Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν παιζει αυτο που λες. Ανεβάζω τανκ με ολα τα heirloom και με το που εφτασα στο level για τα random instances δεν εχω κανει κανενα quest παρα μονο οσα μου κανουν share και ειναι μεσα στα instances. Ειναι αρκετα περισσότερο για το 50, αλλα ναι ανεβαινει πολυ γρηγορα πλεον! :-)

 

Φτάσε 50 και θα με θυμηθείς. Και δεν λέω να τα τρέχεις μία φορά το κάθε instance.

 

Εγώ συνήθως τα group που βρίσκω, μόλις τελειώνουμε το ένα instance, queue για νέο random στα καπάκια.

 

Τώρα είμαι 73 με λίγο questing Northrend, γιατί δεν ανεβαίνει αλλιώς εκεί, αλλά θα ήμουν 80 ήδη αν δεν ανέβαζα JC και Enchanting. Μου έχουν βγάλει τη πίστη αυτά τα 2 profs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω ξαναξεκινησα τωρα μετα απο παυση 7μηνων , για να ετοιμαζομαι σιγα σιγα για Cata. Ξεκινησα απο την αρχη νεο χαρακτηρα για να το κρατησω casual αλλα πραγματικα το lvling πλεον ειναι γελοιο. Ειμαι ηδη 45 lvl σε πανω - κατω 10 μερες και υποψιν δεν εχω ουτε ενα heirloom item, γιατι παιζω στο account του αδερφου μου. Το ολο συστημα με τα dungeon ( που ειναι πανευκολο να μπεις και να τελειωσεις dungeons που παλια το να ψαξεις και μονο το θεωρουσες χασιμο χρονου), καθως και το αλα quest helper ui κανουν το lvling παιχνιδακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτάσε 50 και θα με θυμηθείς. Και δεν λέω να τα τρέχεις μία φορά το κάθε instance.

 

Εγώ συνήθως τα group που βρίσκω, μόλις τελειώνουμε το ένα instance, queue για νέο random στα καπάκια.

 

Τώρα είμαι 73 με λίγο questing Northrend, γιατί δεν ανεβαίνει αλλιώς εκεί, αλλά θα ήμουν 80 ήδη αν δεν ανέβαζα JC και Enchanting. Μου έχουν βγάλει τη πίστη αυτά τα 2 profs.

 

Μα 50 ειμαι, γι'αυτο σου λεω.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Genjuros&cn=koblas

Και λογω τανκ η αναμονη μου δεν ειναι ποτε πανω απο 20 δευτερολεπτα για ωρες απο 2 το μεσημέρι μεχρι και περιπου 3 το βραδυ.. απο τις 3 και μετα κοβει η κινηση και αργω λιγο να μπω αλλα εξαλλου συνηθως κατα τις το βραδυ πεφτω για υπνο οποτε δε με νοιαζει. Οι χρονοι που λες ειναι υπερβολικοι, θα σου κανω και ενα played να δεις :-)

 

---------- Προσθήκη στις 08:15 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 08:13 ----------

 

το lvling πλεον ειναι γελοιο. Ειμαι ηδη 45 lvl σε πανω - κατω 10 μερες και υποψιν δεν εχω ουτε ενα heirloom item,

 

Ναι ειναι γελοιο σε σχεση με το παρελθον δεν το συζηταω.

Οσο για το lvl που εισαι, δεν εχει σχεση το ποσες μέρες RL, αλλα το ποσες ωρες in game εχεις. Kανε ενα /played τωρα που εισαι 45 να δεις ποσες ωρες εχεις αφιερωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Race change στις νεοεισερχόμενες φάρες (:P) μπορεί κάποιος άραγε, να κάνει asap με το που βγει το cata? Ή θα υπάρχει "lock" από μεριάς blizz για κάποιο διάστημα προκειμένου να μην έχει κάποιος προβάδισμα 80 lvls για server first achievement.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Race change στις νεοεισερχόμενες φάρες (:P) μπορεί κάποιος άραγε, να κάνει asap με το που βγει το cata? Ή θα υπάρχει "lock" από μεριάς blizz για κάποιο διάστημα προκειμένου να μην έχει κάποιος προβάδισμα 80 lvls για server first achievement.

 

half a year my dear friend if u wanna be a mighty worgen (μετά απο μισό χρόνο σύμφωνα με μπλε πόστ)

 

ΥΠ1: μην γράψω μία πρόταση στα Ελληνικά κατευθείαν να με κόψει το forum agrrrrrr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

half a year my dear friend if u wanna be a mighty worgen (μετά απο μισό χρόνο σύμφωνα με μπλε πόστ)

 

ΥΠ1: μην γράψω μία πρόταση στα Ελληνικά κατευθείαν να με κόψει το forum agrrrrrr

 

Λογικό και απόλυτα σωστό

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thankx Paularas

 

Αν η Acti βέβαια δει ότι υπάρχει τρελή ζήτηση, μπορεί να βάλει ένα επιπλέον κόστος για την συγκεκριμένη αλλαγή και να μας τη πλασάρει από την πρώτη μέρα του Cata :>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thankx Paularas

 

Αν η Acti βέβαια δει ότι υπάρχει τρελή ζήτηση, μπορεί να βάλει ένα επιπλέον κόστος για την συγκεκριμένη αλλαγή και να μας τη πλασάρει από την πρώτη μέρα του Cata :>

 

Δεν παίζει... Θα πέσει ξύλο.

