Ακόμα smv είμαι....και θα αργήσω να xpάρωμα οπως φαίνεται αλλα ολα καλα.

 

TΑ κτήρια μπορείς να τα σηκώσεις ολα στο lvl3 garrison?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως και ολος ο κοσμος,τρεχεις στο ενα Mmo στο αλλο αλλα καποια στιγμη θα γυρισεις στο Wow οπως και να χει :P

Να σου εφυγε ενα βαρος τωρα :P

pff...δεν το αγορασα ακομα...κ θα αργησω μαλλων αν και ολοι οι γνωστοι παιζουν απο τωρα...το ειπα και καλα οτι τα προβληματα του παιχνιδιου ειναι απο αυτο..

 

αλλα ποτε δεν αρνηθηκα οτι θα γυρησω ...εξαλλου εχω ξοδεψει οπως οι ποιο πολλοί εδω πολυ χρονο γιαυτο το παιχνιδι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aggramar/hellscream

 

Instant log, no lag

 

Ακόμα smv είμαι....και θα αργήσω να xpάρωμα οπως φαίνεται αλλα ολα καλα.

 

TΑ κτήρια μπορείς να τα σηκώσεις ολα στο lvl3 garrison?

 

Πρώτον, σταμάτα να παίζεις καρτούλες και ξεκίνα το XPάρισμα

 

Δεύτερον, όλα τα κτίρια στο Garrison δέχονται αναβαθμίσεις μέχρι το lvl 3, όπως και το ίδιο το Garrison.

 

Σχετικά με τα προβλήματα:

 

Αν δεν μπεις μέχρι τις 5-6 το απόγευμα, δεν μπαίνεις καθόλου, πας για ύπνο.

Εγώ κάηκα χθες από τις 4 ως τις 3 το βράδυ και κάποια στιγμή δούλευε χαρτί και το Garrison. 

Σήμερα το πρωί στις 11, δούλευαν όλα ρολόι, μέχρι τις 12 που προφανώς ξύπνησαν τα ανήλικα και έκαναν ντου.

Στις 3 έκανε restart server στον Argent Dawn και όταν επανήλθε, είχα gueue 1600. Το παράτησα και έφυγα.

Το lag και χθες και σήμερα έχει βελτιωθεί σημαντικότατα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αηδια καταντησε με εβαλε μιση ωρα το πρωι κατα τις 10..εκτοτε 5000q...φευγουνε οι μερες του sub/gametime ετσι και βλεπω και στα forums...εντα3 μπειτε την αλλη εβδομαδα τωρα εχει rush απο ολους την επομενη εβδομαδα θα ειναι καλυτερα...2800q αυτην την στιγμη και αν καταφερεις και μπεις ragnaros απλα παρακαλας να μη φας dc και να συνεχιζεις να παιζεις με το απιστευτο lag...για τετοια εταιρια τετοιο game περιμενα πολλα παραπανω,,,το event τους τα συνεχιζουνε κανονικα παντως λες και ο κοσμος μπορει να παιξει!!!εμεις ακομα κολλημενοι στα 90 και οι αλλοι εχουνε αρχισει και τα challenge modes ΕΛΕΟΣ ΑΠΛΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...