Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έγινε,τώρα μου βγάζει άλλα... :lol:

 

Ρίχτε και κάναν σέρβερ/πρόταση τι να ανεβάσω:-)

 

Edit: βαμώ την blizzard :lol:

 

Αφου θυμάμαι ότι δημιουργούσα λογαριασμό με ένα name(παλιά)...τώρα τι στον :mad:

Επεξ/σία από UpToDate_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μα νομιζω οτι ανεκαθεν το big deal του ICC ηταν τα HM του στο 25αρι, τα οποια ακομα και με το 25αρι buff δεν ειναι τοσο ευκολα.

Εμεις πχ ριξαμε χτες sindra ΗΜ 25 με τα χιλια ζορια, δε νομιζω τα μεγαλυτερα noobs να μπορουν να ριξουν καποιο boss σε hc εκτος απτα πρωτα 4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε νομιζω τα μεγαλυτερα noobs να μπορουν να ριξουν καποιο boss σε hc εκτος απτα πρωτα 4.

 

μα το ζητούμενο ειναι να μην μπορούν να ρίξουν ούτε 1 :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει δεν ειναι πάντα θέμα e-pennis αυτό που λες.

απλά θες να παίζεις και κάτι που έχει και challenge .

καθώς επίσης και μεγαλύτερη χαρά έχει το xy reward είτε από Pvp είτε από Pve , αν έχει ιδρωσεις λίγο , παρά αν ξέρεις πως μπορούσες να το αποκτήσεις και afk (π.χ τα bg rewards).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα δηλωσε η Blizzard σε ενα post που εβλεπα στο blue tracker πως θελουν να επαναφερουν την αξια των epic αντικειμενων πισω στο game. Οποτε ας ελπισουμε πως θα στρωσει λιγακι το πραμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα δηλωσε η Blizzard σε ενα post που εβλεπα στο blue tracker πως θελουν να επαναφερουν την αξια των epic αντικειμενων πισω στο game. Οποτε ας ελπισουμε πως θα στρωσει λιγακι το πραμα.

 

λίγο εμπρός προς τα πίσω δεν είναι αυτό?εγώ θα ήθελα να κάνουν το ακριβώς αντίθετο.να κάνουν τα επικ όπως ήταν τα μπλε στο classic(ή σχεδον όπως είναι τώρα),να βάλουν μερικά legendary που θα τα πέρνεις απο 25αρια hard αλλα να έχει 1 για κάθε class τουλάχιστον(και όχι μόνο όπλα).και επιτέλους να βάλουν ένα artifact(κόκκινο χρώμα)που περιμένουμε να μπεί απο το 2006....να μπορεί να το πάρει κάποιος με βοήθεια απο την guild όπως ήταν παλιά το thunderfury.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λίγο εμπρός προς τα πίσω δεν είναι αυτό?εγώ θα ήθελα να κάνουν το ακριβώς αντίθετο.να κάνουν τα επικ όπως ήταν τα μπλε στο classic(ή σχεδον όπως είναι τώρα)

 

Εμενα παντως κατι τετοιο δεν μ αρεσει..ποιος ο λογος να λεγονται τοτε epic οταν τα εχει και η κουτση Μαρια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλακιες τουμπανα ειναι ρε συ. Δηλαδη αν παρω τωρα εγω το T10 και το κανω μπλε αντι για μωβ θα αλλαξει τιποτα εκτος απο αυτο? Απλα στον κοσμο αρεσει να βλεπει μωβ (με οτι αυτο αντιπροσωπευει). Εγω δεν εχω καταλαβει ακομα γιατι ενδιαφερει τοσο τον κοσμο το θεμα gear. Κλαιν μαιν ον δε λαιν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oυτε και γω... Παιρνει ο αλλος Τ10 και χαιρεται τον βλεπει ο αλλος που ειναι καλυτερος με οτι συνεπάγεται και σκαει.. Και ρωταω εγω ποιος χεστηκε?

Ας βαλουν και 100% buff στο ICC οποιος δεν λιωσει στα wipes Lich king δεν ριχνει που να χτυπιεται κατω. Ουτε sindragosa ριχνει, ουτε blood queen..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...