 

Λούλη εξ Ελευσίνας, ετοιμάσου, ανεβάζω druid Horde :P

 

Αν και TBH με τρώει και για undead priest μιας που αυτή την περίοδο τους τραγόπαπες τους έχουν καραboostαρισμένους, ειδικά σε PvP.

 

Disc δεν πέφτει με τπτ ο μ@μημένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και TBH με τρώει και για undead priest

 

Μήπως θα πας και διακοπές στο Tombstone αντί στην Τήλο, Βολιώτη Ντούλη :lol:? Τι εκπλήξεις είναι αυτές?

 

αυτή την περίοδο τους τραγόπαπες τους έχουν καραboostαρισμένους, ειδικά σε PvP.

 

Και καραboost να είναι, δεν θα πατάς 1 1 1 όπως τον pala. Θα αντέξεις zero skill bubleντούλη :P?

 

 

αυτή την περίοδο τους τραγόπαπες τους έχουν καραboostαρισμένους

 

Αυτήν την περίοδο τους τραγόπαπες τους έχουν καραboostαρισμένους

 

Τους Paladins από τον φλεβάρη του 2005 τους έχουν καραΠΟΥΣΤαρισμένους :-D

Εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος <3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως θα πας και διακοπές στο Tombstone αντί στην Τήλο, Βολιώτη Ντούλη :lol:? Τι εκπλήξεις είναι αυτές?

 

Λέω να συνοδεύσω εσένα Casablanca για την επέμβαση λούλη :lol:

 

 

 

Και καραboost να είναι, δεν θα πατάς 1 1 1 όπως τον pala. Θα αντέξεις zero skill bubleντούλη :P?

 

Ρε μλκα, είσαι τραγικός. Ο Priest δεν έχει bubble? Α ρε nerf που θες στα αυτιά. :-D

 

 

 

 

Αυτήν την περίοδο τους τραγόπαπες τους έχουν καραboostαρισμένους

 

Τους Paladins από τον φλεβάρη του 2005 τους έχουν καραΠΟΥΣΤαρισμένους :-D

Εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος <3

 

Έλα, εντάξει, παραδέξου το, έπιασες τη γκόμενά σου με Paladin, δεν εξηγείται αλλιώς. :lol::lol::lol::P:X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνωστό και χιλιοειπωμένο, οι healers δεν πέφτουν vs 1, δυστυχώς συχνά ούτε vs 2 :shock: και εκεί όντως υπάρχει ένα θεματάκι :fear:

 

Αναλογα τον healer και αναλογα τους DPS. Δωσε μου εναν affliction warlock και σου κατεβαζω μονος μου Resto druid και shaman και ανετα Holy paladin. Το ιδιο ισχυει και για τους DPS. Αν για παραδειγμα οι 2 DPS που προσπαθουν να ριξουν healer ειναι (π.χ.) ενας Retridin και ενας feral druid τοτε δεν προκειται να ριξουν κανεναν απο τους healers οσο και να βαρανε. Αντιθετα δωσε εναν Warrior/ Rogue/ Hunter + οποιοδηποτε αλλο DPS (και ιδιαιτερα Shadow Priest, Mage, Elemental shaman) και ο healer θα πεσει σε χρονο DT.

 

Ολα αυτα δεδομενου οτι ολοι τους βρισκονται στο ιδιο επιπεδο gear γιατι εχω πετυχει ατομα να ριχνουν μαυρο δακρυ επειδη μονοι τους δεν μπορουσαν να ριξουν healer που ειχε καμια 2.500 gear score παραπανω απο αυτους. Ε του πουστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Θέλω να κάνω μια ερώτηση. Σκέφτομαι να ξανά αρχίσω WoW σε λίγο καιρό. Πριν λίγα χρονια έπαιζα για κάνα 6μηνο. Είχα αρχίσει αρχές του 2007. Το account και ο χαρακτήρας μου θα έχουν διαγραφτεί? Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Θέλω να κάνω μια ερώτηση. Σκέφτομαι να ξανά αρχίσω WoW σε λίγο καιρό. Πριν λίγα χρονια έπαιζα για κάνα 6μηνο. Είχα αρχίσει αρχές του 2007. Το account και ο χαρακτήρας μου θα έχουν διαγραφτεί? Ευχαριστώ.

 

Οι χαρακτηρες και το account δεν εχουν διαγραφει 100% ομως απο τα μεσα του 2009 και επειτα τα παλια account γινανε merge με αυτα του battle.net και το πιθανοτερο ειναι να μην μπορεις να κανεις login. Θεωρω λοιπον πως δεν εχεις παρα να κανεις merge το account σου, που ειναι μια απλη διαδικασια απο το site της Βlizzard

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...