Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπηκα και γω αλλα βαριεμαι να παιξω.. Βλεπω πηρα κ το μπουστ. Εχω horde, αν κανω alliance στον ιδιο server Μπορώ να του στείλω λεφτά; Ή παραδοσιακα μονο μεσω ΑΗ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμώτο, μου έχουνε σπάσει τα νεύρα.

Το μεσημεράκι με έναν φίλο περιμέναμε 2 ώρες μέχρι να μπούμε και μετα απο ένα τέταρτο έκανε restart ο server.

Τώρα το έχω βάλει απο τις 6 το απόγευμα και ακόμα έχει 1650 άτομα ουρά.

 

Αν δεν δώσουν 4-5 μέρες χρόνο θα είναι πολύ μαλάκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα καλα νεα ειναι οτι απο οτι φενεται φτιαξανε το lag και τα Dc(τα περισσοτερα).Τα ασχημα νεα ειναι οτι οντως εχει μεινει το Queue ειδικα για τους Full servers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπηκα και γω αλλα βαριεμαι να παιξω.. Βλεπω πηρα κ το μπουστ. Εχω horde, αν κανω alliance στον ιδιο server Μπορώ να του στείλω λεφτά; Ή παραδοσιακα μονο μεσω ΑΗ?

μηπως θες και κανενα BE μωρο να σου κανει αέρα; τς τς τς

 

να ναι καλα το b00ty bay

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να αναφερω μονο κατι εδω για καποιους που δεν γνωριζουν προς ενημερωση,οτι υπαρχει προβλημα με το Archaeology και εχει γινει Reset σε αρκετους στα Solves που εχουν βρει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτον, σταμάτα να παίζεις καρτούλες και ξεκίνα το XPάρισμα

 

Δεύτερον, όλα τα κτίρια στο Garrison δέχονται αναβαθμίσεις μέχρι το lvl 3, όπως και το ίδιο το Garrison.

 

 

N00b εννοούσα αν μπορείς να σηκώσεις ΟΛΑ τα διαθεσιμα κτήρια μεχρι το lvl3....αλλα που να σου κόψει; Αν σου έκοβε δεν θα έπαιζες με paladin ολα αυτά τα χρόνια και πλέον με huntard...

 

Το heartstone γαμει...άντε να έρθει και το goblins vs gnomes

 

Κατα τα, ακόμα 92. Ειναι το πρωτο xpac που εχω συμπεριφορά ενηλίκου....χαλαρά δηλαδή. Αν και θα θέλα να χα λιώσει. Πάντως η καλύτερη εμπειρία τις πρώτες μερες σε νεο spans ion ηταν αυτή στο BC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

N00b εννοούσα αν μπορείς να σηκώσεις ΟΛΑ τα διαθεσιμα κτήρια μεχρι το lvl3....αλλα που να σου κόψει; Αν σου έκοβε δεν θα έπαιζες με paladin ολα αυτά τα χρόνια και πλέον με huntard...

 

Το heartstone γαμει...άντε να έρθει και το goblins vs gnomes

 

Κατα τα, ακόμα 92. Ειναι το πρωτο xpac που εχω συμπεριφορά ενηλίκου....χαλαρά δηλαδή. Αν και θα θέλα να χα λιώσει. Πάντως η καλύτερη εμπειρία τις πρώτες μερες σε νεο spans ion ηταν αυτή στο BC.

 

Αν βαρεθείς το Hearthstone ξεκίνα μπιρίμπα, για θειά ότι πρέπει σε κόβω.

 

Το garrison στο lvl 3 έχει χώρο για 2 large buildings, 2 medium και 3 small. Δεν μπορείς να σηκώσεις ότι κτίριο υπάρχει, πρέπει να κάνεις τις κατάλληλες επιλογές με βάση τα professions που έχεις και πώς θα προσεγγίσεις το παιχνίδι.

 

Άλλα κτίρια για PvP, άλλα για raiding, αλλά για gold making κλπ.

 

Welcome 2 the best expac ever (αν δεν είχε τα προβλήματα δηλαδή)

 

Ευτυχώς έστρωσε το θέμα με το garrison, αλλά τα queues είναι θέμα ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω παιζω Hearthstone. Απλα τωρα μεχρι να βγει το expansion παιζω κυριως για τα dailies(ειχα ξενερωσει παρα πολυ προς καλοκαιρι μερια με τους Huntards και Zoo,και ακομα τα ιδια χαλια ειναι).Αλλα ναι θα συμφωνησω οτι τα Queue ειναι ακομα ενα μεγαλο προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω παιζω Hearthstone. Απλα τωρα μεχρι να βγει το expansion παιζω κυριως για τα dailies(ειχα ξενερωσει παρα πολυ προς καλοκαιρι μερια με τους Huntards και Zoo,και ακομα τα ιδια χαλια ειναι).Αλλα ναι θα συμφωνησω οτι τα Queue ειναι ακομα ενα μεγαλο προβλημα.

 

Κι εγώ παίζω, όσο περιμένω να μπω στο WoW. :P

 

Μην συγκρίνουμε τώρα τις χαζοκαρτούλες με το WoW. Καλό είναι, αν έχεις κανένα iPad στο κρεβάτι να παίξεις και λίγο HS, αλλά δεν θα αφήσουμε τον γάμο να πάμε για πουρνάρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...